Trzcianka – jakie oferty kredytów i pożyczek są dostępne? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Trzcianka ul.Dąbrowskiego 56

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Fines Trzcianka

  Adres

  Dąbrowskiego 56

  64-980 Trzcianka

  Godziny otwarcia

  pn. - pt. 9.00 – 17.00

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  Placówka firmy Fines Operator Bankowy na terenie Trzcianki znajduje się przy ulicy Generała Henryka Dąbrowskiego 56. W niedużej odległości przez miasto przebiega droga krajowa nr 178 i położony jest Urząd Miejski. Dogodna lokalizacja gwarantuje łatwy dostęp mieszkańców miasta i okolicy do oferty biura kredytowego. Na miejscu osoby zainteresowane mogą sprawdzić i porównać kredyty oraz pożyczki z różnych banków oraz firm pozabankowych. Eksperci pomogą w dopasowaniu najlepszych rozwiązań do indywidualnych potrzeb.

  Punkt w Trzciance należy do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych z wieloletnim doświadczeniem w branży. Przekłada się to na dostęp do naprawdę atrakcyjnej oferty finansowania dopasowanej do potrzeb wielu konsumentów – zarówno tych indywidualnych, jak i biznesowych. Udając się na spotkanie z ekspertem kredytowym Fines w Trzciance, można liczyć na przedstawienie takich ofert finansowania, jak:

  Z pomocą specjalisty Fines wybór konkretnej oferty jest znacznie łatwiejszy. Współpracując z ekspertem kredytowym można zaoszczędzić nie tylko sporo czasu, ale i nerwów, które pojawiają się na etapie dopełnienia formalności. Podczas spotkania z pracownikiem biura kredytowego przedstawiane oferty finansowania najczęściej pochodzą od takich instytucji, jak:

  To nie tylko banki, ale i firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania na naprawdę atrakcyjnych warunkach. Każdy, kto chce zdobyć dodatkową gotówkę na dowolny cel i to z minimum kosztów początkowych, powinien zdecydować się na współpracę z Fines w Trzciance.

  Jak otrzymać kredyt lub pożyczkę w Trzciance i okolicach?

  Każdy, kto chce otrzymać kredyt lub pożyczkę w Trzciance powinien przede wszystkim spełnić podstawowe wymogi konkretnych instytucji finansowych, a mianowicie:

  • Ukończyć minimum 18 lat (21 lat w przypadku wielu firm pożyczkowych)
  • Nie wykazywać ograniczeń w zakresie zdolności do czynności prawnych
  • Posiadać polskie obywatelstwo i stałe miejsce zamieszkania (jednak dostępne są też kredyty gotówkowe dla obcokrajowców)
  • Mieć odpowiednio wysokie dochody
  • Nie mieć negatywnych wpisów w BIK i innych bazach dłużników.

  Eksperci Fines w Trzciance zawsze podpowiadają, jakie są możliwości finansowe potencjalnych kredyto- i pożyczkobiorców oraz w jaki sposób można realnie zwiększyć swoją zdolność kredytową. Powyższe warunki to niezbędne minimum, aby móc złożyć wniosek o kredyt lub pożyczkę z pomocą eksperta w placówce Fines. Wystarczy udać się do oddziału, poprosić specjalistę o pomoc, przeanalizować dostępne oferty oraz uzupełnić wniosek kredytowy/pożyczkowy. Sama procedura weryfikacji wniosku trwa w przypadku firm pożyczkowych 15 minut, natomiast banki robią to nieco dłużej, szczególnie jeśli chodzi o zobowiązania na wysokie kwoty.

  Na co przeznaczyć środki z kredytu/pożyczki w Trzciance?

  Każdy, kto otrzyma już kredyt lub pożyczkę z pomocą specjalisty kredytowego Fines Trzcianka może przeznaczyć pozyskane środki na dowolnie wybrany cel. Oznacza to, że dodatkowe pieniądze mogą zostać spożytkowane na:

  • Remont samochodu lub motocykla
  • Zakup sprzętu RTV i AGD do domu/mieszkania
  • Wyjazd wakacyjny dla całej rodziny
  • Wyprawkę dla dziecka lub urządzenie pokoju dziecięcego.

  Banki oraz firmy pożyczkowe nie weryfikują tego, na co zostaną spożytkowane otrzymane pieniądze. Wyjątkiem są kredyty hipoteczne oraz firmowe, które muszą zostać przeznaczone na konkretnie wybrany cel np. zakup lub remont nieruchomości, budowę lub rozwój firmy w postaci zakupu nowoczesnych urządzeń technologicznych. Podczas spotkania z pracownikiem biura kredytowego Fines w Trzciance zawsze warto określić swoje preferencje kredytowe, dzięki czemu eksperci są w stanie szybko dopasować odpowiadające im oferty finansowania.

  0 0 oceny
   
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Twoja ocena
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Aktualności