Gdzie w Paczkowie znaleźć oferty pożyczek i kredytów z minimum formalności? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Paczków ul.Rynek 36

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Paczków

Adres

Rynek 36

48-370 Paczków

Godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 – 17.00, sob. 9.00 – 14.00

Kontakt

Tel.: 664 569 121

E-mail: paczkow@operatorbankowy.pl

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Paczków jest niewielką miejscowością położoną tuż przy granicy polsko-czeskiej. Mieszkańcy tego regionu mogą bez ograniczeń korzystać z pomocy ekspertów kredytowych w placówce Fines. Ten oddział należy do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych, dzięki czemu jakość obsługi oraz oferta przyciąga uwagę wielu konsumentów. Fines Operator Bankowy w Paczkowie jako biuro kredytowe działa już od jakiegoś czasu, proponując potencjalnym kredyto- i pożyczkobiorcom wiele ciekawych form finansowania.

Nie każdy wie, że porównanie ofert kredytów wielu banków, a także pożyczek pozabankowych jest darmowe. Wystarczy zabrać ze sobą dowód tożsamości, przedstawić preferencje kredytowe, a następnie poczekać, aż specjalista Fines przedstawi dostępne oferty. Podczas jednej wizyty w biurze kredytowym można załatwić niemalże wszystkie sprawy związane z dopełnieniem formalności kredytowych i wypłatą należnych środków z kredytu lub pożyczki.

Jakie instytucje finansowe udzielają kredytów i pożyczek w Paczkowie?

Nawet w tak niewielkiej miejscowości, jak Paczków, wszyscy mieszkańcy mogą sprawdzić propozycje finansowania od takich banków i firm pożyczkowych, jak:

 • Bank Pocztowy
 • BNP Paribas
 • Ikano Bank
 • In Bank
 • Smartney
 • Super Grosz
 • Friko

To nie wszystkie propozycje finansowania, jakie są przygotowywane przez ekspertów w placówce Fines Paczków. Istnieją jednak pewne warunki, aby móc złożyć wniosek o udzielenie kredytu lub pożyczki. Podstawowe warunki, które musi spełnić praktycznie każdy potencjalny kredyto- lub pożyczkobiorca, to:

 • Minimum 18 lub 21 lat w przypadku instytucji pozabankowych
 • Obywatelstwo polskie i stałe miejsce zamieszkania
 • Zdolność kredytowa na odpowiednim poziomie
 • Brak negatywnej historii kredytowej

Kiedy powyższe warunki są spełnione, osoba składająca wniosek o kredyt z pomocą specjalisty Fines prawdopodobnie uzyska pozytywną odpowiedź od wybranego banku lub instytucji pozabankowej. W kwestiach zdolności kredytowej eksperci w placówce podpowiadają, jak można ją poprawić oraz selekcjonują oferty kredytów tak, aby wybierać instytucje akceptujące różne źródła dochodu, czyli: umowę o pracę, umowę o dzieło i zlecenie, a także działalność gospodarczą.

Kredyty gotówkowe do 300 000 złotych – czy można je dostać w Paczkowie?

Mieszkańcy Paczkowa oraz okolicznych miejscowości jak najbardziej mogą ubiegać się o kredyty na duże kwoty oraz z długim okresem kredytowania nawet do 120 miesięcy. Wystarczy posiadać odpowiednio wysoką zdolność kredytową, a wnioskowania o takie zobowiązanie nie powinno być problemem. Warto też dodać, że środki pozyskane w ramach kredytu konsumenckiego nawet na tak duże kwoty mogą być spożytkowane na dowolnie wybrany cel. Można więc przeznaczyć otrzymane pieniądze na:

 • Remont nieruchomości
 • Zakup lub naprawę samochodu
 • Wakacje dla całej rodziny
 • Zakup energooszczędnych instalacji, np. fotowoltaiki
 • Zakup sprzętu RTV i AGD do domu.

Kredyty firm i rolników w Paczkowie – jakie są dostępne?

Oferty kredytów firmowych w placówce Fines w Paczkowie dotyczą głównie takich zobowiązań, jak np. kredyty inwestycyjne, obrotowe oraz hipoteczne. Dzięki nim można rozwinąć swoje przedsiębiorstwo. Z pomocą specjalisty Fines Operator Bankowy można dopasować propozycje finansowania tak, aby te były jak najkorzystniejsze dla przedsiębiorstwa. Wizyta w biurze kredytowym to także szansa na zdobycie kredytu rolniczego, który przydaje się szczególnie wtedy, kiedy pojawiają się wydatki związane z koniecznością zakupu nowego sprzętu rolniczego.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności