Kto i gdzie może ubiegać się o pożyczki i kredyty w Olsztynie?

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Olsztyn ul.Dąbrowszczaków   16/8

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Olsztyn

Adres

Dąbrowszczaków   16/8

10-900 Olsztyn

Godziny otwarcia

pn-pt.: 08:30 - 17:30

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Placówka Fines na terenie Olsztyna to miejsce, gdzie specjaliści dokładają wszelkich starań, aby zadowolić wszystkich klientów – zarówno tych indywidualnych, jak i biznesowych poszukujących atrakcyjnych źródeł finansowania dla swojej firmy. Banki oraz firmy pożyczkowe stawiają kilka warunków odnośnie tego, kto może ubiegać się o udzielenie konkretnego typu finansowania. W większości przypadków warunki do spełnienia, to:

 • Pełnoletność
 • Nieograniczona zdolność do czynności prawnych
 • Odpowiednio udokumentowane dochody
 • Brak negatywnych wpisów w BIK.

Warto też pamiętać, że na etapie wnioskowania o dowolny kredyt lub pożyczkę z pomocą specjalisty Fines Olsztyn, zawsze trzeba zabrać ze sobą aktualny dowód tożsamości. Do podstawowy dokument pozwalający na poprawne uzupełnienie wniosku oraz weryfikację tożsamości potencjalnego kredyto- lub pożyczkobiorcy. W punkcie Fines będącym częścią ogólnopolskiej sieci biur kredytowych każdy z mieszkańców Olsztyna może poprosić o bezpłatną pomoc w zakresie poszukiwania najciekawszych ofert finansowania dostępnych na rynku.

Jakie są oferty kredytów gotówkowych, hipotecznych i innych w Olsztynie?

Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej przedstawiają swoim klientom podczas wizyty takie oferty od banków i firm pożyczkowych, jak:

Istotne jest także to, iż na miejscu ekspert jest w stanie nie tylko przedstawić i porównać oferty wielu banków i firm pożyczkowych. Pracownik Fines w Olsztynie pomaga także w dopełnieniu formalności kredytowych, obliczaniu zdolności kredytowej oraz udziela wskazówek odnośnie tego, jak można ją poprawić. Oferta biura kredytowego Fines Operator Bankowy to nie tylko propozycje finansowania, ale także różne ubezpieczenia (podróżne, osobiste, komunikacyjne).

Gdzie warto zaciągnąć kredyt/pożyczkę w Olsztynie?

Obecnie w Olsztynie oraz wielu innych miastach oferty pożyczek przedstawiane przez pracowników punktu Fines, pochodzą od popularnych instytucji takich, jak:

Na liście instytucji współpracujących z Fines, które przedstawiają swoje oferty finansowania jest wiele więcej banków, a także firm pożyczkowych. Każdy z mieszkańców Olsztyna poszukujący jak najlepszej i jednocześnie najtańszej propozycji finansowania, powinien udać się do placówki Fines Operator Bankowy i poprosić specjalistę o pomoc w zakresie wyszukiwania, analizy ofert oraz wnioskowania o przyznanie pożyczki/kredytu.

Na jaki cel można spożytkować środki z kredytu lub pożyczki w Olsztynie?

Kredyty konsumenckie oraz szybkie pożyczki ratalne najczęściej są przyznawane na dowolnie wybrany cel, którego nawet nie trzeba podawać na etapie składania wniosku. Oznacza to, że środki w ramach kredytu gotówkowego lub szybkiej pożyczki można przeznaczyć na:

 • Remont domu/mieszkania
 • Zakup nowego samochodu
 • Wakacje dla całej rodziny
 • Opłacenie rachunków za prąd.

Powyższe elementy to tylko niektóre przykłady tego, w jaki sposób można spożytkować otrzymane środki w ramach kredytu gotówkowego albo pożyczki. Instytucje finansowe raczej nie kontrolują tego, na co zostały przeznaczone otrzymane środki w ramach umowy kredytowej, choć w razie braku spłaty zobowiązania instytucja może poprosić o wyjaśnienie, na co zostały spożytkowane pieniądze.

Poszukiwanie ofert finansowania z pomocą specjalisty Fines w Olsztynie jest nie tylko proste, ale i szybkie. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo wolnego czasu na wyszukiwaniu propozycji kredytów i pożyczek dopasowanych do własnych potrzeb.

5 5 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa Wojtkowska
Ewa Wojtkowska
1 rok temu
Twoja ocena :
     

Pełny profesjonalizm jeśli chodzi o pośrednictwo przy kredycie mieszkaniowym. Dziękuję z a pomoc.

Fines
Fines
2 miesięcy temu
Reply to  Ewa Wojtkowska

Dziękujemy.

Jurek
Jurek
2 miesięcy temu
Twoja ocena :
     

Pełny profesjonalizm.

Ewa Cilulko
Ewa Cilulko
2 miesięcy temu
Twoja ocena :
     

Jestem bardzo zadowolona ze świadczonych usług. Wszystko przebiegło w sposób sprawny, profesjonalny i w bardzo miłej atmosferze. Polecam przede wszystkim fachowość Pana Leszka.

Anita Milewska
Anita Milewska
2 miesięcy temu
Twoja ocena :
     

Wspaniała opieka i obsługa podczas całego procesu. Polecam gorąco Pana Leszka. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Dziękuję za wsparcie i pozytywne nastawiania.

Elżbieta Cilulko
Elżbieta Cilulko
2 miesięcy temu
Twoja ocena :
     

Miła obsługa, pełen profesjonalizm.

Aktualności