Nowe Miasto Nad Pilicą – gdzie szukać ofert kredytów/pożyczek? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Nowe Miasto Nad Pilicą ul.Plac Kościuszki 3/14

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Fines Nowe Miasto Nad Pilicą

  Adres

  Plac Kościuszki 3/14

  26-420 Nowe Miasto Nad Pilicą

  Kontakt

  Tel.: 509 343 735

  E-mail: k.lewandowska26@wp.pl

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  Mieszkańcy Nowego Miasta Nad Pilicą oraz okolicznych wiosek powinni wiedzieć, gdzie można znaleźć wszystkie najciekawsze oferty finansowania. Oddział Fines Operator Bankowy to miejsce, gdzie może udać się praktycznie każdy – zarówno klient indywidualny, jak i właściciel firmy poszukujący ciekawego źródła finansowania. Specjaliści pracujący w placówce Fines w Nowym Mieście Nad Pilicą zajmują się różnymi kwestiami, a mianowicie:

  • Porównywaniem ofert wielu banków i firm pożyczkowych
  • Obliczaniem zdolności kredytowej
  • Pomocą w dopełnieniu formalności kredytowych.

  Warto mieć na uwadze fakt, ze usługi dostępne na miejscu w punkcie Fines Operator Bankowy są bezpłatne. Potencjalni kredyto- lub pożyczkobiorcy nie muszą obawiać się, że za porównanie i pomoc w doborze odpowiedniego źródła finansowania zapłacą prowizję. W tym przypadku takie sytuacje nie mają miejsca. Każdy, kto zadaje sobie pytanie, gdzie szukać kredytów i pożyczek w Nowym Mieście Nad Pilicą powinien od razu udać się na spotkanie z ekspertem Fines i poprosić i pomoc.

  Kredyty i pożyczki w Nowym Mieście Nad Pilicą – jakie banki i instytucje pożyczkowe ich udzielają?

  Wiele osób poszukujących źródła finansowania dopasowanego do swoich potrzeb zastanawia się, jakie instytucje udzielają najciekawszych pożyczek i kredytów. W ofercie Fines na terenie Nowego Miasta Nad Pilicą można liczyć na propozycje od takich banków i firm pozabankowych, jak:

  • Bank Pocztowy
  • In Bank
  • Nest Bank
  • BNP Paribas
  • Getin Bank
  • Net Credit
  • Creditstar.

  Specjaliści Fines przedstawiają wiele ciekawych ofert finansowania, które są dopasowane do potrzeb potencjalnych kredyto- lub pożyczkobiorców pod względem zdolności kredytowej oraz ich preferencji odnośnie kwoty zobowiązania. Najchętniej wybierane oferty, to:

  Biuro kredytowe Fines w Nowym Mieście Nad Pilicą to miejsce, gdzie specjaliści mają kwalifikacje oraz doświadczenie w branży finansowej. Dzięki temu każdy z mieszkańców, który korzysta z usług placówki może mieć pewność, że dopasowana oferta finansowania będzie tą najlepszą z możliwych.

  Jak wnioskować o pożyczki i kredyty w Nowym Mieście Nad Pilicą?

  Proces wnioskowania z pomocą eksperta Fines w Nowym Mieście Nad Pilicą jest nadzwyczaj prosty. Wystarczy udać się do oddziału, zabrać ze sobą ważny dowód tożsamości i poprosić specjalistę o pomoc. Pracownik biura zajmie się obliczeniem zdolności kredytowej, a następnie przedstawi oferty wyselekcjonowane specjalnie pod konkretnego klienta. Aby móc złożyć wniosek o pożyczkę lub kredyt i liczyć na pozytywne jego rozpatrzenie, konieczne jest spełnienie kilku warunków:

  • Pełnoletność
  • Stałe miejsce zamieszkania
  • Posiadanie zdolności kredytowej
  • Pozytywna historia kredytowa w BIK (niektóre banki akceptują też brak historii).

  Osoby, które spełniają te warunki mogą bez obaw składać wniosek o kredyt lub pożyczkę z pomocą specjalisty w biurze Fines w Nowym Mieście Nad Pilicą. Warto mieć na uwadze, że kredyty gotówkowe na większe kwoty często wymagają też dostarczenia dokumentów dochodowych oraz wyciągów z konta bankowego z ostatnich 3, 6 lub 12 miesięcy.

  Na jaki cel można wziąć kredyt w Nowym Mieście Nad Pilicą?

  Kredyty konsumenckie przedstawiane w placówce Fines są udzielane najczęściej na dowolny cel. Oznacza to, że kredytobiorca może spożytkować otrzymaną kwotę tak, jak tylko chce np. na:

  • Remont domu
  • Remont samochodu
  • Wakacje dla całej rodziny
  • Zakup sprzętu RTV i AGD.

  To samo dotyczy szybkich pożyczek ratalnych, które nie wymagają dopełnienia zbędnych formalności i są udzielane na dowolny cel. Wnioskując o udzielenie pożyczki lub kredytu z pomocą pracownika Fines w Nowym Mieście Nad Pilicą można nie tylko szybciej załatwić formalności kredytowe, ale także dowiedzieć się, jak poprawić swoją zdolność kredytową.

  0 0 oceny
   
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Twoja ocena
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Aktualności