Szybkie pożyczki w Ostrowcu Świętokrzyskim – jak i gdzie? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Ostrowiec Świętokrzyski ul.Rynek 21

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Ostrowiec Świętokrzyski

Adres

Rynek 21

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Ostrowiec Świętokrzyski to stosunkowo niewielkie miasto, gdzie wiele osób poszukuje wygodnego dostępu do ofert kredytów oraz pożyczek. Najciekawsze oraz te, które można zdobyć nawet w 15 minut od czasu złożenia wniosku są dostępne w placówce Fines Ostrowiec Świętokrzyski. Eksperci na miejscu mają wieloletnie doświadczenie w branży, a to przekłada się na jakość świadczonych usług. Oczywiście szybkie pożyczki na raty to niejedyny produkt dostępny w ofercie tego oddziału należącego do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych. Warto też wiedzieć, że podczas spotkania z ekspertem niemalże każdy może uzyskać pomoc w szerokim zakresie, a mianowicie:

 • Porównywanie ofert kredytów wielu banków oraz pożyczek pozabankowych
 • Pomoc w obliczaniu zdolności kredytowej
 • Kompleksowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej oferty finansowania
 • Pomoc w dopełnieniu formalności kredytowych.

Podczas spotkania z pracownikiem punktu Fines w Ostrowcu Świętokrzyskim można liczyć przede wszystkim na rzetelne podejście do każdej sprawy oraz szybką pomoc w każdym zakresie. Specjaliści odpowiadają też na pytania związane z tym, jak poprawić zdolność i historię kredytową przed wnioskowaniem o kredyty i pożyczki.

Jakie oferty kredytów są dostępne w Ostrowcu Świętokrzyskim?

Na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego praktycznie każdy ma pełne prawo do korzystania z bezpłatnych usług specjalistów Fines Operator Bankowy. Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi mogą poprosić o przedstawienie wszystkich aktualnych ofert finansowania dopasowanych do własnych potrzeb. Najpopularniejsze propozycje finansowania w tym mieście, to:

Oczywiście oferty finansowania przedstawiane przez ekspertów Fines są różne i dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających pożyczko i kredytobiorców. Warto mieć na uwadze fakt, że specjaliści na miejscu pomagają w wyszukiwaniu jak najatrakcyjniejszych ofert finansowania – nawet takich dla osób pracujących za granicą oraz tych z minimalnymi kosztami początkowymi czy nawet bez prowizji.

Jak wnioskować o pożyczki i kredyty w Ostrowcu Świętokrzyskim?

Decydując się na złożenie wniosku na konkretną ofertę finansowania z pomocą specjalistów Fines w Ostrowcu Świętokrzyskim, nie trzeba przygotowywać się w żaden specjalny sposób. Wystarczy podczas spotkania wybrać konkretną propozycję, uzupełnić wniosek swoimi danymi osobowymi, a następnie złożyć go za pośrednictwem eksperta Fines. Dla pożyczek pozabankowych decyzje o przyznaniu dodatkowej gotówki są wydawane nawet w 15 minut. W przypadku kredytów gotówkowych (szczególnie tych na większe kwoty), należy mieć na uwadze fakt, iż potrzebne będzie dostarczenie dodatkowej dokumentacji dochodowej, czyli:

 • Zaświadczenia o dochodach od pracodawców
 • Wyciągi z konta bankowego z ostatnich 3, 6 lub 12 miesięcy.

Dopiero wtedy bank udzielający kredytu konsumenckiego na większą kwotę rozpatrzy wniosek i wyda decyzję kredytową. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że w tym przypadku czas procesowania wniosku może wydłużyć się do maksymalnie kilku dni roboczych.

Kto udziela pożyczek i kredytów w Ostrowcu Świętokrzyskim?

Na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego mieszkańcy udający się na spotkanie ze specjalistą Fines mogą liczyć na przedstawienie ofert finansowania od takich banków i firm pożyczkowych, jak:

 • BNP Paribas
 • Nest Bank
 • Ikano Bank
 • Smartney
 • Creditstar
 • Super Grosz.

Współpraca z pracownikiem Fines Operator Bankowy to możliwość zapoznania się ze znacznie szerszą ofertą finansowania, a nie tylko tą związaną z powyższymi instytucjami. Podczas spotkania zarówno klient indywidualny, jak i biznesowy jest w stanie otrzymać ciekawą propozycję finansowania, która w 100% wpisze się w jego potrzeby.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności