Jak znaleźć najciekawszą ofertę kredytu w Hrubieszowie?

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Hrubieszów ul.Plac Wolności 32  6

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Adres

Plac Wolności 32  6

22-500 Hrubieszów

Godziny otwarcia

pn. - pt. 8.00 – 16.00

Kontakt

Tel.: 84 53 53 500

Tel.: 696 748 451

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Fines Operator Bankowy w Hrubieszowie proponuje praktycznie wszystkim mieszkańcom najciekawsze oferty finansowania pochodzące od banków i firm pożyczkowych, z jakimi współpracuje. Punkt położony praktycznie w centrum Hrubieszowa cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm. Podczas spotkania z ekspertem Fines można liczyć na:

 • Porównanie ofert kredytów wielu banków
 • Przedstawienie najciekawszych form finansowania pozabankowego
 • Atrakcyjne pod względem kosztów kredyty firmowe
 • Pomoc w zakresie dopełnienia formalności kredytowych

Oczywiście to nie wszystko, czym zajmują się specjaliści w placówce Fines Hrubieszów. W oddziale każdy klient otrzyma też odpowiedzi na pytania dotyczące zdolności kredytowej, a także tego, jak można skutecznie ją poprawić. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak duży wpływ na uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej ma historia kredytowa i wpisy w BIK. Z udziałem eksperta kredytowego można wygodnie przyjrzeć się tym kwestiom i wypracować odpowiednie rozwiązania, które z dużym prawdopodobieństwem poskutkują pozytywnym rozpatrzeniem wniosku kredytowego przez bank lub firmę pożyczkową.

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu z Agatą Zatorską, która prowadzi placówkę Fines w Hrubieszowie.

Szybkie pożyczki z minimum formalności w Hrubieszowie – gdzie ich szukać?

Wszyscy mieszkańcy Hrubieszowa oraz okolicznych miejscowości mogą udać się na spotkanie ze specjalistą Fines w dowolnym momencie  w godzinach pracy biura kredytowego). Na miejscu można przejrzeć z udziałem eksperta wszystkie dostępne opcje finansowania zarówno od banków, jak i firm pożyczkowych. Popularne w dzisiejszych czasach szybkie pożyczki to przede wszystkim minimum formalności. Złożenie wniosku oraz wydanie decyzji przez konkretną instytucję zaproponowaną przez pracownika Fines w Hrubieszowie najczęściej trwa do 15 minut.

Tak szybkie działanie sprawia, że na znalezienie najciekawszej oferty finansowania i zdobycie dodatkowej gotówki nie ma już potrzeby poświęcania całego dnia. Z pomocą Fines w Hrubieszowie formalności kredytowe i kwestie związane z obliczaniem zdolności kredytowej stają się jasne nawet dla osób bez doświadczenia w finansach.

Jaki kredyt w Hrubieszowie będzie najlepszy?

Szeroka paleta akceptowalnych źródeł dochodu, a w tym umów zlecenie i o dzieło to główne kwestie, jakie uwzględnia specjalista Fines podczas poszukiwania najciekawszych ofert kredytów dla swoich klientów. W biurze kredytowym klienci mają zawsze do wyboru – raty równe lub malejące, a także kredyty gotówkowe z długim okresem kredytowania do 120 miesięcy. W zależności od przedstawionych preferencji specjalista zajmie się początkowo obliczeniem realnej zdolności kredytowej, a w razie potrzeby zaproponuje rozwiązania skutkujące jej zwiększeniem. Najlepszy kredyt, jaki można zaciągnąć w Hrubieszowie to taki, który generuje jak najmniejsze koszty całkowite, nie wymaga prowizji na rzecz banku, a także jest dostępny dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Jakie instytucje udzielają kredytów i pożyczek w Hrubieszowie?

W Hrubieszowie i okolicach mieszkańcy mogą liczyć na przedstawieni wielu ofert finansowania od takich instytucji, jak:

 • Alior Bank
 • Getin Bank
 • BNP Paribas
 • Smartney
 • Takto
 • Net Credit
 • Kredyt OK

Warto zaznaczyć, że większość ofert dotyczących kredytów gotówkowych i pożyczek można przeznaczyć na dowolny cel np. remont, wakacje, zakup wyposażenia domu, akcesoria elektroniczne lub inne potrzeby osobiste. Poszukiwanie propozycji finansowania na własną rękę jest nie tylko mało efektowne, ale i zajmuje sporo czasu. Z pomocą eksperta w placówce Fines w Hrubieszowie zawsze można liczyć na kompleksowe podejście do klienta i przedstawienie porównania ofert wielu banków i instytucji pozabankowych, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a także tych w trudnej sytuacji finansowej.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności