Jakie instytucje udzielają kredytów i pożyczek w Radziejowie?

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Radziejów ul.Rynek 4

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

*  Pola wymagane

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Radziejów

Adres

Rynek 4

88-200 Radziejów

Godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Na terenie Radziejowa działa wiele instytucji finansowych, które jednocześnie działają także na terenie całej Polski. W placówce Fines Operator Bankowy należącej do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych z doświadczeniem w branży finansowej można znaleźć wiele ciekawych propozycji ofert pożyczek i kredytów gotówkowych na dowolny cel. Instytucje, które są uwzględniane na etapie poszukiwania propozycji finansowania ze specjalistą Fines, to:

 • Getin Bank
 • mBank
 • Alior Bank
 • BNP Paribas
 • In Bank
 • Smartney

Każdy z mieszkańców miejscowości Radziejów, który poszukuje atrakcyjnego źródła finansowania, powinien zainteresować się opcją darmowej współpracy z ekspertem Fines. Wystarczy spotkać się z pracownikiem biura kredytowego, zabrać ze sobą ważny dowód tożsamości i poprosić o przedstawienie wszystkich dostępnych ofert kredytów oraz pożyczek.

Zachęcamy do obejrzenia w wywiadu Elżbietą Fluder, ekspertem kredytowym z Radziejowa.

Rodzaje kredytów i pożyczek w Radziejowie – jakie wybrać?

Nie ma jednej złotej zasady odnośnie tego, jaki rodzaj kredytu albo pożyczki warto wybrać. Oferta finansowania powinna być przede wszystkim idealnie dopasowana do potrzeb potencjalnego pożyczko- i kredytobiorcy. Klienci Fines w Radziejowie mogą liczyć nie tylko na szybkie porównanie wszystkich dostępnych ofert, ale także rzetelną ich selekcję na podstawie obliczonej zdolności kredytowej. Specjaliści w biurze kredytowym nie tylko sprawdzają zdolność kredytową, ale także proponują takie oferty, gdzie instytucje akceptują różne źródła dochodu: umowa o prace, zlecenie, o dzieło, a także emerytura i renta. Jeśli chodzi o rodzaje kredytów i pożyczek dostępnych w Radziejowie, wyróżniamy:

Przed dokonaniem ostatecznego wyboru zawsze warto sprawdzić dokładne warunki finansowania. Ekspert Fines w Radziejowie zawsze podpowiada oferty z minimum kosztów początkowych oraz z opcją przeznaczenia pozyskanej gotówki na dowolny cel. Współpracując z ekspertem kredytowym Fines, można liczyć nie tylko na szybkie odnalezienie odpowiedniego źródła finansowania, ale także kompleksową pomoc w zakresie dopełnienia formalności kredytowych.

Jak złożyć wniosek o kredyt w Radziejowie?

Wyszukanie oferty finansowania dopasowanej do własnych potrzeb i złożenie wniosku o przyznanie dodatkowej gotówki nie jest żadnym problemem podczas współpracy ze specjalistą Fines w Radziejowie. Ekspert na początku współpracy obliczy zdolność kredytową, następnie wyszuka i dokona selekcji poszczególnych ofert, aby potencjalny kredyto- i pożyczkobiorca mógł wybrać tę, która najlepiej wpisuje się w jego oczekiwania. Po tym procesie następuje złożenie wniosku o kredyt lub pożyczkę. W przypadku firm pożyczkowych procedura weryfikacji i przyznania dodatkowej gotówki trwa 15 minut. Klienci decydujący się np. na kredyt gotówkowy na kwotę 200 000 złotych muszą liczyć się z koniecznością dostarczenia dodatkowej dokumentacji dochodowej, jak np. wyciągi z konta bankowego oraz zaświadczenia od pracodawców. Tutaj czas weryfikacji wniosku może wydłużyć się do maksymalnie kilku dni.

Prosty sposób wnioskowania, możliwość uzyskania pomocy w dopełnieniu formalności kredytowych oraz liczne porady na temat tego, jak np. poprawić zdolność kredytową – to główne powody, dla jakich mieszkańcy Radziejowa i okolic powinni decydować się na współpracę ze specjalistami Fines Operator Bankowy.

0 0 oceny
 
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności