Do jakich propozycji kredytów i pożyczek mają dostęp mieszkańcy Iławy? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Iława ul.Jana III Sobieskiego 37a lok. 1

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Iława

Adres

Jana III Sobieskiego 37a lok. 1

14-200 Iława

Godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Kontakt

Tel.: 502 126 572

E-mail: ilawa@operatorbankowy.pl

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Biuro kredytowe Fines w Iławie to miejsce, gdzie każdy z mieszkańców tej miejscowości oraz okolicznych wiosek może liczyć na rzetelną pomoc w poszukiwaniu odpowiedniego źródła finansowania. Oddział należący do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych z wieloletnim doświadczeniem w branży jest w stanie zaproponować wiele usług, które są darmowe dla wszystkich klientów. Najważniejsze działania, jakich podejmują się specjaliści kredytowi w Fines w Iławie, to:

 • Porównywanie propozycji finansowania od różnych banków i firm pożyczkowych
 • Pomoc w dopełnieniu formalności kredytowych
 • Doradztwo w zakresie poprawy zdolności kredytowej i negatywnej historii kredytowej w BIK.

Oczywiście na miejscu klienci otrzymują wiele ciekawych propozycji finansowania pochodzących od banków i instytucji pozabankowych współpracujących z Fines Iława. Wystarczy udać się na miejsce i określić przed specjalistą swoje potrzeby oraz możliwości finansowe. W ciągu 15 minut można otrzymać już pierwsze propozycje szybkich pożyczek, a nawet kredytów dla osób pracujących za granicą.

Kiedy warto wziąć kredyt w Iławie i na jaki cel?

Jest wiele powodów, dla jakich warto zdecydować się na kredyt gotówkowy na dowolny cel. Najciekawsze propozycje finansowania zawsze można znaleźć bezpośrednio w placówce Fines Iława. Jak to możliwe. Otóż eksperci kredytowi na miejscu zajmują się porównywaniem ofert wielu banków i firm pożyczkowych, a także pomocą w zakresie dopasowania źródła finansowania do potrzeb finansowych klienta.

Każdy potencjalny kredyto- lub pożyczkobiorca na terenie Iławy i okolic może zdobyć w placówce Fines odpowiedzi na pytania związane ze zdolnością kredytową oraz możliwymi opcjami jej poprawy. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie ofert instytucji finansowych, które akceptują szeroką paletę źródeł dochodów, jak np. umowa zlecenie, umowa o dzieło, działalność gospodarcza. Najciekawsze propozycje finansowania pozwalają także na łączenie różnych źródeł dochodu, o czym ekspert kredytowy zawsze informuje swoich klientów. Warto wiedzieć, że kredyty gotówkowe z długim okresem kredytowania do 120 miesięcy można zaciągnąć na dowolnie wybrany cel (remont, zakup auta, opłacenie rachunków, a nawet na wakacje). To samo tyczy się szybkich pożyczek pozabankowych, gdzie formalności z pomocą specjalisty Fines w Iławie, nie trwają dłużej niż 15 minut.

Kredyty z równą lub malejącą ratą w Iławie – jakie wybrać?

Wiele osób zastanawia się, jaką formę finansowania wybrać dla siebie i na co szczególnie zwrócić uwagę. Propozycja specjalistów w Fines na terenie Iławy to głównie kredyty dostępne z ratą równą lub malejącą, a także stałym albo zmiennym oprocentowaniem. Potencjalni klienci biura kredytowego mogą też sprawdzić kredyty dla małych i dużych firm zależnie od aktualnych potrzeb. Wybór odpowiedniego źródła finansowania dla siebie to kluczowa kwestia, która pozwoli na zdobycie dodatkowej gotówki przy jednoczesnej ochronie domowego budżetu przez zbyt wysoką ratą.

Jak eksperci Fines w Iławie pomagają potencjalnym kredytobiorcom?

Placówka Fines w Iławie przyjmuje pod swoje skrzydła zarówno osoby z wysoką zdolnością kredytową, jak i takie, które mają pewne problemy z domowym budżetem, a mimo to potrzebują dodatkowego źródła finansowania. Współpracując ze specjalistą Fines, można nie tylko porównać najciekawsze oferty, ale też szybko obliczyć swoją zdolność kredytową. Osoby poszukujące odpowiedzi na pytania związane z negatywnymi wpisami w BIK lub brakiem zdolności kredytowej znajdą skuteczne odpowiedzi właśnie u pracownika biura kredytowego Fines Operator Bankowy. Wystarczy poświęcić kilka chwil na wspólne poszukiwanie ofert kredytów i pożyczek krótko- i długoterminowych, by ostatecznie podpisać możliwie najatrakcyjniejszą umowę.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności