Gdzie po kredyty gotówkowe do 200 000 zł w Szczecinie? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Szczecin 3 Prawobrzeże ul.Goleniowska 107

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Fines Szczecin 3 Prawobrzeże

  Adres

  Goleniowska 107

  70-830 Szczecin

  Godziny otwarcia

  pn. - pt. 9.00 – 17.00

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  Szczecin to całkiem spore miasto, gdzie mieszkańcy coraz częściej poszukują jak najatrakcyjniejszych propozycji finansowania dopasowanych do swoich potrzeb. W placówce Fines Operator Bankowy należącej do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych można bezpłatnie skorzystać z opcji porównania ofert kredytów wielu banków. Kredyty konsumenckie do kwoty 200 000 zł są ogólnodostępne, pod warunkiem spełnienia podstawowych warunków dotyczących takich zobowiązań.

  W ofercie Fines Operator Bankowy znajdują się również pożyczki gotówkowe – krótko- i długoterminowe, kredyty hipoteczne czy też ubezpieczenia. Nie brakuje także produktów specjalistycznych, takich jak np. kredyt na zakup samochodu czy rozwój przedsiębiorstwa (pożyczki dla firm).

  Do współpracy oraz wizyty w naszym oddziale w Szczecinie zapraszamy również klientów, którzy chcą skorzystać z tak wygodnego rozwiązania, jakim jest kredyt konsolidacyjny. Na podstawie obecnych zobowiązań oraz dalszych oczekiwań wobec spłaty zobowiązania eksperci Fines będą w stanie wskazać najkorzystniejsze rozwiązanie, które z pewnością pomoże zachować pełną zdolność kredytową i elastyczność finansową.

  Jak otrzymać kredyt lub pożyczkę w Szczecinie?

  Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać kredyt gotówkowy w Szczecinie? Oprócz oczywistych kwestii dotyczących pełnoletności oraz pozytywnej historii kredytowej, istotna jest również zdolność kredytowa. Dla zobowiązań na większe kwoty wymagane są nie tylko wyższe dochody, ale także dodatkowe dokumenty, jak np.:

  • Zaświadczenia o dochodach od pracodawców
  • Wyciągi z rachunku bankowego z ostatnich 3, 6 lub 12 miesięcy.

  Decydując się na pozyskanie kredytu albo pożyczki z pomocą specjalisty Fines w Szczecinie można liczyć na idealne dopasowanie oferty do własnych potrzeb. Eksperci zawsze selekcjonują propozycje tak, aby zmaksymalizować szansę zdobycia dodatkowej gotówki przez pożyczko- i kredytobiorców. Najlepsze oferty to takie, gdzie instytucje finansowe akceptują różne źródła dochodów (Umowa o pracę, zlecenie, o dzieło lub działalność gospodarcza). Dzięki temu realna zdolność kredytowa wzrasta i tym samym rosną szansę na pozytywną decyzję w kwestii kredytu konsumenckiego na wyższą kwotę.

  Pożyczki i kredyty w Szczecinie – kto ich udziela?

  Oddział Fines w Szczecinie to miejsce, gdzie specjaliści w ramach porównania przedstawiają oferty od najpopularniejszych instytucji finansowych w kraju, a mianowicie:

  • Nest Bank
  • In Bank
  • Bank Pocztowy
  • mBank
  • Smartney
  • Super Grosz
  • Friko

  Oczywiście to nie wszystkie instytucje, które chętnie udzielają pożyczek oraz kredytów mieszkańcom Szczecina i okolic. Wystarczy spotkać się z ekspertem Fines, aby otrzymać kompleksową pomoc w zakresie:

  • Obliczania zdolności kredytowej
  • Porównywania ofert wielu banków i firm pożyczkowych
  • Dopełnienia formalności kredytowych.

  Warto też wiedzieć, że specjalista na miejscu udziela też porad odnośnie tego np. jak poprawić swoją zdolność i historię kredytową, a także, na co zwrócić uwagę podczas wyboru oferty kredytu/pożyczki.

  Z jakiej oferty kredytu/pożyczki warto skorzystać w Szczecinie?

  Na terenie Szczecina praktycznie każdy, kto uda się do biura kredytowego Fines może przejrzeć wiele ciekawych ofert finansowania, jak np.:

  Eksperci kredytowi zajmują się także przedstawianiem ofert ubezpieczeń osobistych, podróżnych i samochodowych OC/AC. Te pochodzą wyłącznie od najpopularniejszych towarzystw ubezpieczeniowych w kraju.

  Dlaczego warto porównać oferty kredytów w Szczecinie?

  Porównywanie ofert kredytów, a także pożyczek w placówce Fines Szczecin to dobry pomysł głównie dlatego, że można zaoszczędzić sporo wolnego czasu. Współpraca z wykwalifikowanymi specjalistami biura kredytowego to też redukcja stresu związanego z etapami ubiegania się o dodatkową gotówkę w ramach kredytu lub pożyczki pozabankowej. Nawet podczas jednej wizyty w oddziale Fines można dopełnić wszystkich formalności kredytowych i pozyskać dodatkową gotówkę bezpośrednio na swoje konto bankowe. Dla pożyczek ratalnych i chwilówek weryfikacja wniosku trwa zazwyczaj tylko 15 minut. Mieszkańcy Szczecina mogą bez ograniczeń korzystać z pomocy specjalistów kredytowych w godzinach pracy oddziału Fines i to bez żadnych obaw o bezpieczeństwo swoich danych osobowych.

  0 0 oceny
   
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Twoja ocena
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Aktualności