Co należy zrobić, by dostać kredyt lub pożyczkę w Ozorkowie? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Ozorków ul. Listopadowa 27

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

*  Pola wymagane

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Ozorków

Adres

 Listopadowa 27

95-035 Ozorków

Godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Kontakt

Tel.: 605 430 083

E-mail: jukon.finanse@tlen.pl

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Ozorków to niewielka miejscowość, której mieszkańcy coraz częściej poszukują atrakcyjnych ofert finansowania dopasowanych do własnych potrzeb. W placówce Fines Operator Bankowy w tej miejscowości pracują wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Bezpłatne usługi są dostępne z zakresu poszukiwania i porównywania ofert wielu banków, a także firm pożyczkowych. Wystarczy udać się na spotkanie w punkcie obsługi klienta i przedstawić swoje preferencje kredytowe. Aby otrzymać finansowanie w Ozorkowie, wystarczy spełnić następujące warunki:

 • Ukończyć co najmniej 18 lat
 • Mieć pełną zdolność do czynności prawnych
 • Posiadać obywatelstwo polskie (niektóre banki mają też oferty dla obcokrajowców)
 • Wykazywać odpowiednio wysokie dochody.

Po spełnieniu tych warunków, praktycznie każdy z mieszkańców Ozorkowa może ubiegać się o kredyt lub pożyczkę w jednej z instytucji finansowych dostępnych w ramach współpracy z Fines. Oto kilka instytucji, które chętnie proponują swoje produkty:

 • Nest Bank
 • Getin Bank
 • In Bank
 • Getin Bank
 • Smartney
 • Takto

Aby poznać szczegóły konkretnej propozycji, wystarczy poprosić specjalistę o przedstawienie konkretnych warunków. Każdy, kto zdecyduje się na złożenie wniosku o kredyt/pożyczkę pozabankową może liczyć na pomoc eksperta w zakresie formalności kredytowych.

Na jaką pożyczkę lub kredyt warto się zdecydować w Ozorkowie?

Na terenie Ozorkowa oraz okolic niemalże każdy może udać się do placówki Fines. Tutaj przyjmowani są zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Propozycje finansowania przedstawiane przez specjalistów, to:

Praktycznie każdy, kto szuka możliwie jak najlepszej opcji finansowania dla siebie, może poprosić o pomoc w zakresie poszukiwania eksperta Fines Ozorków. Porównywanie ofert wielu banków i firm pożyczkowych to nie wszystko, na co można liczyć. Specjaliści z odpowiednimi kwalifikacjami pomagają w dopełnianiu formalności kredytowych, a także odpowiadają na pytania odnośnie zdolności kredytowej. Jednym ze skutecznych sposobów jest wybór ofert banków i firm pożyczkowych, które akceptują łączenie różnych źródeł dochodu.

Dlaczego warto korzystać z porównania kredytów i pożyczek w Fines Ozorków?

Współpraca z Fines Ozorków w zakresie wyszukiwania najciekawszych ofert kredytów i pożyczek ratalnych to bardzo dobry pomysł. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo wolnego czasu, a także pieniędzy. To wszystko dzięki temu, iż oferty finansowania przedstawiane przez specjalistów w biurze kredytowym są specjalnie wyselekcjonowane i dopasowane do potrzeb konkretnego kredyto- lub pożyczkobiorcy. Sam proces wnioskowania z pomocą eksperta trwa maksymalnie 15 minut – choć ten czas dotyczy głównie pożyczek pozabankowych. Kredyty gotówkowe na wyższe kwoty i długi okres kredytowania wymagają dostarczenia dodatkowych dokumentów takich, jak:

 • Zaświadczenia o dochodach od pracodawców
 • Wyciągi z konta bankowego z ostatnich 3, 6 lub 12 miesięcy.

Każdy, kto chce jak najszybciej przejść procedury kredytowe i mieć pewność, że wybrał możliwie najlepszą ofertę kredytu konsumenckiego lub pożyczki pozabankowej, powinien udać się do placówki Fines w Ozorkowie.

0 0 oceny
 
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności