Gdzie po kredyty i pożyczki krótko- i długoterminowe w Poddębicach? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Poddębice ul.Plac Kościuszki 7

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Fines Poddębice

  Adres

  Plac Kościuszki 7

  99-200 Poddębice

  Godziny otwarcia

  pn. - pt. 9.00 – 17.00

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  Placówka kredytowa Fines Operator Bankowy na terenie miejscowości Poddębice mieści się przy Placu Kościuszki 7. Położenie w centrum pozwala korzystać z oferty wszystkim, którzy poszukują atrakcyjnych rozwiązań finansowych. Doradcy Fines prezentują Klientom kredyty i pożyczki z różnych banków i firm pozabankowych. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, biznesowych oraz rolników. Gwarantowane doradztwo finansowe uwzględnia indywidualne potrzeby i możliwości finansowe podmiotów zainteresowanych, a także cele, na które środki mają zostać przeznaczone.

  Fines Operator Bankowy w Poddębicach to miejsce, gdzie każdy z mieszkańców może wygodnie i za darmo korzystać z pomocy specjalistów w zakresie poszukiwania ofert kredytów oraz pożyczek pozabankowych. Spotkanie z ekspertem Fines najczęściej skutkuje znalezieniem naprawdę atrakcyjnej oferty finansowania i ostatecznie podpisaniem umowy kredytowej. Można śmiało powiedzieć, iż jest to miejsce idealne dla każdego, kto poszukuje źródła finansowania dopasowanego do swoich indywidualnych potrzeb.

  Podczas spotkania ze specjalistą Fines w Poddębicach można przede wszystkim otrzymać pomoc w zakresie:

  • Porównania ofert pożyczek pozabankowych i kredytów
  • Analizy zdolności kredytowej (w tym zakresie można otrzymać też informacje o możliwych metodach poprawy zdolności kredytowej)
  • Dopełnienia formalności kredytowych, w tym uzupełnienie umowy o kredyt.

  Placówka Fines w tej miejscowości jest częścią ogólnopolskiej sieci biur kredytowych, dzięki czemu przedstawia potencjalnym kredyto i pożyczkobiorcom naprawdę atrakcyjne oferty finansowania.

  Jakie oferty kredytów i pożyczek warto wybrać w Poddębicach?

  Multioferta Fines w Poddębicach obejmuje takie źródła finansowania, jak:

  Decydując się na współpracę z punktem kredytowym Fines, warto zapamiętać, iż na miejscu eksperci zawsze wskażą najlepszą możliwą ofertę kredytu lub pożyczki spośród wielu wyselekcjonowanych wcześniej opcji finansowania. Biuro kredytowe uwzględnia oferty wielu banków i firm pożyczkowych, a mianowicie:

  • Alior Bank
  • mBank
  • Nest Bank
  • In Bank
  • Smartney
  • Kredyt OK
  • Creditstar.

  To nie wszystkie instytucje uwzględniane przez specjalistów Fines Operator Bankowy. Warto jednak wiedzieć, że eksperci placówki dopasowują oferty tak, aby pojawiała się szansa uwzględnienia szerokiej palety źródeł dochodów na etapie wnioskowania o kredyt lub pożyczkę. Dzięki temu zdolność kredytowa znacząco wzrasta i pozwala na zaciągnięcie zobowiązania nawet na większą kwotę.

  Na jaki cel można przeznaczyć środki z kredytu w Poddębicach?

  Pieniądze otrzymane w ramach pożyczki pozabankowej lub kredytu konsumenckiego można przeznaczyć na różne cele, jak np.:

  • Remont domu lub mieszkania
  • Zakup prezentu dla najbliższej osoby na specjalną okazję
  • Zmiana wyposażenia RTV i AGD w domu
  • Opłacenie wyjazdu wakacyjnego.

  Ogólnie rzecz biorąc, kredyty gotówkowe i pożyczki pozabankowe są przeznaczone dla osób, które chcą spożytkować otrzymane pieniądze na dowolnie wybrany cel bez żadnej kontroli ze strony instytucji udzielającej finansowania. W ofercie biura kredytowego znajdują się też kredytu celowe, np. na zakup mieszkania (kredyt hipoteczny) lub energooszczędnych instalacji do domu, takich jak fotowoltaika czy pompa ciepła. Warto też dodać, że eksperci Fines w Poddębicach starają się dopasować oferty tak, aby te spełniały oczekiwania potencjalnych pożyczko- i kredytobiorców pod kątem warunków i kosztów początkowych.

  Ile kosztują kredyty i pożyczki w Poddębicach?

  Jeśli chodzi o koszty kredytów oraz pożyczek w Poddębicach, warto wiedzieć, że na całkowite koszty finansowania składa się kilka elementów, a mianowicie:

  Oczywiście w większości ofert proponowanych przez specjalistów Fines koszty są minimalne, a razie ich występowania pracownik biura informuje o tym każdego klienta. Decydując się na wizytę w placówce Fines Operator Bankowy w Poddębicach, można poprosić o przedstawienie ofert finansowania, a także propozycji ubezpieczeń osobistych, podróżnych oraz samochodowych. Tak szeroki zakres działalności przyciąga uwagę wielu osób na terenie Poddębic, które poszukują źródła finansowania dla siebie.

  0 0 oceny
   
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Twoja ocena
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Aktualności