Gdzie w Prudniku udać się po ofertę pożyczki lub kredytu?

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Prudnik ul.Nyska 4

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Fines Prudnik

  Adres

  Nyska 4

  48-200 Prudnik

  Godziny otwarcia

  pn. - pt. 9.00 – 17.00

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  Na terenie Prudnika po najciekawsze propozycje finansowania pochodzące od banków i firm pożyczkowych można udać się do stacjonarnej placówki Fines. To punkt należący do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych. Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej pozwala na zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług niezależnie od typu klienta. Mieszkańcy Prudnika oraz okolic mogą poprosić specjalistów Fines Operator Bankowy przede wszystkim o rzetelną pomoc w zakresie dopełnienia formalności kredytowych. Na początku współpracy z ekspertem obliczana jest zdolność kredytowa na podstawie dochodów potencjalnego kredyto- i pożyczkobiorcy. W tym zakresie najlepiej wybierać oferty takich instytucji, które akceptują szeroką paletę źródeł dochodów takich, jak:

  • Umowa o pracę
  • Umowa o dzieło
  • Umowa zlecenie
  • Renta/emerytura
  • Działalność gospodarcza.

  Pracownik biura kredytowego Fines w Prudniku zawsze dokładnie dobiera oferty finansowania w taki sposób, aby obliczona zdolność kredytowa klienta była jak największa. Dzięki temu możliwe jest zaciągnięcie zobowiązania w banku nawet na większą kwotę. Ekspert przeanalizuje również obecną sytuację finansową i podpowie, jak odciążyć domowy budżet. Klienci coraz częściej korzystają z kredytów konsolidacyjnych czy refinansowania. W pewnych przypadkach dobrym rozwiązaniem może okazać się też skorzystanie z wakacji kredytowych lub karencji w spłacie obecnego kredytu.

  Jak wygląda wnioskowanie o kredyt w placówce Fines w Prudniku?

  Każdy, kto zastanawia się, w jaki sposób wybrać najciekawszą ofertę finansowania dopasowaną do swoich potrzeb, powinien udać się do oddziału Fines Prudnik. W tym miejscu eksperci zajmą się nie tylko porównaniem ofert wielu banków i firm pożyczkowych, ale także udzielą odpowiedzi na różne pytania nurtujące potencjalnego kredyto- lub pożyczkobiorcę. Specjalista kredytowy podpowiada, w jaki sposób można poprawić swoją zdolność lub historię kredytową, kiedy pojawią się w niej negatywne wpisy o opóźnieniach w spłacie zobowiązania. Proces wnioskowania o kredyt/pożyczkę w Fines jest prosty. Wystarczy zabrać aktualny dowód tożsamości i poprosić specjalistę o przedstawienie najciekawszych ofert dopasowanych do swoich potrzeb. Na tym etapie pracownik biura Fines:

  • Obliczy zdolność kredytową
  • Wyselekcjonuje najlepsze oferty finansowania od banków i firm pożyczkowych
  • Pomoże w dopełnieniu formalności kredytowych
  • Udzieli niezbędnych informacji na temat warunków finansowania, a także wymogów konkretnej instytucji.

  Z pomocą eksperta Fines w Prudniku wybór najlepszej oferty kredytu lub pożyczki jest naprawdę prosty, tak samo jak proces wnioskowania. Warto jednak wiedzieć, że instytucje wymagają spełnienia kilku warunków, a mianowicie:

  • Pełnoletność
  • Brak negatywnych wpisów w BIK
  • Pozytywna ocena zdolności kredytowej
  • Obywatelstwo polskie.

  To podstawowe warunki, które są wymagane przez większość instytucji finansowych w Polsce. Podczas wnioskowania o kredyty konsumenckie na większe kwoty, konieczne będzie dostarczenie dodatkowej dokumentacji dochodowej, czyli: zaświadczenia o dochodach od pracodawcy oraz wyciągów z konta bankowego z ostatnich 3, 6 lub 12 miesięcy. Banki w ten sposób analizują możliwości finansowe potencjalnego kredytobiorcy i na tej podstawie wydają decyzję o udzieleniu finansowania w określonej kwocie.

  Jakie instytucje udzielają kredytów/pożyczek w Prudniku?

  Na terenie Prudnika działa wiele instytucji finansowych, a większość ofert kredytów oraz pożyczek można znaleźć z pomocą eksperta placówki Fines w Prudniku. Na miejscu dostępne są propozycje finansowania od takich instytucji, jak:

  • Alior Bank
  • In Bank
  • Getin Bank
  • Smartney
  • Creditstar
  • SuperGrosz

  Większość banków i firm pożyczkowych w ofercie przedstawianej przez specjalistów Fines Operator Bankowy obejmuje takie propozycje, jak:

  Tak szeroka gama produktów finansowych sprawia, że praktycznie każdy z mieszkańców Prudnika jest w stanie znaleźć propozycję finansowania dopasowaną do swoich potrzeb. To wszystko dostępne jest za darmo, a więc nie trzeba obawiać się o żadne ukryte koszty na etapie wnioskowania o kredyt albo pożyczkę.

  0 0 oceny
   
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Twoja ocena
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Aktualności