Kredyty i pożyczki gotówkowe w Gniewkowie – jak sprawdzić najciekawsze oferty?

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Gniewkowo ul.Jana III Sobieskiego 33 

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Gniewkowo

Adres

Jana III Sobieskiego 33 

88-140 Gniewkowo

Godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Kontakt

Tel.: 600-277-380

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

W niewielkim mieście, jakim jest Gniewkowo działa placówka Fines, które jest częścią ogólnopolskiej sieci biur kredytowych. Kredyty i pożyczki firmowe dostępne na miejscu występują w różnych formach takich, jak: inwestycyjne, obrotowe lub hipoteczne. Oczywiście w punkcie Fines Gniewkowo obsługiwani są zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni poszukujący bezpiecznych i możliwie najtańszych form finansowania.

Specjaliści Fines w oddziale w Gniewkowie dokładają wszelkich starań, aby zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Podczas spotkania z ekspertem można przede wszystkim:

Porównywanie atrakcyjnych ofert pożyczek pozabankowych lub kredytów dla małych i dużych firm to niejedyne zajęcie, jakim zajmują się pracownicy oddziału Fines. Warto też dodać, że wszystkie usługi oraz kompleksowa pomoc są dostępne za darmo, a więc mieszkańcy Gniewkowa nie muszą obawiać się o żadne koszty związane ze składaniem wniosków pożyczkowych.

Jakie rodzaje kredytów dostępne są w Gniewkowie?

Na terenie Gniewkowa mieszkańcy mogą korzystać z pomocy ekspertów Fines, by dopasować oferty finansowania do swoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe produkty bankowe i pozabankowe, to:

Decydując się na poszukiwanie możliwie najlepszych ofert finansowania, zdecydowanie warto udać się do placówki Fines w Gniewkowie. Na miejscu pracują wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Można więc mieć pewność, że przedstawione oferty są doskonale wyselekcjonowane. Co ciekawe, Fines Operator Bankowy współpracuje z wieloma instytucjami finansowymi takimi, jak:

 • Ikano Bank
 • Alior Bank
 • Getin Bank
 • BNP Paribas
 • Bank Pocztowy
 • Smartney
 • Kredyt OK
 • Creditstar

Dzięki tak obszernej ofercie od różnych banków i firm pożyczkowych, niemalże każdy jest w stanie znaleźć źródło finansowania, które wpisuje się w jego potrzeby. Wystarczy poprosić eksperta Fines o pomoc, a ten zajmie się porównaniem, obliczeniem zdolności kredytowej, a także dopełnieniem formalności kredytowych wspólnie z klientem.

Na jaką kwotę można otrzymać kredyt gotówkowy w Gniewkowie?

Kredyty gotówkowe na kwoty do 300 000 złotych są dostępne praktycznie od ręki podczas wizyty w placówce Fines. Warto jednak mieć na uwadze, że do tak dużych zobowiązań banki stawiają specjalne warunki. Wnioskodawca na etapie ubiegania się o kredyt konsumencki musi wykazać odpowiednio wysokie zarobki, pozytywną historię kredytową, a także dostarczyć dodatkowe dokumenty dochodowe. Kluczowe będą w tym przypadku zaświadczenia o zarobkach. W razie zbyt niskiej zdolności kredytowej warto wybrać taki bank, który uwzględnia szeroką paletę źródeł dochodów. Kiedy do obliczenia zdolności instytucja włączy umowy o pracę, o dzieło oraz zlecenie, a nawet działalność gospodarczą, zdolność kredytowa ulegnie znacznemu podwyższeniu.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności