Gdzie po kredyt gotówkowy na dowolny cel lub szybką pożyczkę w Jastrzębiu-Zdroju? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Jastrzębie-Zdrój 2 ul.Arki Bożka 16 CD

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Fines Jastrzębie-Zdrój 2

  Adres

  Arki Bożka 16 CD

  44-335 Jastrzębie-Zdrój

  Godziny otwarcia

  pn. - pt. 8.00 – 17.00

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  Mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju oraz okolic mogą wygodnie korzystać z opcji porównywania ofert kredytów wielu banków, a także pożyczek pozabankowych. To wszystko możliwe jest w placówce Fines Operator Bankowy, gdzie pracują doświadczeni i wykwalifikowani eksperci kredytowi. Wybierając się do oddziału, wystarczy zabrać ze sobą aktualny dowód tożsamości i poprosić specjalistę o wyszukanie najciekawszych propozycji finansowania.

  Pracownik biura kredytowego Fines w Jastrzębiu-Zdroju nie tylko znajdzie dla każdego klienta oferty kredytów gotówkowych na dowolny cel, ale także szybkie pożyczki pozabankowe, leasingi oraz kredyty samochodowe. Przedstawi również możliwości obniżenia rat obecnych zobowiązań. Dobrym rozwiązaniem jest chociażby konsolidacja czy refinansowanie kredytu. Współpraca z wieloma instytucjami finansowymi na terenie Polski sprawia, że oferta placówki kredytowej jest naprawdę atrakcyjna. Dla każdego, kto chce zaoszczędzić nieco wolnego czasu oraz znaleźć najtańszą z możliwych form finansowania, powinien udać się na spotkanie ze specjalistą Fines w Jastrzębiu-Zdroju.

  Kto udziela pożyczek i kredytów w Jastrzębiu-Zdroju?

  Obecnie w miejscowości Jastrzębie-Zdrój wiele banków udziela finansowania w postaci kredytów gotówkowych na dowolny cel np. remont, wakacje i inne. Banki, których oferty są dostępne w placówce Fines to:

  Bogata oferta kredytów to jednak nie wszystko, co eksperci Fines Jastrzębie-Zdrój proponują swoim kontrahentom. Oprócz powyższych każda osoba spełniająca podstawowe warunki do udzielenia kredytu lub pożyczki może liczyć na atrakcyjne oferty szybkich pożyczek od takich instytucji, jak:

  Współpraca z pracownikiem punktu kredytowego Fines redukuje problemy związane z wyborem konkretnej oferty oraz dopełnieniem formalności kredytowych. Specjalista nie tylko wyszukuje propozycje dopasowane do potrzeb finansowych klienta, ale także udziela informacji o wymaganiach danej instytucji oraz alternatywnych źródłach finansowania.

  Jakie wymagania należy spełnić do kredytu gotówkowego do 200 000 złotych w Jastrzębiu-Zdroju?

  Wymogi banków odnośnie udzielenia kredytu gotówkowego lub konsolidacyjnego są bardzo podobne. W większości przypadków wystarczy:

  • Mieć ukończone co najmniej 18 lat
  • Posiadać pełną zdolność do czynności prawnych
  • Wykazywać odpowiednio wysokie dochody pozwalające na obliczenie zdolności kredytowej
  • Nie mieć negatywnych wpisów w BIK lub bazach dłużników

  Decydując się na kredyt ,warto wcześniej dokładnie sprawdzić swoje możliwości finansowe. W tym momencie przydatna okazuje się pomoc eksperta Fines w Jastrzębiu-Zdroju. Specjalista dokładnie wyliczy zdolność kredytową oraz odpowie na wszelkie pytania dotyczące tego, w jaki sposób można ją poprawić i otrzymać wyższy kredyt gotówkowy.

  Na jaki cel może zostać udzielony kredyt gotówkowy lub pożyczka w Jastrzębiu-Zdroju?

  Praktycznie każdy kredyt gotówkowy udzielany przez banki może zostać przyznany na dowolnie wybrany cel, jak np.:

  • Remont domu
  • Wakacje
  • Opłacenie kolonii dla dziecka
  • Zakup sprzętu AGD i RTV
  • i inne

  To samo tyczy się szybkich pożyczek pozabankowych, jakimi zajmują się specjaliści w placówce Fines Jastrzębie-Zdrój. Pozyskane środki można przeznaczyć, na co tylko się chce, a instytucja finansowa nie będzie kontrolować wydatków swojego klienta w żaden sposób.

  Jak szybko otrzymać dodatkowe środki z kredytu lub pożyczki w Jastrzębiu-Zdroju?

  Samodzielne poszukiwanie ofert kredytów oraz pożyczek pozabankowych może zajmować dużo czasu i jednocześnie sprawiać pewne problemy na etapie np. dopełnienia formalności kredytowych. Opcją, która znacznie przyśpieszy proces wnioskowania oraz wyszukiwania oferty finansowania jest współpraca z pracownikiem placówki Fines w Jastrzębiu-Zdroju. To nic nie kosztuje, a można zyskać naprawdę wiele. Mieszkańcy tej miejscowości i okolic bez doświadczenia w zakresie finansów mogą liczyć na rzetelne odpowiedzi na swoje pytania (np. o zdolność kredytową). Co więcej, ekspert pomoże w zebraniu kompletnej dokumentacji dla banku lub firmy pożyczkowej oraz wyjaśni szczegółowo zapisy umowy o kredyt.

  0 0 oceny
   
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Twoja ocena
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Aktualności