Jakie kredyty i pożyczki na oświadczenie są dostępne w Sandomierzu? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Sandomierz ul.11 Listopada 23 (obok dworca PKS)

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Fines Sandomierz

  Adres

  11 Listopada 23 (obok dworca PKS)

  27-600 Sandomierz

  Godziny otwarcia

  pn. - pt. 9.00 – 17.00

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  Szybkie pożyczki na oświadczenie dostępne są niemalże dla każdego, kto mieszka na terenie Sandomierza. Aby sprawdzić, jakie jeszcze propozycje finansowania są dostępne w danym momencie warto udać się do placówki Fines w Sandomierzu. Na miejscu pracują doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści z zakresu finansów oraz pomocy w zakresie dopełnienia formalności kredytowych. Oprócz szybkich pożyczek na oświadczenie biuro kredytowe przedstawia takie propozycje finansowania, jak:

  Wystarczy zarezerwować odrobinę czasu i udać się do punktu obsługi klienta Fines Operator Bankowy w Sandomierzu. W tym miejscu każdy z mieszkańców może otrzymać pomoc w zakresie wyszukiwania ofert kredytów i pożyczek dopasowanych do swoich potrzeb. Specjaliści obsługują zarówno klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm poszukujących ciekawego źródła finansowania np. zaplanowanej inwestycji.

  Jakie banki proponują kredyty i pożyczki w Sandomierzu?

  Mieszkańcy Sandomierza w punkcie Fines należącym do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych mogą liczyć na przedstawienie ofert finansowania od takich instytucji, jak:

  • Nest Bank
  • Alior Bank
  • Bank Pocztowy
  • Ikano Bank
  • Smartney
  • Kredyt OK

  Oczywiście to nie wszystkie instytucje, jakie działają na terenie Sandomierza i okolic. Podczas wspólnego poszukiwania i porównywania ofert wraz ze specjalistą Fines, można także znaleźć propozycje innych instytucji, które akceptują szeroką paletę źródeł dochodów. Dzięki temu zdolność kredytowa znacznie wzrasta, a to wszystko za sprawą akceptowania jednocześnie dochodów z takich źródeł, jak:

  • Umowa o pracę
  • Umowa zlecenie
  • Umowa o dzieło
  • Działalność gospodarcza.

  Warto dodać, że w placówce Fines Sandomierz nawet osoby pracujące poza granicami Polski mogą ubiegać się o kredyt konsumencki.

  Jak zaciągnąć pożyczkę/kredyt w Sandomierzu z pomocą Fines?

  Wyszukanie najlepszych ofert, przedstawienie szczegółów oraz szczegółowe doradztwo na temat tego, jak poprawić swoją zdolność kredytową – to główne czynności, jakimi zajmują się specjaliści dostępni oddziale Fines w Sandomierzu. Proces wnioskowania na wybraną ofertę pożyczki lub kredytu jest prosty. Wystarczy przekazać ekspertowi dane z dowodu tożsamości, obliczyć realną zdolność kredytową oraz uzupełnić wniosek skierowany do konkretnej instytucji. W przypadku większości firm pożyczkowych proces weryfikacji i udzielenia finansowania trwa 15 minut. Dla kredytów gotówkowych na wysoką kwotę formalności mogą zająć nieco więcej czasu, jednak w zdecydowanej większości będą to 1-2 dni robocze. Tutaj często pojawia się konieczność dostarczenia dodatkowych dokumentów dochodowych, które potwierdzają zdolność kredytową potencjalnego pożyczko- i kredytobiorcy. Pracownik biura zawsze wcześniej przygotowuje klienta na taką ewentualność, aby ten mógł odpowiednio przygotować się do procedury ubiegania się o taki kredyt w banku.

  Porównanie ofert kredytów i pożyczek w Sandomierzu

  W placówce Fines Operator Bankowy na terenie Sandomierza praktycznie każdy z mieszkańców może skorzystać z opcji porównania ofert wielu banków lub firm pożyczkowych. Dzięki temu dokonanie ostatecznego wyboru instytucji, która udzieli finansowania jest znacznie łatwiejsze. Z pomocą specjalistów kredytowych dopełnienie formalności jest dziecinnie proste, a osoby bez doświadczenia otrzymają zawsze rzetelne odpowiedzi na wszystkie pytania np. na temat zdolności kredytowej.

  0 0 oceny
   
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Twoja ocena
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Aktualności