Jakie oferty kredytów dostępne są dla mieszkańców Giżycka? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Giżycko ul.Mickiewicza 45

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

*  Pola wymagane

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Giżycko

Adres

Mickiewicza 45

11-500 Giżycko

Godziny otwarcia

pn. - pt. 10.00 - 18.00

Kontakt

Tel.: 572 340 239

E-mail: gizycko@operatorbankowy.pl

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Obecnie każdy z mieszkańców Giżycka i okolic może wygodnie korzystać z oferty finansowej przygotowanej specjalnie dla osób potrzebujących dodatkowej gotówki. Fines Operator Bankowy Giżycko to miejsce, gdzie pracują wykwalifikowani oraz doświadczeni eksperci kredytowi. Propozycja biura kredytowego to głównie kredyty gotówkowe i konsolidacyjne oraz wiele innych ofert finansowania – nawet tych pozabankowych. Co najważniejsze, za usługę wsparcia w poszukiwaniu jak najatrakcyjniejszych ofert finansowania w Giżycku i okolicach specjaliści kredytowi nie pobierają od klientów żadnych opłat.

Współpraca z ekspertem kredytowym z Giżycka to gwarancja możliwości doboru najlepszej na rynku oferty finansowania pod względem prowizji, całkowitych kosztów oraz czasu trwania umowy kredytowej. Dla osób, które poszukują jak najkorzystniejszych rozwiązań finansowych dla siebie wizyta w biurze kredytowym Fines Giżycko będzie jedną z najlepszych decyzji, jakie mogą podjąć.

Kredyt w Giżycku – jak go zdobyć?

Aby otrzymać finansowanie od banku na terenie Giżycka i okolic, warto udać się do placówki Fines Operator Bankowy. Dlaczego? Chociażby z tego względu, iż pomoc eksperta kredytowego okazuje się w niektórych przypadkach nieoceniona. W ten sposób można poznać nie tylko szczegółowe warunki każdej z wybranych ofert, ale także dowiedzieć się, jakie są wymogi konkretnej instytucji. Najistotniejsze warunki, jakie należy spełnić w większości przypadków, to:

 • Posiadanie zdolności kredytowej
 • Brak ograniczeń w kwestiach prawnych
 • Odpowiedni wiek – minimum 18 lub 21 lat
 • Pozytywna historia kredytowa i brak wpisów w bazach dłużników.

Osoby, które nie mają problemów ze spełnieniem powyższych warunków prawdopodobnie bez większych problemów otrzymają kredyt w banku lub pożyczkę w popularnej firmie pożyczkowej. Sam proces wnioskowania o finansowanie w dowolnym rodzaju jest prosty, choć zawsze warto skorzystać z pomocy eksperta pomagającego w dopełnieniu formalności kredytowych. Ta sama osoba zajmuje się też porównaniem ofert kredytów wielu banków, dzięki czemu wybór właściwej oferty jest o wiele łatwiejszy.

Kredyty i pożyczki w Giżycku – jakie instytucje udzielają finansowania?

Mieszkańcy Giżycka i okolic mogą skorzystać z ciekawej multioferty placówki Fines, która jest częścią ogólnopolskiej sieci biur kredytowych. Eksperci kredytowi na miejscu przedstawiają i porównują oferty wielu banków, takich instytucji jak:

 • Getin Bank
 • Alior Bank
 • Ikano Bank
 • Bank Pocztowy
 • i innych…

Warto też dodać, że na miejscu oprócz ofert kredytów bankowych dostępne są także pozabankowe źródła finansowania. W tym przypadku na szczególną uwagę zasługują propozycje od takich firm, jak:

Oczywiście wyżej wymienione instytucje to nie wszystkie, jakich oferty można znaleźć wspólnie z ekspertem Fines Giżycko. Aby zapoznać się dokładnie z tym, co może przedstawić specjalista wystarczy udać się na miejsce do placówki Fines Operator Bankowy, a następnie przedstawić swoje wymogi odnośnie wysokości kredytu lub pożyczki i preferowanego okresu spłaty. Specjalista kredytowy na miejscu zawsze postara się jak najszybciej przedstawić i zaproponować możliwie najlepsze oferty od banków i instytucji pożyczkowych.

Kredyty i pożyczki w Giżycku – z ekspertem kredytowym Fines czy na własną rękę?

Współpraca z biurem kredytowym Fines Giżycko to wiele pozytywnych aspektów, które przekładają się na większe zadowolenie osób poszukujących dogodnego źródła finansowania. Na miejscu dostępne są nie tylko propozycje kredytów gotówkowych, ale także kredyty dla firm, dla rolników oraz leasingi. Wizyta w placówce Fines na terenie Giżycka to oszczędność czasu i pieniędzy. Głównie dlatego warto rozważyć opcję współpracy z ekspertem kredytowym, która nie kosztuje ani złotówki!

0 0 oceny
 
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności