Kredyty i pożyczki w Przemyślu – jakie oferty warto sprawdzić? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Przemyśl ul.Jagiellońska 15 

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Fines Przemyśl

  Adres

  Jagiellońska 15 

  37-700 Przemyśl

  Godziny otwarcia

  pn. - pt. 9.00 – 17.00

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  Poszukiwanie ofert kredytów oraz pożyczek na własną rękę nigdy nie będzie tak skuteczne, jak porównanie propozycji finansowania z pomocą eksperta w placówce Fines w Przemyślu. Na miejscu każdy może otrzymać pomoc – zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Oferty, które są szczególnie warte sprawdzenia, to:

  Wybierając się do oddziału Fines w Przemyślu, wystarczy tylko zabrać ze sobą aktualny dowód tożsamości. Dzięki temu specjalista będzie w stanie przedstawić najciekawsze źródła finansowania w formie rankingu, a także ocenić zdolność kredytową. W razie zbyt niskich dochodów oferty finansowania dobierane są tak, aby dana instytucja akceptowała nie tylko szeroką paletę źródeł dochodów, jak: umowa o pracę, zlecenie, o dzieło oraz działalność gospodarcza, ale także możliwość łączenia dochodów. Dzięki temu osoby, które otrzymują wynagrodzenie od różnych pracodawców mogą nieco poprawić swoje możliwości finansowe dla kredytów oraz pożyczek.

  Jak złożyć wniosek o kredyt lub pożyczkę w Przemyślu?

  Wnioskowanie o kredyty i pożyczki w Przemyślu jest proste, szczególnie z pomocą specjalistów dostępnych w biurze kredytowym Fines. W ten sposób można bezpłatnie i w krótkim czasie pozyskać niezbędne informacje na temat wielu źródeł finansowania, ale nie tylko. Ekspert w oddziale Fines Operator Bankowy zajmie się kompleksowo obliczeniem zdolności kredytowych, a także pomoże w dopełnieniu formalności na etapie wnioskowania. W razie potrzeby udzieli też wskazówek, jak poprawić swoją zdolność i historię kredytową. Aby móc ubiegać się o kredyt albo pożyczkę w Przemyślu, wystarczy zabrać ze sobą aktualny dokument tożsamości przedstawić ekspertowi swoje preferencje kredytowe. Po zapoznaniu się z dostępnymi ofertami można przystąpić do składania wniosku, ale tylko po spełnieniu podstawowych warunków dyktowanych przez banki i firmy pożyczkowe, a mianowicie:

  Spełniając powyższe warunki, można bezproblemowo ubiegać się o udzielenie pożyczki/kredytu przez dowolną instytucję, której ofertę przedstawia specjalista Fines w Przemyślu.

  Jakie instytucje w Przemyślu udzielają kredytów/pożyczek?

  Firmy pożyczkowe oraz banki chętnie udzielają finansowania nawet na dowolny cel każdemu, kto spełnia podstawowe warunki jako kredyto- lub pożyczkobiorca. Instytucje, które są uwzględniane w ramach porównania ofert przez specjalistę Fines, to:

  To nie wszystkie instytucje, ale te najpopularniejsze, które są polecane przez specjalistów w biurze kredytowym. Na etapie porównania eksperci dokładnie analizują konkretne oferty i przedstawiają tylko takie, które są w realnym zasięgu klienta. Każdy, kto chce otrzymać dodatkową gotówkę na dowolny cel powinien skorzystać z pomocy pracownika biura Fines. Dzięki temu proces wnioskowania przebiega znacznie szybciej. Dla pożyczek pozabankowych decyzja kredytowa wydawana jest w 15 minut. Jeśli chodzi o kredyty konsumenckie na większe kwoty – tutaj potrzebna będzie dodatkowa dokumentacja dochodowa: zaświadczenia o zarobkach od pracodawców i wyciągi z konta bankowego. Ze względu na konieczność szerszej analizy wnioskodawcy, czas procesowania wniosku o kredyt może potrwać maksymalnie parę dni.

  0 0 oceny
   
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Twoja ocena
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Aktualności