Gdzie udać się po kredyt lub pożyczkę w Staszowie? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Staszów ul.Krakowska 15

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Fines Staszów

  Adres

  Krakowska 15

  28-200 Staszów

  Godziny otwarcia

  pn. - pt. 8.00 – 16.00

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  W miejscowości Staszów na terenie województwa świętokrzyskiego placówka agencyjna Fines znajduje się przy ulicy Krakowskiej 15, stanowiącej główną drogę w miejscowości. W placówce osoby zainteresowane produktami bankowymi mogą uzyskać rzetelne informacje. Eksperci kredytowi Fines przedstawiają kredyty i pożyczki dostosowane do możliwości i potrzeb interesantów – rolników, przedsiębiorców, osób prywatnych. Propozycje są dobierane każdorazowo indywidualnie przez pracowników Fines, a także szczegółowo omawiane, jeśli Klient wyrazi takie życzenie.

  Biuro kredytowe w Staszowie to miejsce, gdzie niemalże każdy z mieszkańców może poprosić o pomoc i to w szerokim zakresie usług, a mianowicie:

  • Badanie zdolności kredytowej
  • Porównywanie i wyszukiwanie ofert kredytów i pożyczek
  • Analizowanie i przekazywanie wymogów instytucji finansowej odnośnie potencjalnych klientów
  • Pomoc w dopełnieniu niezbędnych formalności kredytowych.

  Współpraca ze specjalistami Fines w Staszowie to dobry pomysł, szczególnie wtedy, kiedy liczy się oszczędność czasu. Istotne jest to, że osoby poszukujące z pomocą eksperta oferty kredytu lub pożyczki dla siebie, nie są narażone na żadne dodatkowe koszty. Pomoc specjalistów w tym przypadku jest bezpłatna i co najważniejsze – kompleksowa. Udając się na spotkanie z pracownikiem biura kredytowego w Staszowie, można być pewnym, że nawet w ciągu 15 minut uda się zdobyć dodatkową gotówkę np. w ramach pożyczki ratalnej.

  Kredyty i pożyczki w Staszowie – procedury i wnioskowanie

  Na terenie Staszowa funkcjonuje wiele instytucji finansowych, które uwzględniane są przez specjalistów Fines podczas porównania propozycji kredytów i pożyczek. Instytucje, które są szczególnie polecane – nie tylko przez ekspertów, ale i zadowolonych klientów, to:

  Sama procedura wnioskowania o pożyczkę lub kredyt z pomocą eksperta pracującego w punkcie Fines na terenie Staszowa jest naprawdę prosta. Wystarczy zabrać ze sobą ważny dokument tożsamości oraz przedstawić wysokość swoich dochodów oraz preferencje odnoszące się do typu finansowania. Procedury dla pożyczek pozabankowych trwają najczęściej 15 minut. Wnioski o kredyty konsumenckie na wysoką kwotę są nieco dłużej weryfikowane ze względu na konieczność dostarczenia dodatkowej dokumentacji finansowej:

  • Zaświadczenia o dochodach od pracodawców
  • Wyciągi z rachunku bankowego z ostatnich 3, 6 lub 12 miesięcy w zależności od banku.

  Najczęściej jednak procedury nie trwają dłużej niż parę dni. Mieszkańcy Staszowa chcący mieć pewność, że wniosek zostanie rozpatrzony tak szybko jak tylko to możliwe i jednocześnie będzie dobrze uzupełniony, powinny rozpocząć współpracę z pracownikiem biura kredytowego Fines.

  Koszty kredytów i pożyczek w Staszowie

  Koszty zaciągnięcia nowego zobowiązania finansowego są jasno przekazywane na spotkaniu z ekspertem kredytowym Fines. Specjaliści uwzględniają na etapie poszukiwania ofert takie kwestie, jak:

  Najlepiej wybierać takie propozycje finansowania, które już na etapie podpisywania umowy nie generują żadnych kosztów początkowych dla pożyczko- i kredytobiorców. To podstawowa kwestia pozwalająca na realne zminimalizowanie kosztów kredytu/pożyczki na dowolną kwotę i cel. Warto zaznaczyć, że koszt zaciągnięcia kredytu w banku najczęściej jest znacznie niższy, aniżeli tego pochodzącego od firmy pożyczkowej.

  Czy warto porównywać oferty kredytów/pożyczek w Staszowie?

  Porównywanie ofert wielu banków i firm pożyczkowych to dobra opcja, aby móc wybrać możliwie najlepsze źródło dodatkowej gotówki. Jedno, krótkie spotkanie ze specjalistą Fines wystarczy, aby dowiedzieć się, na jakie warunki można liczyć jako potencjalny pożyczko- lub kredytobiorca.

  0 0 oceny
   
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Twoja ocena
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Aktualności