Jak wnioskować o kredyty i szybkie pożyczki w Poznaniu?

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Poznań 4 ul.Osiedle Piastowskie    36

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Fines Poznań 4

  Adres

  Osiedle Piastowskie    36

  61-151 Poznań

  Godziny otwarcia

  pn. - pt. 9.00 – 17.00

  Kontakt

  Tel.: 690 656 605

  E-mail: poznan4@operatorbankowy.pl

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  Oddział Fines Poznań to miejsce, gdzie każdy z mieszkańców Poznania oraz okolic może ubiegać się o pożyczki oraz kredyty. Wystarczy zabrać ze sobą aktualny dowód tożsamości i poprosić specjalistę na miejscu o obliczenie zdolności kredytowej oraz przedstawienie dostępnych propozycji finansowania. Aby móc ubiegać się o dodatkową gotówkę w Fines należy spełnić podstawowe warunki dyktowane przez instytucje finansowe, jak np.:

  • Ukończone co najmniej 18 lub 21 lat
  • Pełna zdolność do czynności prawnych
  • Odpowiednio wysokie dochody
  • Pozytywna historia kredytowa w BIK
  • Obywatelstwo polskie (dostępne są jednak kredyty dla obcokrajowców).

  Spełnienie tych wymogów to pewna gwarancja, że bank lub firma pożyczkowa rozpatrzy wniosek o udzielenie zobowiązania w dowolni wybranej formie i kwocie (o ile pozwala na to zdolność kredytowa). Specjaliści Fines w Poznaniu wiedzą, jak pomóc przyszłym kredyto- i pożyczkobiorcom w dopełnieniu formalności kredytowych, a także odpowiadają na pytania odnoszące się do zdolności kredytowej. Podczas jednej wizyty w placówce można zdobyć środki w ramach szybkiej pożyczki pozabankowej w 15 minut. Kredyt konsumencki na większą kwotę zostanie udzielony tylko po dostarczeniu niezbędnej dokumentacji finansowej potwierdzającej wysokość osiąganych dochodów – są to zaświadczenia od pracodawców oraz wyciągi z kont bankowych nawet z ostatnich 12 miesięcy.

  Kredyty gotówkowe i pożyczki na dowolny cel w Poznaniu

  W placówce Fines na terenie Poznania można ubiegać się o pożyczki krótko- i długoterminowe na dowolnie wybrany cel. Dotyczy to także kredytów konsumenckich. Instytucje finansowe nie sprawdzają w powyższych przypadkach tego, jak klient spożytkował otrzymane pieniądze, a więc te można przeznaczyć na:

  • Remont samochodu
  • Zakup wyposażenia do domowego biura
  • Weekendowy wyjazd we dwoje
  • Meble do pokoju dziecięcego.

  Nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi cel, na który zostaną przeznaczone środki pozyskane z pomocą eksperta Fines w Poznaniu. Wyjątkiem są kredyty hipoteczne, które muszą zostać spożytkowane na cele mieszkaniowe (zakup lub remont nieruchomości).

  Jakie oferty kredytów są dostępne w Fines na terenie Poznania?

  Specjaliści pracujący w biurze Fines Poznań są w stanie przedstawić swoim klientom wiele ciekawych ofert finansowania takich, jak:

  • Kredyty konsolidacyjne z możliwością uzyskania dodatkowej gotówki na dowolny cel
  • Kredyty gotówkowe na długi okres kredytowania do 120 miesięcy
  • Kredyty samochodowe
  • Leasingi
  • Szybkie pożyczki pozabankowe

  Decydując się na wizytę w placówce Fines w Poznaniu, warto poprosić o wstępne wyliczenie zdolności kredytowej. Takie działania pozwalają na lepsze wyselekcjonowanie ofert kredytów oraz pożyczek dostępnych dla potencjalnego kredyto- i pożyczkobiorcy. Sam proces wnioskowania z pomocą eksperta jest prosty. Po analizie zdolności, wystarczy wybrać najciekawszą ofertę, a specjalista zajmie się pomocą w dopełnieniu formalności kredytowych.

  Czy warto porównywać oferty kredytów i pożyczek w Poznaniu?

  Korzystanie z usług biura Fines Operator Bankowy w Poznaniu to dobry sposób, aby zaoszczędzić sporo wolnego czasu oraz pieniędzy. Z pomocą eksperta można wybrać wiele ciekawych ofert finansowania z minimum formalności oraz kosztów początkowych. Dodatkowo specjaliści w placówce wybierają propozycje od takich instytucji, które uwzględniają wiele źródeł dochodów np. umowa o pracę, zlecenie, o dzieło.

  Wystarczy udać się do placówki Fines w Poznaniu w godzinach jej pracy i poprosić o przedstawienie porównania ofert kredytów i pożyczek od najpopularniejszych instytucji w kraju. Warto wspomnieć, że usługi dostępne w biurze kredytowym są nieodpłatne, a więc klienci nie muszą obawiać się o żadne ukryte koszty.

  0 0 oceny
   
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Twoja ocena
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Aktualności