Kredyty i szybkie pożyczki w Płocku – dla kogo i gdzie? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Płock 2 ul.Jachowicza 38

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Fines Płock 2

  Adres

  Jachowicza 38

  09-400 Płock

  Godziny otwarcia

  pn. - pt. 9.00 – 17.00

  Kontakt

  Tel.: 697 542 334

  Tel.: 781 205 305

  E-mail: plock2@operatorbankowy.pl

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  Wszelkiego rodzaju pożyczki bez zbędnych formalności, a nawet kredyty konsumenckie na dowolny cel można znaleźć w multiofercie punktu Fines w Płocku. Oddział należący do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych z wieloletnim doświadczeniem w branży zajmuje się różnymi kwestiami związanymi z poszukiwaniem ofert kredytów oraz pożyczek. Zobowiązania finansowe od najpopularniejszych instytucji finansowych w Polsce są dostępne dla wszystkich mieszkańców Płocka – zarówno klientów posiadających własne firmy, jak i indywidualnych konsumentów.

  Miejscem, gdzie w jednym miejscu można znaleźć wiele atrakcyjnych ofert jest biuro kredytowe Fines w Płocku. Korzystanie z pomocy specjalistów dostępnych w oddziale jest bezpłatne i jednocześnie pozwala na szybkie przeanalizowanie opcji finansowania dopasowanych do potrzeb klienta. Wszystkie oferty są dokładnie selekcjonowane przez specjalistę na podstawie danych podanych przez potencjalnego kredyto- lub pożyczkobiorcę. Po obliczeniu zdolności kredytowej ekspert w Fines jest w stanie przedstawić tylko takie propozycje finansowania, które będą realne do zdobycia. Konsumenci mogą skorzystać z usług biura kredytowego w Płocku również wtedy, gdy chcą obniżyć swoje raty i odciążyć domowy budżet. Specjalista przeanalizuje sytuację finansową i pomoże dobrać odpowiednie rozwiązanie, tj. np. refinansowanie kredytu czy konsolidacja.

  Czy konsolidacje, kredyty konsumenckie i pożyczki w Płocku są bezpieczne?

  Wiele osób, które nigdy wcześniej nie korzystało z usług banków i firm pożyczkowych ma liczne obawy odnośnie tego, jak konstruowane są umowy kredytowe. Na szczęście specjaliści Fines w Płocku zajmują się kompleksową obsługą klienta. Są w stanie wytłumaczyć kredyto- i pożyczkobiorcom wszelkie zagadnienia dotyczące oceny zdolności kredytowej oraz bezpieczeństwa na etapie wnioskowania o pożyczkę lub kredyt. Specjaliści w Fines udzielą też stosownych porad, jak poprawić swoją zdolność oraz historię kredytową. W kwestii bezpieczeństwa żaden z mieszkańców Płocka nie musi się obawiać praktycznie niczego na etapie wnioskowania o pożyczki ratalne oraz kredyty konsolidacyjne lub inne zobowiązania.

  Jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać kredyt lub pożyczkę w Płocku?

  Banki i firmy pożyczkowe ustalają odgórne zasady odnośnie tego, kto może otrzymać finansowanie. Zarówno dla kredytów konsumenckich, jak i pożyczek zasady są bardzo podobne. Wnioskodawca musi spełniać następujące warunki:

  • Mieć ukończone co najmniej 18 lat
  • Wykazywać pełną zdolność do czynności prawnych
  • Nie mieć negatywnej historii kredytowej
  • Posiadać odpowiednią zdolność kredytową

  Po spełnieniu tych warunków praktycznie każdy z mieszkańców Płocka, a także okolic może ubiegać się o przyznanie dodatkowej gotówki w ramach pożyczki pozabankowej lub kredytu gotówkowego z długim okresem kredytowania do 120 miesięcy.

  Na jaki cel można przeznaczyć środki z pożyczki lub kredytu na terenie Płocka?

  Środki pozyskane w ramach kredytu konsumenckiego można przeznaczyć na dowolnie wybrany cel. To samo tyczy się szybkich pożyczek pozabankowych z minimum formalności. Możliwe formy wykorzystania pieniędzy to:

  • Remont domu lub mieszkania
  • Zmiana wyposażenia nieruchomości
  • Wakacyjny wyjazd dla całej rodziny
  • Zakup nowego samochodu

  Banki oraz firmy pożyczkowe nie sprawdzają tego, na co potencjalny kredyto- lub pożyczkobiorca przeznaczył gotówkę. Ważne jest to, aby zobowiązane było uregulowane zawsze w terminie. Osoby, które mają wątpliwości odnośnie tego, czy warto skorzystać z pożyczek lub kredytów, powinni niezwłocznie zgłosić się po pomoc do ekspertów Fines w Płocku. Specjaliści na miejscu porównają wszystkie dostępne oferty finansowania, a następnie pomogą w dopełnieniu formalności kredytowych, co z dużym prawdopodobieństwem poskutkuje podpisaniem umowy kredytowej i wypłatą należnych środków na konto.

  0 0 oceny
   
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Twoja ocena
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Aktualności