Gdzie udać się po kredyt lub pożyczkę w Makowie Mazowieckim? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Maków Mazowiecki ul.Rynek 15

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Fines Maków Mazowiecki

  Adres

  Rynek 15

  06-200 Maków Mazowiecki

  Godziny otwarcia

  pn. - pt. 8.30 – 16.00

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  Maków Mazowiecki to niewielka miejscowość, której mieszkańcy mogą korzystać z pomocy eksperta w placówce Fines. To punkt należący do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych, która przygotowała dla swoich klientów multiofertę dotyczącą kredytów, pożyczek, a także ubezpieczeń. W celu zapoznania się z możliwościami, jakie daje współpraca z pracownikiem biura kredytowego, wystarczy udać się na miejsce i poprosić o pomoc. Porównywanie ofert kredytów wielu banków oraz firm pożyczkowych jest darmowe, a więc nie trzeba obawiać się o koszty związane z udzieleniem finansowania.

  Specjaliści w oddziale Fines w Makowie Mazowieckim zajmują się dopasowywaniem propozycji finansowania do potrzeb potencjalnych kredyto- lub pożyczkobiorców. Warto więc skorzystać z kompleksowej pomocy mieć możliwość wyboru wyłącznie najciekawszych propozycji kredytów konsumenckich, firmowych i innych z minimum kosztów oraz formalności.

  Jakie kredyty i pożyczki są dostępne w Makowie Mazowieckim?

  W Makowie Mazowieckim po najlepsze oferty kredytów oraz pożyczek warto udać się do biura kredytowego Fines Operator Bankowy. Na miejscu dostępne są takie propozycje, jak:

  Kredyty gotówkowe na kwotę do 300 000 złotych oraz na dowolny cel
  Kredyty konsolidacyjne
  Kredyty dla małych i dużych firm
  Leasingi
  Pożyczki ratalne, w tym na oświadczenie

  Tak bogata oferta przyciąga uwagę niemalże wszystkich mieszkańców Makowa Mazowieckiego oraz okolicznych wiosek. Każdy, kto poszukuje dla siebie jak najatrakcyjniejszej oferty finansowania może poprosić specjalistę Fines o pomoc i zaledwie w ciągu kilkunastu minut otrzymać sporo ofert do wyboru. Oprócz kredytów różnego rodzaju oraz pożyczek pozabankowych eksperci w Fines Maków Mazowiecki obsługują też kwestie ubezpieczeń osobistych, podróżnych oraz komunikacyjnych OC/AC. W placówce dostępny jest także punkt opłat, gdzie można np. opłacić domowe rachunki.

  Banki i firmy pożyczkowe udzielające finansowania w Makowie Mazowieckim

  Biuro kredytowe Fines w Makowie Mazowieckim to miejsce, które pozwala mieszkańcom tej miejscowości zaoszczędzić sporo wolnego czasu, a także przeanalizować wspólnie z ekspertem najciekawsze oferty kredytów i pożyczek. W placówce dostępne są propozycje współpracy od takich instytucji finansowych, jak:

  • Ikano Bank
  • mBank
  • BNP Paribas
  • Kredyt OK
  • Friko
  • Super Grosz
  • AASA lekkie raty.

  Niemalże każdy z mieszkańców Makowa Mazowieckiego może spotkać się z ekspertem w godzinach pracy punktu Fines. Wystarczy zabrać ze sobą aktualny dowód osobisty oraz przedstawić pracownikowi biura kredytowego swoje oczekiwania odnośnie kwoty finansowania oraz preferowanego okresu spłaty. Specjalista po obliczeniu zdolności kredytowej w ciągu kilku chwil przedstawi wszystkie dostępne opcje dla przyszłego kredyto- lub pożyczkobiorcy. Aby otrzymać kredyt lub pożyczkę w Makowie Mazowieckim należy spełnić kilka warunków, a mianowicie:

  • Ukończyć minimum 18 lub 21 lat
  • Mieć stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski oraz mieć polskie obywatelstwo
  • Posiadać odpowiednio wysokie dochody
  • Nie mieć negatywnych wpisów w BIK ani innych bazach dłużników.

  Po spełnieniu tych warunków wnioskowanie o dowolną formę finansowania, np. kredyt gotówkowy jest naprawdę proste. Z pomocą eksperta Fines w Makowie Mazowieckim formalności kredytowe nigdy nie stanowią żadnego problemu nawet dla osób, które po raz pierwszy zaciągają kredyt lub pożyczkę na oświadczenie o dochodach.

  Na co można przeznaczyć środki w ramach kredytu lub pożyczki w Makowie Mazowieckim?

  Bogata oferta przedstawiana przez pracowników punktu Fines w Makowie Mazowieckim obejmuje np. kredyty gotówkowe na dowolny cel oraz szybkie pożyczki ratalnej. Takie formy finansowania pozwalają na spożytkowanie otrzymanych środków tak, jak tylko chce dany kredyto- lub pożyczkobiorca. Pieniądze po podpisaniu umowy kredytowej można przeznaczyć na:

  • Remont nieruchomości
  • Wakacje dla całej rodziny
  • Zakup nowego samochodu lub jego remont
  • Zakup wyposażenia RTV i AGD do domu.

  Aby móc jak najszybciej skorzystać z najciekawszych ofert finansowania i jednocześnie cieszyć się dodatkową gotówką np. w ramach pożyczki bankowej w ciągu 15 minut, wystarczy udać się do placówki Fines w Makowie Mazowieckim i poprosić specjalistę o pomoc.

  0 0 oceny
   
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Twoja ocena
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Aktualności