Kredyty i pożyczki ratalne w Tarnowie Podgórnym – kto może je otrzymać? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Tarnowo Podgórne ul.Poznańska 100 A

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Fines Tarnowo Podgórne

  Adres

  Poznańska 100 A

  62-080 Tarnowo Podgórne

  Godziny otwarcia

  pn. - pt. 10.00 – 18.00

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  Mieszkańcy Tarnowa Podgórnego stale poszukują najciekawszych opcji finansowania dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb. Osoby, które zastanawiają się, jak pozyskać kredyt gotówkowy lub pożyczkę na naprawdę atrakcyjnych warunkach, powinny bezzwłocznie udać się do placówki Fines Tarnowo Podgórne. Specjaliści dostępni na miejscu oferują szeroki zakres usług, takich jak:

  • Badanie zdolności kredytowej
  • Analiza ofert wielu banków oraz firm pożyczkowych
  • Porównywanie propozycji finansowania
  • Pomoc w zakresie dopełnienia formalności kredytowych.

  Warto też dodać, że eksperci Fines w tej placówce posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w branży finansowej. To przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług. Wystarczy udać się na spotkanie, poprosić o pomoc oraz przedstawić swoje preferencje odnośnie finansowania. Specjaliści na miejscu w Fines Operator Bankowy odpowiedzą też na pytania związane ze zdolnością kredytową oraz podpowiedzą, w jaki sposób można ją realnie poprawić.

  Jakie banki udzielają kredytów w Tarnowie Podgórnym?

  W Tarnowie Podgórnym działa wiele instytucji finansowych, które są uwzględniane podczas porównania ofert realizowanego przez specjalistów Fines w tej miejscowości. Najpopularniejsze instytucje, których oferty finansowania są zdecydowanie warte uwagi, to:

  Oczywiście to nie wszystkie banki i firmy pożyczkowe, których oferty dostępne są w placówce Fines na terenie Tarnowa Podgórnego. Eksperci kredytowi zawsze podpowiadają na etapie poszukiwania propozycji finansowania dla klienta, jaką ofertę warto wybrać i dlaczego. Najciekawsze są te, które nie generują kosztów początkowych związanych z udzieleniem kredytu lub pożyczki, a także akceptują szeroką paletę źródeł dochodów, jak np.:

  • Umowa o pracę
  • Umowa zlecenie
  • Umowa o dzieło
  • Działalność gospodarcza
  • Działalność rolnicza
  • Renta/emerytura.

  Kto może ubiegać się o kredyt gotówkowy w Tarnowie Podgórnym?

  Z oferty kredytów oraz pożyczek dostępnych w Fines Tarnowo Podgórne mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy tej miejscowości oraz okolic, którzy spełniają określone warunki dyktowane przez instytucje finansowe. Główne wymogi do spełnienia przez potencjalnych kredyto- i pożyczkobiorców, to:

  • Pełnoletność (w niektórych firmach pożyczkowych minimum 21 lat)
  • Pełna zdolność do czynności prawnych
  • Obywatelstwo polskie i stałe miejsce zamieszkania
  • Pozytywna historia kredytowa
  • Odpowiednio wysokie dochody.

  Po spełnieniu tych wymogów można bez problemu ubiegać się o pożyczkę lub kredyt z pomocą ekspertów Fines w Tarnowie Podgórnym. Wystarczy udać się do oddziału, zabrać ze sobą aktualny dowód tożsamości, uzupełnić wniosek o kredyt i poczekać na decyzję kredytową. W przypadku firm pożyczkowych formalności i analiza wniosku to nie więcej niż 15 minut. Banki udzielające kredytów gotówkowych na większe kwoty często nieco dłużej weryfikują klientów i wymagają dostarczenia dodatkowych dokumentów dochodowych np. zaświadczenia od pracodawców i wyciągu z konta bankowego.

  Kredyt do 200 000 zł w Tarnowie Podgórnym – czy warto?

  Kredyty gotówkowe na wysokie kwoty i z długim okresem kredytowania, dostępne w placówce Fines Tarnowo Podgórne, to świetna opcja na sfinansowanie remontu, sprzętu AGD czy samochodu.  Oczywiście mieszkańcy tej miejscowości na miejscu mogą też poznać oferty kredytów konsolidacyjnych, samochodowych, dla małych i dużych firm, a także szybkich pożyczek krótko- i długoterminowych. Warto zaznaczyć, że korzystanie z pomocy ekspertów Fines jest bezpłatne, a więc nie trzeba obawiać się o żadne koszty z racji poszukiwania najciekawszych ofert finansowania na rynku.

  0 0 oceny
   
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Twoja ocena
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Aktualności