Pożyczki, kredyty i ubezpieczenia – gdzie ich szukać w Nowym Targu?

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Nowy Targ ul.Długa 93

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

*  Pola wymagane

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Nowy Targ

Adres

Długa 93

34-400 Nowy Targ

Godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Nowy Targ jest stosunkowo niewielkim miastem, ale wszyscy jego mieszkańcy oraz ci w okolicznych wioskach mogą bez ograniczeń korzystać z usług specjalistów biura kredytowego Fines Operator Bankowy. Na miejscu dla klientów indywidualnych oraz biznesowych dostępne są ciekawe rozwiązania pozwalające na szybkie pozyskanie dodatkowej gotówki. Wystarczy udać się na spotkanie z ekspertem, aby zauważyć, że porównywanie ofert kredytów wielu banków może być naprawdę proste.

Bezpłatne usługi w zakresie poszukiwania najciekawszych ofert kredytów i pożyczek to nie wszystko, na co można liczyć w placówce Fines Nowy Targ. Podczas spotkania ze specjalistą można także liczyć na pomoc w zakresie:

 • Wyszukiwania ofert kredytów i pożyczek
 • Doradztwa w zakresie doboru odpowiedniej oferty
 • Obliczania zdolności kredytowej
 • Załatwiania formalności kredytowych, tj. jak uzupełnienie wniosku o kredyt i dołączenie wymaganych dokumentów
 • Przeanalizowania sytuacji finansowej i udzielenia wskazówek.

Te wszystkie usługi są dostępne dla wszystkich mieszkańców Nowego Targu i okolic bez żadnych ograniczeń. Trzeba tylko udać się na spotkanie ze specjalistą w godzinach pracy placówki Fines i to wszystko. Wykwalifikowani pracownicy kompleksowo zajmują się każdym klientem, sprawiając, że ten czuje się wyjątkowo.

Na jaki kredyt/pożyczkę warto się zdecydować w Nowym Targu?

Obecnie oferta kredytów i pożyczek od instytucji finansowych jest naprawdę szeroka i obejmuje takie produkty, jak:

Konkretne oferty finansowania mogą być dostępne wyłącznie dla osób, które spełniają podstawowe oczekiwania i warunki banków oraz firm pożyczkowych. Najważniejsze aspekty, to:

 • Ukończone minimum 18 lat
 • Pełna zdolność do czynności prawych
 • Stałe miejsce zamieszkania
 • Obywatelstwo polskie
 • Odpowiednio wysokie dochody
 • Pozytywna historia kredytowa

Po spełnieniu tych kilku ważnych warunków praktycznie każdy z mieszkańców Nowego Targu i innych okolicznych miejscowości może ubiegać się o pożyczkę lub kredyt z pomocą specjalisty Fines.

Jak wnioskować o udzielenie kredytu lub pożyczki w Nowym Targu?

Osoby, które nie mają żadnego doświadczenia w finansach na pewno nie zdają sobie sprawy, że dla chwilówek formalności kredytowe to zaledwie 15 minut. W tym przypadku specjalista Fines w Nowym Targu podpowiada, jaka propozycja pożyczki krótko- lub długoterminowej jest najlepsza i dlaczego. To samo tyczy się kredytów gotówkowych na dowolny cel i innych form finansowania.

Warto mieć na uwadze fakt, że ekspert odpowie też na pytania w związku ze zdolnością kredytową. W razie potrzeby udzieli też wskazówek na temat tego, jak realnie można poprawić ocenę zdolności kredytowej na etapie składania wniosku. W tym celu najlepiej wybrać takie propozycje od banków i firm pożyczkowych, które akceptują wiele źródeł dochodów, jak np. umowa o pracę, zlecenie, o dzieło oraz działalność gospodarcza. Wiele instytucji akceptuje także rentę i emeryturę, co pozwala na zdobycie atrakcyjnego finansowania.

Oferty kredytów i pożyczek w Nowym Targu – na jakie instytucje warto postawić?

Specjaliści pracujący w biurze Fines w Nowym Targu przedstawiają wiele ofert kredytów i pożyczek w jednym miejscu. Dzięki temu potencjalny kredyto- lub pożyczkobiorca jest w stanie podjąć odpowiednią decyzję i wybrać najlepiej dopasowane źródło finansowania do swoich potrzeb. Banki i instytucje pozabankowe uwzględniane przez biuro kredytowe Fines w Nowym Targu, to:

 • Alior Bank
 • Gein Bank
 • Nest Bank
 • Bank Pocztowy
 • Smartney
 • Cofidis
 • Friko

Kompleksowe porady, pomoc w wyliczeniu zdolności kredytowej oraz naprawdę rzetelna pomoc w dopełnieniu formalności kredytowych – na to wszystko mogą liczyć klienci placówki Fines Nowy Targ podczas poszukiwania najciekawszych ofert finansowania dostępnych na rynku.

0 0 oceny
 
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności