Gdzie po kredyty i pożyczki na oświadczenie w Tychach?

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Tychy ul.Dmowskiego 2 

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Tychy

Adres

Dmowskiego 2 

43-100 Tychy

Godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Kontakt

Tel.: 698-456-821

E-mail: tychy@fines.pl

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Po pożyczki na oświadczenie oraz inne formy finansowania można udać się do placówki Fines Operator Bankowy w Tychach. To dobry sposób, aby szybko dopełnić niezbędnych formalności, a to wszystko z pomocą wykwalifikowanego i doświadczonego specjalisty. Eksperci zatrudnieni na miejscu zawsze dokładają wszelkich starań, aby zadowolić wszystkich klientów poszukujących najlepszego źródła finansowania – zarówno tych indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Warto wiedzieć, że korzystanie z pomocy specjalistów Fines w Tychach jest bezpłatne, a więc na etapie wnioskowania o kredyty i pożyczki nie trzeba obawiać się o żadne dodatkowe koszty. Podczas spotkania ze specjalistą można liczyć przede wszystkim na:

 • Przedstawienie oferty kredytów wielu banków oraz firm pożyczkowych
 • Pomoc w dopełnieniu formalności kredytowych
 • Odpowiedzi na pytania związane ze zdolnością kredytową.

Warto mieć na uwadze fakt, że przedstawienie oferty wielu banków oraz firm pożyczkowych ma swoje ogromne atuty. Dzięki temu można wybrać jedną z najciekawszych propozycji finansowania np. tą z minimum kosztów początkowych. Dzięki temu potencjalni kredyto- i pożyczkobiorcy mogą uniknąć sporych kosztów już na początku podpisywania umów kredytowych lub pożyczkowych.

Kto udziela pożyczek i kredytów w Tychach?

W Tychach kredyty oraz pożyczki udzielane są przez najpopularniejsze instytucje finansowe w Polsce, takie jak:

Osoby poszukujące najatrakcyjniejszego źródła dodatkowej gotówki powinny zainteresować się propozycją współpracy z biurem Fines w Tychach. W ten sposób można nie tylko zaoszczędzić sporo wolnego czasu oraz nerwów, ale także szybko znaleźć najciekawsze oferty finansowania dopasowane do własnych potrzeb. Bezpłatna pomoc specjalistów Fines okazuje się nieoceniona jeśli chodzi o poszukiwanie takich ofert, jak:

Oferta przedstawiana przez ekspertów Fines jest tak bogata głównie z tego względu, iż biuro kredytowe współpracuje z różnymi instytucjami finansowymi w Tychach i nie tylko.

Jakie są warunki udzielania pożyczek i kredytów w Tychach?

Aby otrzymać pożyczkę lub kredyt w Tychach trzeba spełnić kilka podstawowych warunków, które w większości instytucji finansowych są bardzo podobne:

 • Pełnoletność
 • Pełna zdolność do czynności prawnych
 • Obywatelstwo polskie i stałe miejsce zamieszkania
 • Odpowiednio wysoka zdolność kredytowa
 • Brak negatywnych wpisów w BIK.

Po spełnieniu tych kilku warunków, praktycznie każdy może ubiegać się o kredyt albo pożyczkę z pomocą eksperta Fines w Tychach. Sam proces wnioskowania jest naprawdę prosty, gdyż wymaga tylko przedstawienia swoich preferencji kredytowych, okazania ważnego dowodu tożsamości oraz uzupełnienia wniosku o pożyczkę/kredyt zgodnie z prawdą.

Współpraca ze specjalistami Fines Operator Bankowy w Tychach można zyskać naprawdę wiele. Głównym atutem korzystania z pomocy specjalistów finansowych jest nie tylko opcja zaoszczędzenia sporo czasu, ale także szansa wyszukania najkorzystniejszej oferty finansowania. Dzięki temu zdobycie dodatkowej gotówki jest naprawdę proste, a pieniądze na konto można otrzymać nawet w ten sam dzień po złożeniu wniosku i podpisaniu umowy kredytu lub pożyczki.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności