Gdzie po oferty pożyczek/kredytów w Nowym Dworze Gdańskim? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Nowy Dwór Gdański ul.Sikorskiego 10 /2

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Nowy Dwór Gdański

Adres

Sikorskiego 10 /2

82-100 Nowy Dwór Gdański

Godziny otwarcia

pn. - pt. 10.00 – 16.30

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Na terenie Nowego Dworu Gdańskiego placówka agencyjna Fines znajduje się przy ulicy Generała Władysława Sikorskiego 10 w lokalu pod numerem 2. Położenie przy jednej z głównych arterii miasta zapewnia łatwy dojazd wszystkim osobom zainteresowanym ofertą finansową wiodących banków oraz sprawdzonych i zaufanych firm pozabankowych. W Fines Klienci mogą zdobyć informacje, a także otrzymać kredyty i pożyczki z różnych instytucji finansowych. Eksperci przedstawiają różne propozycje, co umożliwia porównanie warunków umowy, a tym samym wybór najbardziej korzystnych rozwiązań. Obsługują zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców oraz rolników. Specjaliści pomagają w doborze produktu finansowego do konkretnych potrzeb oraz przeznaczenia.

Każdy, kto zastanawia się, gdzie można znaleźć oferty wielu banków i firm pożyczkowych powinien udać się czym prędzej do placówki Fines w Nowym Dworze Gdańskim. To łatwy sposób na zapoznanie się z aktualną ofertą różnych instytucji finansowych w krótkim czasie. Dodatkowo można poprosić specjalistę na miejscu o szybkie wyliczenie zdolności kredytowej na podstawie danych o dochodach oraz aktualnej sytuacji materialno-życiowej.

Jakie oferty kredytów dostępne są w Nowym Dworze Gdańskim? Lista banków

Punkt Fines Nowy Dwór Gdański jest miejscem, które zostało stworzone z myślą o klientach biznesowych oraz indywidualnych na terenie tej miejscowości oraz okolic. Aktualnie przedstawiane przez ekspertów oferty pochodzą od takich banków, jak:

 • Alior Bank
 • Ikano Bank
 • Bank Pocztowy
 • mBank
 • BNP Paribas

W zależności od potrzeb oraz możliwości finansowych pracownik punktu Fines zawsze przedstawia wyłącznie odpowiednio wyselekcjonowane propozycje finansowania. Dzięki temu zawęża się obszar poszukiwań, a potencjalny kredyto- lub pożyczkobiorca jest w stanie szybciej podjąć decyzję i złożyć wniosek. Warto też mieć na uwadze, że propozycje finansowania w Fines pochodzą też od popularnych firm pożyczkowych takich, jak:

To oczywiście nie wszystkie instytucje udzielające kredytów lub pożyczek na terenie Nowego Dworu Gdańskiego. Klienci jednak najchętniej decydują się na propozycje, gdzie akceptowana jest szeroka paleta źródeł dochodów, jak np. umowa o pracę, zlecenie, o dzieło, a także działalność gospodarcza.

Na jaki kredyt lub pożyczkę warto się zdecydować w Nowym Dworze Gdańskim?

Fines w Nowym Dworze Gdańskim słynie z tego, iż proponuje tylko sprawdzone i najlepsze pod kątem warunków oferty finansowania. Na tę chwilę najbardziej pożądane przez konsumentów propozycje, to:

W ramach współpracy z biurem Fines można także liczyć na ciekawe oferty ubezpieczeń podróżnych i osobistych. Wszystkie pochodzą od renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych, a więc żaden klient nie musi obawiać się o wiarygodność ofert. To, na jaki kredyt lub pożyczkę może pozwolić sobie dana osoba zależy w dużej mierze od zdolności kredytowej. Specjaliści w Fines w Nowym Dworze Gdańskim nie tylko oceniają możliwości finansowe, ale także podpowiadają, w jaki sposób można realnie wpłynąć na poziom zdolności kredytowej.

Dlaczego warto korzystać z ofert pożyczek i kredytów dostępnych w Fines w Nowym Dworze Gdańskim?

Jest wiele powodów, dla jakich warto nawiązać współpracę z pracownikiem biura Fines w Nowym Dworze Gdańskim. To przede wszystkim spora oszczędność czasu ze względu na brak konieczności samodzielnego wyszukiwania propozycji finansowania. Dodatkowo można zaoszczędzić sporo pieniędzy, dzięki opcji wyboru atrakcyjnej oferty kredytu lub pożyczki pod kątem prowizji oraz całkowitych kosztów kredytowania.

Warto pamiętać, że usługi Fines Operator Bankowy w zakresie poszukiwania ofert kredytów, porównywania, analizy zdolności oraz pomocy w formalnościach kredytowych są bezpłatne. Wybierając się do oddziału nie trzeba obawiać się o żadne koszty ani formalności. Specjaliści zawsze służą pomocą i obsługują każdego, kto pragnie znaleźć propozycję finansowania dla siebie.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności