Kredyty i pożyczki od 500 zł do 200 000 zł w miejscowości Koło

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Koło ul.Toruńska 7 C

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Fines Koło

  Adres

  Toruńska 7 C

  62-600 Koło

  Godziny otwarcia

  pn. - pt. 9.00 – 17.00

  Kontakt

  Tel.: 603 626 737

  E-mail: kolo@operatorbankowy.pl

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  W wielkopolskiej miejscowości Koło placówka agencyjna Fines znajduje się przy ulicy Toruńskiej 7C w sąsiedztwie licznych punktów handlowych i usługowych. Na miejscu osoby zainteresowane produktami finansowymi mogą sprawdzić kredyty różnych banków i porównać oferowane warunki przy konsultacji z ekspertem finansowym. Pracownicy Fines zaproponują oferty odpowiednie do planowanego przeznaczenia, np. na wakacje, na mieszkanie, na samochód, itp. Ponadto istnieje możliwość zaciągnięcia pożyczki. Oferta obejmuje propozycje pożyczki wieloratalne oraz chwilówki. Placówka Fines w Kole położona jest w dogodnej lokalizacji w centrum miasta. W pobliżu znajdują się miejsca postojowe oraz liczne punkty handlowo-usługowe.

  Udając się do placówki Fines w Kole, warto zawsze zabrać ze sobą dokument tożsamości. Dzięki temu pracownik biura kredytowego będzie w stanie pomóc w dopełnieniu ewentualnych formalności kredytowych na etapie wnioskowania o pożyczkę ratalną lub kredyt gotówkowy na kwotę do 200 000 złotych. Oszczędność czasu i pieniędzy – właśnie tak można nazwać współpracę ze specjalistami Fines w miejscowości Koło.

  Jakie instytucje finansowe udzielają kredytów i pożyczek w Kole?

  W miejscowości Koło mieszkańcy mogą korzystać w dowolnej chwili z pomocy specjalistów pracujących w punkcie Fines Operator Bankowy. Instytucje, jakich oferty są przedstawiane potencjalnym kredyto– lub pożyczkobiorcom, to:

  • Alior Bank
  • Getin Bank
  • In Bank
  • Ikano Bank
  • Confidis
  • Creditstar
  • Smartney

  Warunki dotyczące udzielania pożyczek oraz kredytów są bardzo podobne w większości firm pożyczkowych oraz banków. Najistotniejsze warunki, jakie musi spełnić niemalże każda osoba ubiegająca się o finansowanie to:

  • Ukończone 18 lub 21 lat
  • Pełna zdolność do czynności prawnych (dana osoba musi być świadomym konsumentem w świetle prawa)
  • Odpowiednio wysokie dochody
  • Pozytywna historia kredytowa w BIK

  Warto dodać, że na etapie wnioskowania np. o kredyt gotówkowy na długi okres kredytowania do 10 lat konieczne będzie dostarczenie zaświadczenia o dochodach oraz potwierdzenia, że umowa z pracodawcą trwa już od dłuższego czasu (najczęściej minimum 3 miesiące wstecz).

  Oferty kredytów i pożyczek krótko- i długoterminowych w Kole

  Fines Koło proponuje wszystkim mieszkańcom wiele ciekawych ofert kredytów gotówkowych na dowolny cel, a także takich, które akceptują szeroką paletę dochodów. To dobra opcja dla każdego, kto chciałby starać się np. o kredyt gotówkowy, a jego dochód uzyskiwany jest w ramach umowy-zlecenia, umowy o dzieło lub działalności gospodarczej.  Warto też sprawdzić możliwość łączenia dochodów z różnych źródeł, co jednak jest mocno zależne od wybranej oferty finansowania. Najciekawsze propozycje współpracy o banków i firm pożyczkowych przedstawiane przez ekspertów Fines w Kole to głównie:

  • Kredyty gotówkowe na wysoką kwotę i z długim okresem kredytowania
  • Szybkie pożyczki
  • Kredyty dla małych i dużych firm
  • Kredyty konsolidacyjne z opcją pozyskania dodatkowych środków na dowolny cel

  Współpraca z Fines w Kole jest opłacalna, chociażby ze względu na możliwość wyboru jednej z wielu ofert, która wydaje się najciekawsze pod względem warunków finansowania. Specjalista w biurze kredytowym zawsze podpowiada klientom, na co warto zwrócić uwagę oraz w jaki sposób można realnie poprawić swoją zdolność kredytową przed ubieganiem się o kredyt lub pożyczkę.

  Na co można spożytkować kredyt gotówkowy albo szybką pożyczkę pozabankową w Kole?

  Wszelkiego rodzaju kredyty gotówkowe (oprócz konsolidacyjnych zaciągniętych na spłatę innych zobowiązań) oraz pożyczki pozabankowe można przeznaczyć na dowolnie wybrany cel, jak np.:

  • Zakup samochodu
  • Remont domu lub mieszkania
  • Zakup materiałów budowlanych
  • Kupno sprzętu RTV i AGD
  • Sfinansowanie wyjazdu wakacyjnego

  Z pomocą specjalisty Fines w Kole można szybko dopełnić niezbędnych formalności tak szybko, jak tylko to możliwe i cieszyć się dodatkową gotówką na koncie. W przypadku szybkich pożyczek pozabankowych udział eksperta pozwala na złożenie wniosku i podpisanie umowy nawet w 15 minut z wybraną wcześniej firmą pożyczkową. Każdy z mieszkańców może udać się do biura kredytowego Fines w Kole i przekonać się na własne oczy, że darmowa pomoc specjalistów jest wręcz nieoceniona!

  0 0 oceny
   
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Twoja ocena
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Aktualności