Kredyty i pożyczki w Mordach a zdolność kredytowa – co warto wiedzieć? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Mordy ul.Plac Zwycięstwa 1

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Fines Mordy

  Adres

  Plac Zwycięstwa 1

  08-140 Mordy

  Godziny otwarcia

  pn. - pt. 8.30 – 15.30

  Kontakt

  Tel.: 663 171 619

  E-mail: mordy@operatorbankowy.pl

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  Osoby bez doświadczenia w zakresie kredytów i pożyczek nie zawsze wiedzą, że do ich uzyskania potrzebna jest odpowiednio wysoka zdolność kredytowa. W większości przypadków poziom dochodów odgrywa kluczową rolę, która wpływa na ostateczną wysokość przyznanego zobowiązania. W placówce Fines Operator Bankowy w Mordach można liczyć na rzetelna pomoc w zakresie obliczania zdolności kredytowej. To jednak nie wszystko, gdyż klienci na miejscu otrzymują podpowiedzi od ekspertów w zakresie tego, jak poprawić swoją zdolność kredytową.

  Specjaliści dokładnie weryfikują możliwości finansowe potencjalnych kredyto- lub pożyczkobiorców, a następnie dokonują porównania najlepszych ofert finansowania dostępnych na rynku. Warto zaznaczyć, że propozycja Fines to zbiór kredytów i pożyczek od instytucji, które akceptują szeroką paletę źródeł dochodów, jak np. umowa o pracę, zlecenie, o dzieło, a także działalność gospodarcza. Dzięki temu o kredyt mogą starać się nie tylko osoby posiadające umowę o pracę, ale też np. umowę-zlecenie.

  Jakie banki proponują kredyty w Mordach?

  Mieszkańcy miejscowości Mordy mogą korzystać praktycznie bez ograniczeń z pomocy ekspertów kredytowych Fines. Warto wiedzieć, że usługi na miejscu są bezpłatne dla każdego – zarówno klientów indywidualnych poszukujących kredytów gotówkowych, jak i właścicieli firm. Banki, których oferty widoczne są w porównaniu źródeł finansowania, to:

  • BNP Paribas
  • Nest Bank
  • In Bank
  • Bank Pocztowy
  • Ikano Bank

  Co ciekawe, specjaliści na miejscu zajmują się też przedstawianiem propozycji pożyczek od instytucji pozabankowych, jak np.: Friko, Super Grosz, Takto oraz Profi Credit.

  Kto może ubiegać się o kredyt lub pożyczkę w Mordach?

  O kredyty i pożyczki w Mordach mogą ubiegać się wszyscy mieszkańcy, którzy ukończyli minimum 18 lat i mają stałe miejsce zamieszkania. Dodatkowe warunki udzielania kredytów i pożyczek to:

  • Odpowiednio wysoka zdolność kredytowa
  • Brak negatywnych wpisów w BIK

  Potencjalni kredyto- lub pożyczkobiorcy spełniający powyższe warunki mogą udać się do placówki Fines Mordy i poprosić specjalistę o pomoc w zakresie doboru ofert finansowania. Po obliczeniu zdolności kredytowej można porównać oferty wielu banków i firm pożyczkowych, a następnie wybrać tą, która wydaje się najatrakcyjniejsza. W pomocą specjalisty Fines dopełnienie formalności kredytowych jest znacznie łatwiejsze, a wnioskowanie o pożyczkę pozabankową zazwyczaj trwa około 15 minut.

  Jakie oferty kredytów oraz pożyczek są popularne w Mordach?

  W miejscowości Mordy mieszkańcy odwiedzający placówkę Fines należącą do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych najchętniej wybierają takie oferty, jak:

  • Kredyty gotówkowe ze stałym lub zmiennym oprocentowaniem, a także te na długi okres spłaty do 120 miesięcy
  • Kredyty konsolidacyjne
  • Pożyczki ratalne
  • Szybkie chwilówki bez zaświadczeń
  • Leasingi

  Warto też nadmienić, że propozycja specjalistów Fines w Mordach nie ogranicza się do popularnych źródeł finansowania, ale obejmuje także oferty ubezpieczeń. Te pochodzą od najpopularniejszych towarzystw ubezpieczeniowych w kraju.

  Czy warto korzystać z porównania ofert kredytów w Fines Mordy?

  Fines w Mordach to miejsce, gdzie niemalże każdy z mieszkańców tej miejscowości oraz okolicznych wiosek może skorzystać z bezpłatnego porównania ofert wielu banków oraz pomocy specjalistów. Podczas jednej wizyty można dopełnić niemalże wszystkich formalności kredytowych i jednocześnie zdobyć odpowiedzi na istotne pytania odnośnie kredytów i pożyczek. Eksperci chętnie udzielają porad odnośnie poprawy zdolności kredytowej oraz możliwości naprawy negatywnej historii kredytowej w BIK-u.

  Pracownicy Fines w Mordach mają wieloletnie doświadczenie w branży finansowej oraz odpowiednie kwalifikacje, dzięki czemu jakość świadczonych usług jest utrzymywana na najwyższym poziomie. Ze spotkania ze specjalistą Fines praktycznie każdy wychodzi w 100% zadowolony i usatysfakcjonowany.

  0 0 oceny
   
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Twoja ocena
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Aktualności