Kredyty i pożyczki dla klientów, firm i rolników w Szczytnie | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Szczytno ul.1 Maja 4

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Fines Szczytno

  Adres

  1 Maja 4

  12-100 Szczytno

  Godziny otwarcia

  pn-pt.: 08:30 - 16:30

  Kontakt

  Tel.: 531 005 812

  E-mail: eliza77@o2.pl

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  Jeśli chodzi o źródła finansowania dostępne w Szczytnie, najlepsze oferty można zawsze znaleźć w placówce Fines. Ten oddział należy do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych współpracujących z wieloma bankami i firmami pożyczkowymi. Specjaliści Fines w Szczytnie dla klientów biznesowych przygotowują naprawdę atrakcyjne oferty kredytów, takich jak:

  • Inwestycyjne
  • Obrotowe
  • Hipoteczne
  • Technologiczne.

  Warto dodać, że każdy przedsiębiorca ubiegający się o kredyty firmowe w punkcie Fines musi wykazywać odpowiednio wysoką zdolność kredytową. Zobowiązania finansowe przedsiębiorcy muszą przeznaczyć na konkretnie określony cel – niestety, ale banki w tym przypadku nie udzielają kredytów na dowolny cel. Mieszkańcy Szczytna jako klienci indywidualni mogą jednak zdecydować się na skorzystanie z innych form finansowania, jak np.:

  Co ciekawe, specjaliści Fines w Szczytnie proponują także atrakcyjne oferty ubezpieczeń. Najpopularniejsze rodzaje polis to te podróżne, samochodowe OC i AC, a także osobiste na życie. Wszystkie przedstawiane w oddziale oferty pochodzą od sprawdzonych i polecanych towarzystw ubezpieczeniowych działających w całej Polsce.

  Instytucje udzielające kredytów i pożyczek w Szczytnie

  Na terenie Szczytna praktycznie każdy z mieszkańców może ubiegać się o przedstawienie atrakcyjnych ofert kredytów i pożyczek przez specjalistę oddziału Fines Operator Bankowy. Najpopularniejsze instytucje finansowe w tym mieście, to:

  W ramach współpracy z ekspertami biura kredytowego można liczyć na idealne dopasowanie oferty finansowania do własnych potrzeb. Osoby poszukujące kredytów na wysokie kwoty powinny wybierać propozycje od takich banków, które akceptują szeroką paletę źródeł dochodów, a więc:

  • Umowę o pracę
  • Umowę zlecenie
  • Umowę o dzieło
  • Działalność gospodarcza
  • Emerytura / renta.

  Możliwość obliczenia zdolności kredytowej na podstawie połączenia różnych źródeł dochodów to dobre rozwiązanie dla kredyto- i pożyczkobiorców ubiegających się o zobowiązania na wysokie kwoty. Warto też dodać, że w ramach akceptowania dodatkowych źródeł dochodów wiele instytucji nie wyklucza świadczeń socjalnych i 500+.

  Na jaki cel przeznaczyć gotówkę z kredytu/pożyczki w Szczytnie?

  Pomoc specjalisty kredytowego Fines w Szczytnie często okazuje się wręcz nieoceniona. Oprócz rzetelnej pomocy w zakresie dopełnienia formalności i wyszukiwania najciekawszych ofert, można też liczyć na wyjaśnienie tego, na co można przeznaczyć pozyskane pieniądze. Kredyty konsumenckie i pożyczki krótko- i długoterminowe pozwalają na spożytkowanie środków na dowolnie wybrany cel, jak np.:

  • Wakacje dla całej rodziny
  • Zakup działki budowlanej
  • Remont samochodu
  • Zakup wyposażenia RTV i AGD do domu.

  Nie ma jednej zasady odnośnie tego, jak pożyczko- i kredytobiorcy mają wydać otrzymane pieniądze. Nie dotyczy to jednak kredytów hipotecznych lub firmowych, które udzielane są wyłącznie na ściśle określone wydatki.

  Mieszkańcy Szczytna poszukujący najlepszych ofert kredytów oraz pożyczek powinni bez zastanowienia udać się do oddziału Fines i poprosić o pomoc specjalistów. To znaczna oszczędność wolnego czasu oraz pieniędzy ze względu na możliwość wyboru propozycji finansowania z minimum kosztów.

  0 0 oceny
   
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Twoja ocena
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Aktualności