Kredyty gotówkowe i konsolidacyjne w Kościanie

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Kościan ul.Śmigielska 5

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Kościan

Adres

Śmigielska 5

64-000 Kościan

Godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Placówka agencyjna operatora bankowego Fines znajduje się w na terenie Kościana przy ulicy Śmigielskiej 5. Biuro kredytowe mieści się w pewnym oddaleniu od centrum miasta, jednak dzięki dogodnej lokalizacji bardzo łatwo do niego dotrzeć. W niedużym oddaleniu znajduje się stacja kolejowa, dzięki czemu do biura Fines mogą dotrzeć bez większych trudności nie tylko mieszkańcy Kościana, ale też okolic. W placówce eksperci przedstawiają kredyty oraz pożyczki, korzystając z propozycji wielu banków i firm pozabankowych, współpracujących z marką.

Wszelkie propozycje kredytów konsolidacyjnych z opcją uzyskania dodatkowej gotówki na dowolny cel proponowane przez specjalistów Fines Kościan są specjalnie wyselekcjonowane i dopasowane do potrzeb mieszkańców danego regionu. Podczas spotkania z ekspertem można liczyć na porównanie najatrakcyjniejszych form finansowania, a także na pomoc w doborze tej najodpowiedniejszej. Każdy, kto ceni sobie oszczędność czasu oraz chce zminimalizować koszty finansowania powinien skorzystać z darmowej pomocy pracowników Fines w miejscowości Kościan.

Kredyty gotówkowe, a może szybkie pożyczki na oświadczenie w Kościanie – jak je otrzymać?

W stacjonarnym biurze kredytowym Fines w Kościanie można liczyć na pomoc specjalistów w zakresie dopełnienia formalności kredytowych. Oprócz tego pracownik biura odpowie ja wszystkie pytania związane z poprawą zdolności kredytowej, a także udzieli niezbędnych wskazówek w zakresie jej poprawy. Warunki, jakie należy spełnić, aby w ogóle rozpocząć proces wnioskowania o udzielenie kredytu gotówkowego, są proste:

 • Ukończenie przynajmniej 18. roku życia
 • Brak ograniczeń w zakresie zdolności do czynności prawnych
 • Pozytywna historia kredytowa w BIK i brak wpisów w bazach dłużników
 • Odpowiednio wysoka zdolność kredytowa

Specjalista Fines w Kościanie pomaga w poszukiwaniu ofert, które akceptują szeroką paletę źródeł dochodów takich, jak np. umowa zlecenie, umowa o dzieło, kontrakty, a także działalność gospodarcza. Spotykając się na miejscu z ekspertem wystarczy podać swoje preferencje kredytowe oraz okazać ważny dowód tożsamości. Następnie wraz ze specjalistą można przystąpić do wnioskowania na wybraną w drodze eliminacji ofertę.

Jak wybrać najlepszą ofertę kredytu lub pożyczki w Kościanie?

Mieszkańcy Kościan bez doświadczenia w branży finansowej koniecznie powinni korzystać z pomocy eksperta Fines. Wybór najlepszej oferty możliwy jest tylko po uwzględnieniu podstawowych kwestii odnoszących się do oferty banku lub firmy pożyczkowej takich, jak:

 • Całkowite koszty finansowania
 • Prowizja banku lub firmy pożyczkowej
 • Dostępny okres spłaty
 • Akceptowane źródła dochodu
 • Obowiązkowe ubezpieczenia

Po analizie powyższych kwestii z pomocą specjalisty Fines w Kościanie niemalże każdy będzie w stanie wybrać najlepszą z dostępnych ofert finansowania. Korzystanie z usług specjalistów kredytowych na miejscu jest darmowe, a więc nikt nie musi obawiać się o ukryte koszty związane z porównywaniem ofert wielu banków lub firm pożyczkowych.

Jakie banki i instytucje pozabankowe udzielają finansowania w Kościanie?

W placówce Fines Kościan eksperci przedstawiają propozycje finansowania od takich instytucji, jak:

 • Ikano Bank
 • Alior Bank
 • mBank
 • In Bank
 • Nest Bank
 • Takto
 • Kredyt OK

Oddział przygotował wygodne miejsca dla klientów oczekujących na obsługę przez specjalistów, a jednocześnie zadbał o to, aby dostęp do kredytów dla rolników, samochodowych, a także oferty ubezpieczeń był naprawdę prosty. Z pomocą pracownika placówki Fines można załatwić formalności kredytowe naprawdę szybko (w przypadku firm pożyczkowych nawet w 15 minut). Dzięki temu zdobycie dodatkowej gotówki nawet na dowolny cel nie zajmuje zbyt dużo czasu i nie stresuje nadmiernie potencjalnego kredyto- lub pożyczkobiorcy.

5 2 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pawel
Pawel
9 miesięcy temu
Twoja ocena :
     

Bardzo sprawna i miła obsługa.

Maria
Maria
1 miesiąc temu
Twoja ocena :
     

Bardzo miła obsługa polecam

Aktualności