Kredyty i szybkie pożyczki w Warszawie – kto może je dostać i gdzie?

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Warszawa 1 ul.Ząbkowska 18

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Warszawa 1

Adres

Ząbkowska 18

03-735 Warszawa 1

Godziny otwarcia

pn. - pt. 10.00 – 18.00

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Warszawa to bardzo duże miasto, gdzie mieszka wiele osób znajdujących się w zupełnie innych sytuacjach życiowych. Często zdarza się, że potencjalni pożyczko- lub kredytobiorcy decydują się na samodzielne poszukiwanie ofert kredytów oraz pożyczek pozabankowych. Takie działanie zajmuje wiele czasu oraz nie daje gwarancji, że dopełnienie formalności kredytowych będzie bezproblemowe. Warto jednak pomyśleć o darmowej pomocy ekspertów Fines Operator Bankowy w Warszawie. Placówka należąca do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych ma wieloletnie doświadczenie w branży finansowej oraz stawia na najwyższą jakość obsługi klienta biznesowego i indywidualnego.

Oferta Fines w Warszawie to nie tylko szybkie pożyczki pozabankowe z minimum formalności, ale także:

Decydując się na wizytę w oddziale Fines znajdujących się w bliskim otoczeniu centrum Warszawy, zawsze warto się odpowiednio przygotować. W jaki sposób? Otóż potencjalni kredyto- i pożyczkobiorcy powinni zawsze zabrać ze sobą aktualny dowód tożsamości. To podstawa, aby specjalista w oddziale biura kredytowego mógł sprawdzić zdolność kredytową oraz przygotować odpowiednio wyselekcjonowane oferty finansowania.

Kredyty i pożyczki w Warszawie – jakie są warunki finansowania?

W kwestii pozyskiwania dodatkowej gotówki w ramach kredytu gotówkowego lub pożyczki na raty w Warszawie, warto mieć na uwadze fakt, że instytucje finansowe mają wymogi odnoszące się do wnioskodawców. Najistotniejsze warunki to:

 • Ukończenie co najmniej pełnoletności lub nawet 21 lat w przypadku firm pożyczkowych
 • Pełne prawa jako konsument, odnoszące się do podejmowania decyzji o zaciąganiu pożyczek i kredytów
 • Dochody pozwalające na obliczenie zdolności kredytowej
 • Pozytywna historia w BIK.

Większość banków oraz firm pożyczkowych udziela finansowania osobom, które spełniają wszystkie powyższe warunki. Instytucje, które najchętniej udzielają pożyczek i kredytów w Warszawie, to:

 • mBank
 • In Bank
 • IKANO Bank
 • BNP Paribas
 • Takto
 • Kredyt OK
 • Smartney

To nie wszystkie instytucje, jakie można znaleźć przedstawionych ofertach w placówce Fines Warszawa. Aby zapoznać się z dokładną ofertą oraz szczegółami każdego typu finansowania, należy spotkać się z ekspertem i poprosić o przedstawienie kompleksowej propozycji współpracy.

Jak wybrać najlepszy kredyt/pożyczkę w Warszawie?

Na terenie Warszawy wybór odpowiedniego rodzaju pożyczki lub kredytu nie należy do najłatwiejszych czynności. Z pomocą eksperta kredytowego Fines można jednak zaoszczędzić sporo nerwów i jednocześnie wybrać ofertę kredytu np. z minimum kosztów początkowych. Pracownik biura kredytowego odpowiednio selekcjonuje oferty banków i firm pożyczkowych tak, aby potencjalny kredyto- i pożyczkobiorca mógł liczyć na jak najwyższą kwotę finansowania oraz jak najniższe koszty. Akceptowanie szerokiej palety źródeł dochodów dotyczy głównie umowy o pracę, zlecenie oraz o dzieło. Wiele banków oraz instytucji pozabankowych akceptuje też dochody pozyskiwane w ramach prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Aby wybrać najlepszą ofertę pożyczki lub kredytu, warto uwzględnić z pomocą specjalisty Fines takie aspekty, jak:

Dzięki temu można realnie ocenić koszty zaciągniętej pożyczki/kredytu, a także wybrać najlepszą propozycję z pomocą specjalisty Fines w Warszawie. To nic nie kosztuje, a można zyskać naprawdę wiele i zdobyć dodatkowe pieniądze nawet w ten sam dzień po złożeniu wniosku.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności