Kto może pomóc w doborze odpowiednich ofert kredytów i pożyczek w Hajnówce? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Hajnówka ul.Piłsudskiego 2

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Hajnówka

Adres

Piłsudskiego 2

17-200 Hajnówka

Godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Na terenie Hajnówki działa biuro kredytowe Fines, gdzie pracują wyłącznie wykwalifikowani oraz doświadczeni eksperci. W tym przypadku podczas wizyty w oddziale Fines w Hajnówce każdy z mieszkańców może liczyć na szybkie przedstawienie porównania ofert kredytów gotówkowych do 300 000 złotych, a także pożyczek ratalnych na oświadczenie. To wszystko w 100% za darmo i bez żadnych ukrytych opłat. Wystarczy udać się na spotkanie ze specjalistą, aby mieć możliwość wyboru najciekawszej propozycji finansowania dopasowanej do swoich indywidualnych potrzeb.

W placówce Fines Hajnówka każdy znajdzie propozycję finansowania, która daje możliwość łączenia dochodów z różnych źródeł. Dzięki temu zdolność finansowa znacząco wzrasta, a szanse na zdobycie np. kredytu gotówkowego są o wiele większe. Propozycja punktu kredytowego Fines należącego do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych to nie tylko ciekawe źródła finansowania, ale także oferty ubezpieczeń osobowych, podróżnych, a także OC i AC.

Jakie rodzaje kredytów dostępne są w Hajnówce?

Biuro kredytowe Fines na terenie Hajnówki obsługuje na miejscu zarówno klientów indywidualnych, biznesowych, jak i rolników. Każda osoba należąca do dowolnej z wymienionych grup klientów będzie w stanie z pomocą eksperta dopasować propozycję kredytu do swoich indywidualnych potrzeb. Na miejscu można liczyć na przedstawienie oferty banków i firm pożyczkowych odnośnie:

 • Kredytów gotówkowych na dowolny cel
 • Kredytów gotówkowych z długim okresem kredytowania do 10 lat
 • Pożyczek na oświadczenie
 • Pożyczek z minimum formalności
 • Kredytów dla małych i dużych firm
 • Kredytów rolniczych

Zakres działań eksperta kredytowego Fines w Hajnówce jest naprawdę szeroki i obejmuje nie tylko przedstawianie ofert, ale i doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej propozycji finansowania. Dużym atutem współpracy z biurem kredytowym w Hajnówce jest fakt, iż specjaliści pomagają w dopełnieniu formalności kredytowych niezależnie od wybranej formy zobowiązania. Specjalista Fines Hajnówka odpowie na pytania związane z kwestiami zdolności kredytowej, a także podpowie, w jaki sposób można ją poprawić. W razie potrzeby każdy z mieszkańców Hajnówki może też ubiegać się o przedstawienie tylko takich ofert, gdzie instytucje akceptują szeroką paletę źródeł dochodów (umowa zlecenie, o dzieło, a nawet działalność gospodarcza).

Na jaki cel można przeznaczyć kredyt gotówkowy w Hajnówce?

Każdy z mieszkańców Hajnówki i okolic może ubiegać się o kredyt gotówkowy do 200 000 złotych na dowolny cel, pod warunkiem wykazania odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej. Specjalista w biurze Fines wyjaśnia potencjalnym kredytobiorcom, jakie jest ryzyko zaciągnięcia zobowiązania oraz jakich formalności należy dopełnić. Dopilnowuje również, aby klient wypełnił poprawnie umowę o kredyt i dołączył wszystkie wymagane  dokumenty. Środki otrzymane z kredytów gotówkowych udzielanych przez banki można przeznaczyć na:

 • Remont domu lub mieszkania
 • Zakup samochodu
 • Wyposażenie domu – sprzęt RTV i AGD
 • Każdy inny, dowolny cel

W przypadku kredytów gotówkowych i pożyczek ratalnych nie ma znaczenia, na co kredyto– lub pożyczkobiorca przeznaczy otrzymane środki. Instytucje finansowe najczęściej nie kontrolują tej kwestii, chyba że chodzi o kredyty hipoteczne. W tym przypadku otrzymane środki można przeznaczyć wyłącznie na cele mieszkaniowe oraz remont zakupionego lokum.

Współpraca z Fines w Hajnówce – dlaczego warto szukać w ten sposób pożyczek i kredytów?

Biuro kredytowe Fines działające na terenie Hajnówki to miejsce, gdzie praktycznie każdy może liczyć na pomoc w zakresie poszukiwania najlepszych ofert kredytów, pożyczek, a nawet ubezpieczeń. Wystarczy udać się na spotkanie ze specjalistą, podać swoje dane osobowe oraz preferencje odnośnie finansowania, a następnie poczekać na przedstawienie najciekawszych ofert. Co ciekawe, na miejscu dostępne są nawet propozycje kredytów dla osób pracujących za granicą – o szczegóły zawsze można zapytać wykwalifikowanego eksperta.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności