Gdzie znaleźć najkorzystniejszą ofertę pożyczki/kredytu w Otmuchowie?

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Otmuchów ul.Nyska  3/2

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Fines Otmuchów

  Adres

  Nyska  3/2

  48-385 Otmuchów

  Godziny otwarcia

  pn. - pt. 9.00 – 16.00

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  Potencjalni pożyczko- lub kredytobiorcy na terenie Otmuchowa i okolic mogą znaleźć najciekawsze propozycje finansowania dopasowane do swoich potrzeb w jednym miejscu – w placówce Fines Otmuchów. W tym miejscu na pomoc specjalistów kredytowych mogą liczyć zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi oraz rolnicy. Pomoc ekspertów w tym miejscu jest darmowa, a więc nie trzeba obawiać się o żadne dodatkowe koszty z racji złożenia wniosku na wybraną ofertę finansowania.

  Nie ulega wątpliwości, że oddział Fines w Otmuchowie będący częścią ogólnopolskiej sieci biur kredytowych z wieloletnim doświadczeniem w branży jest najlepszym miejscem w tej miejscowości, aby poprosić o pomoc w poszukiwaniu ofert kredytów oraz pożyczek. Każdy z mieszkańców Otmuchowa poszukujący najtańszego kredytu lub takiego, który można otrzymać od ręki, powinien udać się do placówki Fines i skorzystać z pomocy wykwalifikowanych specjalistów. Eksperci udzielają też wskazówek, jak obniżyć swoje raty i odciążyć domowy budżet.  Klienci coraz częściej decydują się na refinansowanie kredytu gotówkowego lub konsolidację.

  Pożyczki oraz kredyty w Otmuchowie – jaki bank/instytucję pozabankową warto wybrać?

  Dostęp do pożyczek i kredytów w Otmuchowie jest naprawdę wygodny, szczególnie podczas współpracy z pracownikiem placówki Fines w tej miejscowości. Na miejscu można liczyć na atrakcyjne oferty finansowania od takich instytucji, jak:

  • Nest Bank
  • Bank Pocztowy
  • mBank
  • Ikano Bank
  • Smartney
  • Kredyt OK
  • Super Grosz

  W zależności od wybranej instytucji potencjalni kredyto- lub pożyczkobiorcy muszą liczyć się z innymi warunkami udzielania nowych zobowiązań. Do podstawowych warunków, jakie trzeba spełnić, zaliczamy:

  • Pełnoletność
  • Brak ograniczeń prawnych w zakresie zaciągania nowych zobowiązań
  • Odpowiednio wysokie dochody, czyli zdolność kredytowa
  • Brak negatywnych wpisów w BIK.

  Warto mieć na uwadze fakt, że specjalista Fines w Otmuchowie zawsze dokładnie selekcjonuje oferty pożyczek/kredytów, aby dopasować je jak najlepiej do potrzeb klienta. W razie potrzeby poprawy zdolności kredytowej można wybrać tylko takie instytucje, które uwzględniają szeroką paletę źródeł dochodów, jak np.:

  • Umowa o pracę
  • Umowa o dzieło
  • Umowa zlecenie
  • Renta/emerytura
  • Działalność gospodarcza

  Wybierając bank lub firmę pożyczkową, która akceptuje powyższe źródła dochodu można zyskać gwarancję, że obliczona zdolność kredytowa będzie utrzymana na możliwie najwyższym poziomie. Takie działania pozwalają na zaciągnięcie kredytów konsumenckich na wysokie kwoty nawet do 200 000 złotych z długim okresem spłaty do 120 miesięcy.

  Jak wygląda współpraca w zakresie poszukiwania ofert kredytów/pożyczek z Fines Otmuchów?

  Biuro kredytowe Fines w Otmuchowie to miejsce, gdzie każdy może liczyć na rzetelną pomoc specjalistów. Usługi świadczone przez ten punkt to nie tylko pomoc w zakresie doboru odpowiedniego źródła finansowania. Mieszkańcy Otmuchowa mogą też poprosić o pomoc na etapie załatwiania formalności kredytowych, a także otrzymać wskazówki na temat tego, jak poprawić swoją zdolność kredytową. Współpraca z Fines odbywa się na prostych zasadach. Podczas wizyty w placówce ekspert ocenia zdolność kredytową, przedstawia oferty pożyczek i kredytów oraz wskazuje te, które warto wybrać. Dla osób bez doświadczenia w tym zakresie to bardzo dobra opcja, która pozwala na zminimalizowanie stresu związanego z ubieganiem się o dodatkową gotówkę.

  Kredyt/pożyczka w Otmuchowie na dowolny cel – czy to możliwe?

  W placówce Fines Operator Bankowy na terenie Otmuchowa można zaciągnąć pożyczkę lub kredyt na dowolny cel i to bez ukrytych kosztów. Decydując się na szybką pożyczkę ratalną formalności to zaledwie 15 minut, lecz kwoty finansowania są znacznie niższe niż np. dla kredytów konsumenckich. Środki z kredytów i pożyczek uzyskanych z pomocą specjalistów Fines można przeznaczyć na dowolnie wybrany cel: remont mieszkania/domu, wakacje, zakup nowego samochodu czy nawet opłacenie rachunków domowych.

  0 0 oceny
   
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Twoja ocena
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Aktualności