Gdzie szukać najlepszych ofert kredytów w Kartuzach? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Kartuzy ul.Rynek 4 (w podwórku)

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Fines Kartuzy

  Adres

  Rynek 4 (w podwórku)

  83-300 Kartuzy

  Godziny otwarcia

  pn. - pt. 8.00 – 18.00

  Kontakt

  Tel.: 534 296 444

  E-mail: kartuzy@operatorbankowy.pl

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  Placówka Fines w kaszubskich Kartuzach znajduje się w centrum miejscowości, pod adresem Rynek 4, w podwórku. Biuro kredytowe dostosowane zostało do aktualnych standardów obsługi Klienta. Eksperci udzielają na miejscu informacji w zakresie produktów finansowych dostępnych na rynku krajowym. Prezentują kredyty i pożyczki z wielu banków oraz firm pozabankowych dla osób prywatnych, dla przedsiębiorców oraz rolników. Pracownicy Fines przeglądają propozycje ze wszystkich, współpracujących z marką instytucji – dobierając je pod kątem indywidualnych potrzeb Klienta.

  Specjaliści pracujący na miejscu zajmują się różnymi kwestiami związanymi z kredytami, pożyczkami, a także ofertami ubezpieczeń osobistych i podróżnych. Do podstawowych czynności, jakimi zajmują się eksperci to:

  • Porównywanie ofert kredytów wielu banków
  • Pomoc w dopełnieniu formalności kredytowych, tj. uzupełnienie umowy o kredyt
  • Analizowanie zdolności kredytowej potencjalnych pożyczko- i kredytobiorców
  • Udzielanie odpowiedzi na pytania klientów odnośnie różnych źródeł finansowania

  Współpraca z placówką Fines w Kartuzach to dobra opcja dla każdego, kto chce zaoszczędzić nieco czasu na poszukiwaniu najlepszych propozycji finansowania. Wystarczy spotkać się z ekspertem i poprosić o przedstawienie ofert kredytów gotówkowych na dowolny cel, konsolidacji lub szybkich pożyczek pozabankowych. W punkcie kredytowym każdy ma pewność, że otrzyma możliwie najlepiej dopasowane oferty do swoich indywidualnych potrzeb.

  Na jaki cel można przeznaczyć kredyt lub pożyczkę w Kartuzach?

  Oferty kredytów gotówkowych oraz pożyczek na raty zazwyczaj nie dotyczą żadnego konkretnego celu. Środki pozyskane w ramach takiego źródła finansowania można przeznaczyć np. na:

  • Remont domu/mieszkania
  • Wakacje dla całej rodziny
  • Remont samochodu
  • Zakup nowego wyposażenia RTV/AGD do domu

  To tylko niektóre przykłady tego, na co można przeznaczyć gotówkę zdobytą z pomocą pracownika punktu Fines w Kartuzach. Oprócz ciekawych ofert pożyczek pozabankowych na dowolny cel warto dodać, że specjalista Fines dopasowuje oferty tak, aby te akceptowały jak najszerszą paletę źródeł dochodów potencjalnego kredyto lub pożyczkobiorcy. Osoby posiadające umowę-zlecenie lub o dzieło mogą też wnioskować np. o kredyt gotówkowy.

  Jakich ofert pożyczek i kredytów spodziewać się w placówce Fines Kartuzy?

  Punkt kredytowy Fines w Kartuzach to miejsce, gdzie proponowane są wyłącznie najatrakcyjniejsze oferty kredytów gotówkowych na dowolny cel oraz szybkich pożyczek pozabankowych. Instytucje, które są uwzględniane przez specjalistów Fines, to:

  • SuperGrosz
  • Takto
  • Profi Credit
  • Alior Bank
  • Getin Bank
  • Nest Bank

  Powyższa lista to zarówno firmy pożyczkowe, jak i banki działające na terenie całej Polski. Tak bogata oferta produktów bankowych i pozabankowych sprawia, że do placówki Fines stale przybywa coraz większa liczba konsumentów. Na miejscu niemalże każdy jest w stanie znaleźć ofertę dopasowaną do swoich potrzeb, a to wszystko z pomocą eksperta kredytowego. Decydując się na współpracę z biurem kredytowym, nie trzeba obawiać się o żadne opłaty z tego tytułu. Fines nie generuje żadnych kosztów po stronie potencjalnego klienta.

  Czy warto zaciągnąć kredyt/pożyczkę w Kartuzach?

  Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy zaciągnięcie kredytu albo pożyczki to dobry pomysł. Mieszkańcy Kartuz muszą samodzielnie określić swoje potrzeby i podjąć decyzję o złożeniu wniosku o udzielenie finansowania do konkretnej instytucji. Z pomocą eksperta Fines Kartuzy sprawa staje się jednak znacznie prostsza. Po dokładnej analizie zdolności kredytowej specjalista przedstawia dostępne oferty kredytów i pożyczek, a także przedstawia takie rozwiązania, jak. np. refinansowanie kredytu lub konsolidacja. Taka pomoc staje się nieoceniona, szczególnie ze względu na fakt, iż każdy klient ma na miejscu do wyboru kredyty ze stałą lub malejącą ratą, a także takie propozycje, które akceptują szeroką paletę źródeł dochodów.

  0 0 oceny
   
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Twoja ocena
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Aktualności