Kredyty i szybkie pożyczki w Świętochłowicach – gdzie ich szukać?

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Świętochłowice ul.Wojska Polskiego   43/2a

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Świętochłowice

Adres

Wojska Polskiego   43/2a

41-600 Świętochłowice

Godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 – 16.30

Kontakt

Tel.: 723-076-487

Tel.:

E-mail: swietochlowice@operatorbankowy.pl

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Pożyczki długo- i krótkoterminowe na terenie Świętochłowic są ogólnodostępne, szczególnie dla osób, które decydują się na współpracę z punktem kredytowym Fines Operator Bankowy. Podczas wizyty w tej placówce można otrzymać kompleksową pomoc w zakresie poszukiwania najciekawszych ofert pożyczek z minimum formalności oraz wielu innych form finansowania. Bezpłatna pomoc specjalistów jest doceniana przez wielu mieszkańców tej miejscowości oraz okolicznych wiosek. W oddziale Fines Świętochłowice zatrudnieni są wyłącznie doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści z branży finansowej – dzięki temu poziom obsługi klienta jest naprawdę na wysokim poziomie.

Przed dokonaniem ostatecznego wyboru jednej z przedstawionych ofert pożyczek lub kredytów, zawsze warto wziąć pod uwagę kilka kluczowych kwestii, takich jak:

Po przeanalizowaniu tych kwestii z pomocą specjalisty Fines w Świętochłowicach, można mieć pewność, ze wybrana propozycja finansowania będzie tą najlepszą. Korzystanie z usług placówki kredytowej jest bezpłatne, a więc nie trzeba obawiać się o żadne koszty wynikające z etapu wnioskowania o kredyt lub pożyczkę.

W jakiej kwocie można dostać kredyt/pożyczkę w Świętochłowicach?

Mieszkańcy Świętochłowic mogą ubiegać się o kredyty oraz pożyczki na różne kwoty – wiele w tym przypadku zależy od obliczonej zdolności kredytowej. Aby ta była na jak najwyższym poziomie eksperci zalecają wybór propozycji finansowania od takich instytucji, które akceptują różne źródła dochodów z opcją ich łączenia (Umowa o pracę, zlecenie, o dzieło, a nawet działalność gospodarcza). Dzięki temu potencjalni kredyto- i pożyczkobiorcy mogą wnioskować o zobowiązania nawet na większe kwoty.

W przypadku pożyczek ratalnych kwoty finansowania oscylują do 60 000 zł przy zachowaniu odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej. Decydując się na kredyt konsumencki, można liczyć na ofertę nawet do 300 000 złotych. Aby jednak otrzymać pozytywną decyzję od banku lub firmy pożyczkowej, konieczne jest spełnienie kilku podstawowych warunków, a mianowicie:

 • Ukończone co najmniej 18 lub 21 lat
 • Idealna zdolność kredytowa, czyli dochody
 • Pozytywna historia w BIK
 • Pełna zdolność do czynności prawnych.

Po spełnieniu tych warunków praktycznie każdy może ubiegać się o dodatkową gotówkę w ramach pożyczki albo kredytu. Warto dodać, że wiele instytucji pożyczkowych wymaga także posiadania aktualnego numeru telefonu, adresu e-mail oraz konta bankowego, na które zostaną wypłacone środki w ramach pożyczki.

Na co wydać środki z kredytu lub pożyczki w Świętochłowicach?

Pieniądze otrzymane od instytucji finansowej w Świętochłowicach można spożytkować na dowolnie wybrany cel (oprócz kredytów firmowych, rolniczych oraz hipotecznych). Oznacza to, że banki i firmy pożyczkowe nie weryfikują tego, na co zostaną przeznaczone pieniądze. Dlatego można je spożytkować np. na:

 • Remont nieruchomości
 • Leczenie np. aparat na zęby
 • Wyposażenie pokoju dziecka tuż po jego urodzeniu
 • Zakup nowego samochodu.

W placówce Fines w Świętochłowicach można poznać wiele ofert kredytów gotówkowych na dowolny cel, tak samo jak i pożyczek pozabankowych. Instytucje, jakich oferty są dostępne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, to:

Współpraca ze specjalistami Fines Operator Bankowy to zawsze dobry pomysł. Dzięki temu ostateczny wybór oferty kredytu/pożyczki staje się łatwiejszy, a dopełnienie formalności kredytowych nie powoduje nadmiernego stresu. To wszystko za sprawą kompleksowej pomocy ekspertów kredytowych z wieloletnim doświadczeniem.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności