Jak otrzymać kredyt lub pożyczkę w Gostyniu?

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Gostyń ul.Rynek 15

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Gostyń

Adres

Rynek 15

63-800 Gostyń

Godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Kontakt

Tel.: 65 517 07 37

Tel.: 609 749 363

E-mail: gostyn@operatorbankowy.pl

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Placówka kredytowa firmy Fines Operator Bankowy znajduje się na terenie Gostynia pod adresem Rynek 15. To ścisłe centrum miejscowości, znajdujące się w pobliżu drogi krajowej nr 12. Dojazd do biura kredytowego jest dzięki temu bardzo dogodny. Placówka zajmuje lokal biurowy na parterze jednej z odnowionych i wyremontowanych kamienic. Wnętrze urządzone zostało w barwach marki Fines oraz z troską o jak najlepszą obsługę Klienta. Na miejscu osoby zainteresowane produktami finansowymi banków i firm pozabankowych otrzymają od doradców szczegółowe informacje dotyczące warunków konkretnych ofert kredytów i pożyczek.

Każdy z mieszkańców Gostynia i okolic może korzystać z kompleksowej pomocy eksperta z zakresu porównywania ofert wielu banków, a także dopełniania formalności kredytowych. Współpraca z oddziałem będącym częścią ogólnopolskiej sieci biur kredytowych z wieloletnim doświadczeniem to świetne rozwiązanie dla każdego, kto szuka najciekawszych propozycji finansowania dopasowanych do swoich potrzeb.

Aby otrzymać kredyt lub pożyczkę na terenie Gostynia wystarczy spełnić kilka podstawowych warunków dyktowanych przez banki i firmy pożyczkowe. Zaliczamy do nich:

 • Pełnoletność (w niektórych przypadkach minimum 21 lat)
 • Pełna zdolność do czynności prawnych
 • Brak negatywnych wpisów w BIK i innych bazach dłużników
 • Odpowiednio wysokie dochody pozwalające na wyliczenie zdolności kredytowej

Oczywiście to nie wszystkie warunki, jakie stawiane są przez banki i instytucje pozabankowe potencjalnym klientom poszukującym finansowania dla siebie. Spotkanie i korzystanie z pomocy specjalisty kredytowego w Fines Gostyń nie kosztuje ani złotówki, a więc nie trzeba obawiać się o żadne koszty związane z podpisaniem umowy kredytu lub pożyczki ratalnej.

Jakie oferty kredytów i pożyczek są przedstawiane w Fines na terenie Gostynia?

Fines Gostyń to miejsce, gdzie każdy z mieszkańców tej miejscowości i okolicznych wiosek może zapoznać się z ciekawą multiofertą produktów bankowych i nie tylko. W placówce eksperci kredytowi przedstawiają takie propozycje finansowania, jak:

Istotne jest też to, iż na miejscu dostępne są propozycje ubezpieczeń na życie lub komunikacyjnych OC/AC, a także kredyty firmowe. Dla zainteresowanych osób specjaliści przedstawiają też propozycje wsparcia finansowego związanego z inwestycją w panele fotowoltaiczne.

Jak złożyć wniosek o kredyt/pożyczkę w Gostyniu?

Złożenie wniosku do banku lub firmy pożyczkowej o udzielenie finansowania zazwyczaj nie jest trudnym procesem. Warto mieć na uwadze fakt, że dopełnienie niektórych formalności na własną rękę będzie znacznie utrudnione. Z tego względu pomoc specjalisty kredytowego w Fines Gostyń okazuje się często nieoceniona. Wraz z pomocą eksperta można dowiedzieć się praktycznie wszystkiego na temat wymogów danej instytucji oraz zyskać pewność, że wniosek ostatecznie będzie uzupełniony poprawnie.

Pracownik punktu Fines w Gostyniu odpowie też na wszelkie pytania potencjalnego kredytobiorcy, a także poinformuje o konieczności dostarczenia dodatkowej dokumentacji do wniosku. Dla przykładu: banki w Polsce dla dużych zobowiązań np. kredytów gotówkowych na kwoty powyżej 50 tys. złotych często wymagają dostarczenia zaświadczenia o dochodach od pracodawcy, a także wyciągów z konta bankowego z ostatnich 3,6 lub nawet 12 miesięcy.

Jakie instytucje udzielają kredytów oraz pożyczek na terenie Gostynia?

W Gostyniu pożyczek oraz kredytów udziela wiele instytucji bankowych i pozabankowych. Najpopularniejsze z nich, to:

 • mBank
 • Nest Bank
 • Getin Bank
 • In Bank
 • Profi Credit
 • Smartney
 • Kredyt OK
 • Confidis
 • i inne…

Tak duży wybór wśród instytucji finansowych sprawia, że klienci korzystający z pomocy ekspertów w Fines Gostyń mogą liczyć na przedstawienie naprawdę wielu ofert kredytów i pożyczek dopasowanych do własnych potrzeb. W tym przypadku warto wiedzieć, że współpraca z Fines nie generuje żadnych dodatkowych kosztów na etapie wnioskowania o pożyczki ratalne lub kredyty gotówkowe. Wystarczy spotkać się ze specjalistą kredytowym i poprosić o pomoc w zakresie doboru odpowiedniego źródła finansowania.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności