Kredyty i pożyczki długoterminowe w Radomiu – oferta | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Radom ul.Focha 6

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Radom

Adres

Focha 6

26-600 Radom

Godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Kontakt

Tel.: 602 334 979

E-mail: radom@operatorbankowy.pl

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Odwiedzając oddział Fines w Radomiu bądź też kontaktując się z ekspertami telefonicznie lub mailowo, klienci mogą uzyskać niezbędną pomoc. Analizując indywidualną sytuację finansową, jak również szczegółowo przyglądając się potrzebom potencjalnym kredyti- i pożyczkobiorcom, specjaliści kredytowi będą w stanie zaprezentować ofertę produktów dokładnie odpowiadających indywidualnym wymaganiom. Istnieje też możliwość zamiany dotychczasowych zobowiązań na jeden, dostosowany do indywidualnych wymagań oraz wygodny w spłacie kredyt konsolidacyjny.

Eksperci zajmują się też takimi kwestiami, jak:

 • Porównywanie ofert kredytów i pożyczek ratalnych
 • Selekcjonowanie propozycji finansowania z dopasowaniem ich do potrzeb klienta
 • Obliczanie zdolności kredytowej
 • Pomoc w dopełnieniu formalności kredytowych.

Zakres pomocy eksperta kredytowego w punkcie Fines jest naprawdę szeroki. Każdy, kto poszukuje najciekawszych ofert kredytów oraz pożyczek może skorzystać z pomocy za darmo, a więc podpisanie umowy kredytowej/pożyczkowej nie wygeneruje żadnych kosztów początkowych, o ile nie nalicza ich dana instytucja.

Jakie oferty pożyczek i kredytów są dostępne w Radomiu?

Punkt obsługi potencjalnych kredyto i pożyczkobiorców Fines Radom to miejsce, gdzie każdy ma dostęp do wielu atrakcyjnych ofert finansowania, jak np.:

 • Kredyty gotówkowe na dowolny cel
 • Kredyty dla małych i dużych firm
 • Kredyty dla rolników
 • Leasingi
 • Pożyczki ratalne i szybkie chwilówki do 120 dni.

Dzięki tak szerokiej ofercie kredytów, a także pożyczek praktycznie każdy z mieszkańców jest w stanie znaleźć opcję dopasowaną do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Oczywiście przed rozpoczęciem wnioskowania o udzielenie kredytu/pożyczki warto dowiedzieć się, jakie warunki są wymagane przez konkretne instytucje, a mianowicie:

 • Ukończone minimum 18 lat lub 21 lat w przypadku firm pożyczkowych
 • Pełna zdolność do czynności prawnych
 • Pozytywna historia kredytowa
 • Odpowiednio wysokie dochody pozwalające na obliczenie zdolności kredytowej.

Podczas współpracy ze specjalistą Fines w Radomiu można także otrzymać kompleksowe doradztwo w zakresie tego, jak poprawić swoją zdolność i historię kredytową. W celu otrzymania jak najwyższej kwoty kredytu należy wybierać takie instytucje, które akceptują szeroką paletę źródeł dochodów wraz z możliwością ich łączenia, czyli: umowa zlecenie, o dzieło, działalność gospodarcza, a także umowa o pracę. Dzięki uwzględnieniu dochodów z różnych źródeł można otrzymać np. kredyt gotówkowy na kwotę 200 000 złotych, ale tylko po dostarczeniu zaświadczeń o dochodach. Z pomocą eksperta Fines w Radomiu sam proces wnioskowania o kredyt albo pożyczkę jest znacznie łatwiejszy i mniej stresujący.

Na jaki cel przeznaczyć kredyt gotówkowy lub pżyczkę bez zaświadczeń w Radomiu?

Kredyto- i pożyczkobiorcy mogą przeznaczyć środki otrzymane w ramach umowy pożyczki lub kredytu na dowolnie wybrany cel. Na etapie wnioskowania o dowolny typ finansowania z pomocą eksperta Fines w Radomiu nie trzeba określać tego, na co zostaną spożytkowane środki pieniężne. Można je wydać na:

 • Remont samochodu
 • Zakup motocykla
 • Wymarzone wakacje
 • Wyposażenie pokoju dziecięcego.

Nie ma jednej, określonej zasady, co do tego, jak spożytkować środki otrzymane w ramach kredytu albo pożyczki pozabankowej. Warto jednak mieć na uwadze fakt, aby zawsze terminowo spłacać zadłużenie. W ten sposób można uniknąć wielu problemów oraz pytań ze strony instytucji finansowej.

Podsumowując, warto korzystać z pomocy specjalisty w placówce Fines na terenie Radomia. Biuro kredytowe to miejsce, które pozwala mieszkańcom tej miejscowości zaoszczędzić wolny czas podczas poszukiwania najlepszych ofert kredytów i pożyczek. Wystarczy wybrać się na krótkie spotkanie z ekspertem, a wszelkie kwestie kredytowe staną się jasne i łatwiejsze do załatwienia.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności