Opole Lubelskie – jakie oferty kredytów i pożyczek są dostępne w tej miejscowości? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Opole Lubelskie ul.Józefa Piłsudskiego 3 

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

*  Pola wymagane

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Opole Lubelskie

Adres

Józefa Piłsudskiego 3 

24-300 Opole Lubelskie

Godziny otwarcia

8:00 - 15:00

Kontakt

Tel.: 695-055-477

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Kredyty gotówkowe na dowolny cel oraz długi okres kredytowania to nie wszystkie propozycje finansowania przedstawiane przez ekspertów Fines w Opolu Lubelskim. W dzisiejszych czasach poszukiwanie najlepszej oferty pożyczki pozabankowej lub kredytu w banku może być naprawdę czasochłonne. Aby zaoszczędzić swój wolny czas, a także uniknąć nerwowych sytuacji na etapie wnioskowania, warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników biura kredytowego Fines Operator Bankowy. Na miejscu dostępne są takie ofert finansowania, jak:

Warto dodać, że porównywanie ofert kredytów wielu banków i firm pożyczkowych to niejedyna usługa, z jakiej można bezpłatnie korzystać w placówce Fines w Opolu Lubelskim. Specjaliści zajmują się także takimi czynnościami, jak:

 • Badanie zdolności kredytowej
 • Udzielanie porad na temat poprawy zdolności i historii kredytowej
 • Porównywanie ofert finansowania
 • Pomoc w dopełnieniu formalności kredytowych.

Mieszkańcy Opola Lubelskiego oraz okolic mogą udać się na spotkanie ze specjalistą w godzinach pracy oddziału należącego do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych Fines Operator Bankowy.

Czy kredyty gotówkowe i pożyczki w Opolu Lubelskim można przeznaczyć na dowolny cel?

Na etapie poszukiwania ofert kredytów i pożyczek specjaliści w Fines w Opolu Lubelskim podpowiadają nie tylko na temat tego, jakie są najlepsze warunki finansowania, ale też pomagają formalnościach kredytowych. Warto wiedzieć, że dodatkowa gotówka pozyskana w ramach świeżo podpisanej umowy kredytu/pożyczki może zostać spożytkowana na dowolny cel, jak np.:

 • Wakacje za granicą
 • Remont samochodu/motocykla
 • Zakup wyposażenia do pokoju dziecka
 • Remont domu lub mieszkania.

W zależności od potrzeb potencjalnego kredyto- lub pożyczkobiorcy, ten może wydać pozyskane pieniądze na dowolnie wybrany cel. Dotyczy to zarówno kredytów konsumenckich, jak i pożyczek krótko- i długoterminowych.

Jak złożyć wniosek o kredyt lub pożyczkę?

Złożenie wniosku o kredyt do dowolnie wybranej instytucji z pomocą eksperta Fines w Opolu Lubelskim jest dziecinnie proste. Wystarczy spotkać się z pracownikiem placówki w godzinach jej pracy, zabrać ze sobą aktualny dowód osobisty oraz poprosić o wstępne wyliczenie zdolności kredytowej. Istotne jest to, iż specjalista zawsze dobiera takie propozycje finansowania, które uwzględniają szeroką paletę źródeł dochodów, jak np.:

 • Umowa o pracę
 • Umowa o dzieło
 • Umowa zlecenie
 • Działalność gospodarcza
 • Renta/emerytura.

Dzięki temu zdolność kredytowa potencjalnego kredyto- lub pożyczkobiorcy znacząco wzrasta, a ten może ubiegać się o wyższą kwotę. Ekspert z biurze kredytowym pomaga załatwić wszelkie niezbędne formalności, które w przypadku szybkich pożyczek pozabankowych zajmują ok. 15 minut. Dla kredytów gotówkowych na kwotę 200 000 złotych bank może wymagać dodatkowych dokumentów dochodowych np. zaświadczenia od pracodawcy, co nieco wydłuża proces weryfikacji wniosku kredytowego.  Warto jednak pamiętać, że decyzję można otrzymać nawet tego samego dnia.

Oferty kredytów i pożyczek w Opolu Lubelskim – jakie instytucje dostępne są w ofercie Fines?

Przeglądając oferty banków i firm pożyczkowych w placówce Fines na terenie Opola Lubelskiego można natknąć się na propozycje współpracy od takich banków i firm pożyczkowych, jak:

Współpraca ze specjalistami w Fines Opole Lubelskie to przede wszystkim oszczędność wolnego czasu oraz pieniędzy ze względu na możliwość wyboru najatrakcyjniejszej oferty pożyczki/kredytu pod kątem całkowitych kosztów finansowania.

0 0 oceny
 
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności