Gdzie po najlepsze oferty kredytów i pożyczek w Świdnicy? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Świdnica ul.Rynek 15

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Fines Świdnica

  Adres

  Rynek 15

  58-100 Świdnica

  Godziny otwarcia

  pn. - pt. 9.00 – 17.00

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  Fines Operator Bankowy na terenie Świdnicy to miejsce, gdzie praktycznie każdy ma szansę na znalezienie najlepiej dopasowanej do własnych potrzeb oferty kredytu lub pożyczki. Podczas krótkiego spotkania ze specjalistą w biurze Fines można dokonać porównania ofert wielu banków i nie tylko. Wystarczy podać swoje dane osobowe, informacje o dochodach i poczekać kilka chwil na weryfikację dostępnych propozycji finansowania.

  Ekspert w placówce Fines w Świdnicy zajmie się nie tylko analizą możliwych źródeł finansowania, ale także:

  • Obliczeniem zdolności kredytowej
  • Pomocą w zakresie dopełnienia formalności kredytowych
  • Udzieleniem odpowiedzi na pytania kredyto- i pożyczkobiorców.

  Każdy, kto mieszka na terenie Świdnicy i poszukuje jak najlepszych ofert kredytów gotówkowych oraz pożyczek, powinien udać się do oddziału Fines należącego do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych. Multioferta na miejscu została przygotowana przez specjalistów tak, aby zadowolić zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Warto dodać, że korzystanie z pomocy ekspertów Fines jest bezpłatne. Nie trzeba więc martwić się o żadne koszty związane ze złożeniem wniosku o przyznanie dodatkowej gotówki do dowolnej instytucji finansowej.

  Jakie banki proponują kredyty w Świdnicy?

  Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem oraz kwalifikacjami w biurze Fines na terenie Świdnicy proponują przede wszystkim oferty od takich banków i firm pożyczkowych, jak:

  Propozycje finansowania dopasowywane są tak, aby potencjalni kredyto- i pożyczkobiorcy mieli jak najwyższą zdolność kredytową. W tym celu ekspert selekcjonuje oferty, które pozwalają na uwzględnienie szerokiej palety źródeł dochodów takich, jak:

  • Umowa o pracę
  • Umowa zlecenie
  • Umowa o dzieło
  • Renta/emerytura
  • Działalność gospodarcza.

  W wyniku takiego działania realna zdolność kredytowa wnioskodawcy znacząco wzrasta i pozwala na złożenie wniosku np. na ofertę kredytu konsumenckiego do 200 000 złotych.

  Jaki kredyt/pożyczkę warto wybrać w Świdnicy?

  Na terenie Świdnicy pracownicy punktu kredytowego Fines proponują naprawdę atrakcyjne źródła finansowania pochodzące od najpopularniejszych instytucji w kraju. Kilka dostępnych opcji, na jakie decydują się klienci w tej miejscowości, to:

  Istotą działania placówki Fines w Świdnicy jest to, iż wnioskowanie o przyznanie dodatkowej gotówki w dowolnej formie nie zajmuje zbyt dużo czasu. Pożyczki ratalne udzielane przez firmy pożyczkowe można zdobyć w 15 minut. Decydując się na kredyt na większą kwotę, trzeba liczyć się z koniecznością dopełnienia pewnych formalności, o czym zawsze informuje specjalista w biurze. Dodatkowe dokumenty wymagane przez banki to głównie: zaświadczenia o dochodach od pracodawców oraz wyciągi z rachunku bankowego uwzględniające wpływy od pracodawców.

  Porównanie ofert kredytów/pożyczek w Świdnicy – czy warto?

  Opłacalność porównywania ofert wielu banków i firm pożyczkowych to oczywista kwestia. Udając się na spotkanie ze specjalistą w celu wyszukania najlepszej propozycji finansowania dopasowanej do własnych potrzeb, nie trzeba obawiać się o formalności i ukryte koszty. Wykwalifikowani eksperci w placówce Fines Świdnica dokładają wszelkich starań, aby wspólnie z klientem wybrać ofertę z minimum kosztów początkowych, a także bez zbędnych prowizji.

  0 0 oceny
   
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Twoja ocena
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Aktualności