Kredyty gotówkowe i pożyczki w Ustrzykach Dolnych – gdzie je dostać?

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Ustrzyki Dolne ul.29 Listopada 2 (I piętro)

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Ustrzyki Dolne

Adres

29 Listopada 2 (I piętro)

38-700 Ustrzyki Dolne

Godziny otwarcia

pn-pt.: 09:00 - 16:00

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Punkt Fines Operator Bankowy w Ustrzykach Dolnych to miejsce, gdzie niemalże każdy z mieszkańców tej miejscowości, może poprosić o pomoc na etapie poszukiwania źródła finansowania dopasowanego do własnych potrzeb. W tej placówce kredytowej pracują wyłącznie wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dzięki temu oferty są odpowiednio wyselekcjonowane i dopasowane do indywidualnych preferencji każdego potencjalnego pożyczko- i kredytobiorcy.

Warunkiem otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej jest spełnienie kilku warunków, jakie dyktują wszystkie instytucje finansowe:

 • Ukończenie co najmniej 18. roku życia
 • Pełna zdolność do czynności prawnych
 • Brak negatywnych wpisów w BIK
 • Odpowiednio wysokie dochody.

Potencjalni kredyto- i pożyczkobiorcy spełniający te wymogi mogą ubiegać się o udzielenie finansowania przez jedną z instytucji, której oferta przedstawiona jest przez specjalistów Fines w Ustrzykach Dolnych.

Jakie bank i firmy pożyczkowe udzielają finansowania w Ustrzykach Dolnych?

Mieszkańcy Ustrzyk Dolnych mają w placówce Fines Operator Bankowy dostęp do ofert wielu banków i firm pożyczkowych takich, jak:

 • Smartney
 • Alior Bank
 • Nest Bank
 • Getin Bank
 • Bank Pocztowy

Dzięki temu zdobycie dodatkowej gotówki jest naprawdę proste, szczególnie z pomocą wykwalifikowanego eksperta. Wyszukanie najlepszej propozycji kredytu/pożyczki, przebieg procedury kredytowej oraz podpisanie umowy odbywa się niezwykle szybko w placówce Fines. Najłatwiejsze do załatwienia są sprawy związane z pożyczkami pozabankowymi – długo- lub krótkoterminowymi. Tutaj proces weryfikacji klienta to najczęściej 15 minut. Banki udzielające np. kredytów na duże kwoty i długi okres finansowania mogą wymagać dodatkowej dokumentacji (zaświadczenia o dochodach oraz wyciągi z konta bankowego). W razie wystąpienia konieczności dostarczenia takich dokumentów, pracownik biura kredytowego Fines zawsze poinformuje swojego klienta o tym fakcie. Dzięki temu ubieganie się o kredyty i pożyczki jest znacznie prostsze, aniżeli wykonywanie takich czynności na własną rękę.

Jakie oferty kredytów/pożyczek można zdobyć w Ustrzykach Dolnych?

W Fines Ustrzyki Dolne każdy może liczyć na przedstawienie takich ofert finansowania, jak:

Aby sprawdzić dokładną ofertę, jaką przedstawiają pracownic biura, wystarczy udać się na miejsce, przedstawić swoje preferencje kredytowe i poczekać kilka minut. Warto dodać, że ekspert Fines Operator Bankowy zajmie się rzetelnym obliczeniem zdolności kredytowej, a także podpowie, w jaki sposób można ją realnie poprawić. Jedną skuteczną metodą jest wyszukiwanie ofert kredytów i pożyczek, gdzie instytucje akceptują szeroką paletę źródeł dochodów, jak np.:

 • Umowa o pracę
 • Umowa zlecenie
 • Umowa o dzieło
 • Działalność gospodarcza
 • Emerytura/renta.

Decydując się na współpracę z biurem kredytowym Fines w Ustrzykach Dolnych można przede wszystkim zyskać pewność, że przedstawione oferty są aktualne i będą jak najlepiej dopasowane do potrzeb potencjalnego kredyto- i pożyczkobiorcy. Poszukując najtańszej opcji finansowania i jednocześnie szybkiej wypłaty gotówki – najlepiej skorzystać z pomocy eksperta biura kredytowego i nie martwić się o czasochłonne formalności.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności