Kto, jak i gdzie udziela kredytów i pożyczek w Raciborzu? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Racibórz ul.Stanisława Drzymały 2 m.2

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Fines Racibórz

  Adres

  Stanisława Drzymały 2 m.2

  47-400 Racibórz

  Godziny otwarcia

  pn. - pt. 8.00 – 17.00

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  Wielu mieszkańców miasta Racibórz zastanawia się, gdzie można znaleźć najlepsze oferty finansowania dopasowane do indywidualnych potrzeb konsumenta. W tym przypadku wystarczy udać się do placówki Fines Operator Bankowy, aby otrzymać dokładnie wyselekcjonowaną ofertę pożyczek oraz kredytów. Specjaliści pracujący w biurze kredytowym dokładają wszelkich starań, aby zadowolić każdego konsumenta poszukującego źródła finansowania dla siebie. Instytucje, które udzielają finansowania w Raciborzu, to:

  • Getin Bank
  • Alior Bank
  • BNP Paribas
  • Bank Pocztowy
  • Nest Bank
  • Smartney

  Oczywiście to nie wszystkie banki i firmy pożyczkowe, które są uwzględniane w porównaniu przez specjalistów w placówce Fines. Podczas wizyty w oddziale należy zabrać ze sobą aktualny dowód tożsamości oraz podać informacje o dochodach. Dzięki temu ekspert kredytowy będzie w stanie obliczyć zdolność kredytową i dopasować oferty finansowania do indywidualnych potrzeb. Potencjalni pożyczko- lub kredytobiorcy nie muszą obawiać się o koszty początkowe – pracownicy Fines w Raciborzu nie pobierają żadnych prowizji od swoich klientów.

  Zachęcamy do obejrzenia wywiadu wideo z Eweliną Nieckarz, która prowadzi biuro kredytowe Fines w Raciborzu.

  Jak najłatwiej wnioskować o pożyczkę/kredyt w Raciborzu?

  Podczas wizyty w placówce Fines w Raciborzu złożenie wniosku o udzielenie kredytu albo pożyczki jest naprawdę proste. Kiedy już ekspert obliczy zdolność kredytową klienta i przedstawi konkretne propozycje finansowania, można wspólnie z nim przystąpić do składania wniosku. Warto jednak wiedzieć, że banki i instytucje pożyczkowe najczęściej wymagają spełnienia kilku warunków:

  • Pełnoletność
  • Zdolność do czynności prawnych
  • Odpowiednia zdolność kredytowa
  • Brak negatywnych wpisów w BIK i innych bazach dłużników.

  Mieszkańcy Raciborza spełniający te warunki mogą bez przeszkód uzupełnić wniosek o kredyt lub pożyczkę z pomocą specjalisty w placówce Fines. W razie jakichkolwiek komplikacji można liczyć na pełną pomoc specjalistów w zakresie dopełnienia formalności kredytowych. Pracownik biura udzieli też porad na temat tego, jak poprawić swoją zdolność kredytową oraz wytłumaczy szczegółowo warunki każdej z przedstawionych ofert finansowania.

  Na jaki kredyt lub pożyczkę warto się zdecydować w Raciborzu?

  W placówce Fines Racibórz dostępne są różne rodzaje finansowania dopasowane do potrzeb potencjalnych kredyto- i pożyczkobiorców, a mianowicie:

  Współpracując z ekspertem Fines, można liczyć na rzetelną pomoc niemalże w każdym zakresie związanym z ubieganiem się o kredyt lub pożyczkę. Warto wiedzieć, że czas procesowania wniosku dla pożyczek pozabankowych to 15 minut. W przypadku kredytów gotówkowych banki często wymagają dostarczenia dodatkowych dokumentów: zaświadczenia o dochodach od pracodawców oraz wyciągu z konta bankowego z ostatnich 3, 6 lub 12 miesięcy. Na tej podstawie bank ocenia wiarygodność wnioskodawcy, choć czas procesowania wniosku może się nieco wydłużyć.

  Kredyty i pożyczki w Raciborzu – na co wydać pozyskanie pieniądze?

  Banki i firmy pożyczkowe nie określają z góry celu finansowania – przynajmniej w przypadku większości ofert. Na innych zasadach działają tylko kredyty hipoteczne, które są udzielane na zakup działki budowlanej, nieruchomości, jej budowę oraz ewentualny remont. Kredyty konsumenckie oraz pożyczki pozabankowe są przyznawane na dowolnie wybrany cel, jak np.:

  • Opłacenie wyjazdu wakacyjnego
  • Zakup nowego sprzętu RTV i AGD
  • Opłacenie domowych rachunków
  • Remont auta lub domu.

  Środki otrzymane od firmy pożyczkowej lub banku za pośrednictwem Fines Operator Bankowy można spożytkować tak, jak tylko się chce. Wystarczy spełnić warunki udzielenia finansowania, złożyć wniosek z pomocą eksperta i poczekać na przelew środków w ramach umowy pożyczki/kredytu.

  Aktualności