Czy warto korzystać z pożyczek i kredytów w Lubartowie? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Lubartów ul.Lubelska 8

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Lubartów

Adres

Lubelska 8

21-100 Lubartów

Godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

W dzisiejszych czasach pomoc finansowa ze strony banków oraz instytucji pozabankowych okazuje się wręcz nieoceniona. Istotne jest jednak to, aby zawsze mieć możliwość wyboru najciekawszych propozycji finansowania dopasowanych do własnych potrzeb. W Fines na terenie Lubartowa dostępne są oferty wielu banków. Specjaliści na miejscu przedstawiają je klientom w formie porównania tak, aby każdy z potencjalnych kredyto– lub pożyczkobiorców mógł wybrać najlepszą propozycję dla siebie.

Eksperci kredytowi w placówce należącej do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych zajmują się różnymi kwestiami związanymi z poszukiwaniem najciekawszych ofert finansowania, a mianowicie:

 • Porównywaniem ofert wielu banków i firm pożyczkowych
 • Podpowiedziami na temat tego, jak poprawić swoją zdolność oraz historię kredytową
 • Pomocą w dopełnieniu formalności kredytowych, tj. złożenie wniosku o kredyt

Zdecydowanie warto korzystać z ofert kredytów gotówkowych na dowolny cel oraz pożyczek ratalnych na terenie Lubartowa. Wystarczy udać się do placówki Fines na terenie tego miasta, aby mieć możliwość wyboru najciekawszych ofert dostępnych zarówno dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Jakie oferty pożyczek i kredytów można znaleźć w Fines na terenie Lubartowa?

W Lubartowie dostępnych jest wiele ofert kredytów oraz pożyczek dostępnych zarówno dla firm, jak i dla konsumentów indywidualnych. Najciekawsze propozycje to takie, jak:

 • Kredyty gotówkowe na długi okres kredytowania do 120 miesięcy
 • Kredyty konsolidacyjne, dzięki którym można połączyć swoje raty w jedną, niższą
 • Kredyty hipoteczne
 • Kredyty dla małych i dużych firm
 • Szybkie pożyczki pozabankowe

Warto zaznaczyć, że wszystkie te opcje przedstawiane są przez specjalistów Fines w Lubartowie. Mieszkańcy tej miejscowości mogą za darmo korzystać z pomocy ekspertów nie tylko w zakresie porównywania, ale także dopełnienia formalności kredytowych. Pracownik biura kredytowego odpowie na wszelkie pytania dotyczące zdolności kredytowej, a także udzieli porad na temat sposobów jej poprawy.

Jakie dochody są akceptowane do kredytów i pożyczek w Lubartowie?

Instytucje finansowe na terenie Lubartowa akceptują różne źródła dochodu. Korzystając z pomocy specjalisty w placówce Fines można liczyć na to, że wszystkie przedstawione oferty będą jednocześnie dawać możliwość łączenia dochodów różnych źródeł jak np. umowa zlecenie, umowa o dzieło i działalność gospodarcza. Dzięki temu zdolność kredytowa jest znacznie wyższa, a potencjalny pożyczko- lub kredytobiorca może ubiegać się o zobowiązanie na znacznie większą kwotę. Warto jednak pamiętać, że kredyty gotówkowe na kwoty do 300 000 złotych wymagają spełnienia kilku podstawowych warunków:

 • Co najmniej 18 lat
 • Brak ograniczeń w kwestii zdolności do czynności prawnych
 • Odpowiednio wysokie dochody
 • Brak negatywnych wpisów w BIK

Dodatkowo konieczne będzie dostarczenie dodatkowej dokumentacji finansowej w postaci np. zaświadczeń o dochodach od pracodawców oraz wyciągów bankowych z konta z ostatnich 3, 6 lub 12 miesięcy. Ekspert Fines w Lubartowie podczas załatwiania formalności kredytowych zawsze udzieli niezbędnych informacji mieszkańcom ubiegającym się o kredyt odnośnie wymogów danej instytucji.

Z ofert kredytów jakich banków warto skorzystać na terenie Lubartowa?

Pomoc specjalistów kredytowych w biurze Fines Lubartów jest nieoceniona jeśli chodzi o dopasowanie propozycji finansowania do indywidualnych potrzeb konsumentów. Mieszkańcy Lubartowa i okolic udając się na spotkanie z ekspertem w oddziale biura kredytowego mogą liczyć na przedstawienie propozycji kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych od takich banków, jak:

 • Alior Bank
 • Getin Bank
 • mBank
 • BNP Paribas

W ramach multioferty dostępnej na miejscu każdy z klientów może także proprosić pracownika biura kredytowego o wskazanie najatrakcyjniejszych propozycji szybkich pożyczek pozabankowych. W tym przypadku na szczególną uwagę zasługują oferty od:

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności