Pożyczki w Gdyni – gdzie ich szukać? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Gdynia ul.Chylońska  114  

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Adres

  Chylońska  114  

  81-041 Gdynia

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  Wszystkie osoby mieszkające w Gdyni oraz okolicach mogą wygodnie korzystać z opcji porównywania ofert kredytów różnych banków, a także pożyczek w instytucjach pozabankowych. To wszystko za sprawą tego, iż punkt Fines Gdynia jest częścią ogólnopolskiej sieci biur kredytowych ze sporym bagażem doświadczenia w branży. Warto mieć na uwadze fakt, że proponowana przez specjalistów kredytowych multioferta obejmuje wiele ciekawych opcji finansowania dopasowanych do potrzeb niemalże wszystkich konsumentów.

  W Fines na terenie Gdyni Chyloni pracują wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni eksperci kredytowy, którzy dokładają wszelkich starań, aby utrzymać jakość świadczonych usług na możliwie jak najwyższym poziomie. Na miejscu każdy może liczyć na kompleksową pomoc w zakresie doboru kredytu, pożyczki czy nawet oferty ubezpieczenia np. turystycznego, osobowego czy komunikacyjnego.

  Oferty kredytów od banków i firm pożyczkowych w Gdyni

  Na terenie Gdyni funkcjonuje placówka Fines Operator Bankowy, gdzie dostępne są propozycje finansowania od takich banków oraz firm pożyczkowych, jak:

  • mBank
  • Getin Bank
  • BNP Paribas
  • Nest Bank
  • Kredyt OK
  • Takto
  • i kilku innych instytucji finansowych…

  Ogromny wybór ofert wielu banków i instytucji pozabankowych sprawia, że specjaliści kredytowi są w stanie zaproponować naprawdę ciekawe opcje nawet dla najbardziej wymagających konsumentów. Do najchętniej wybieranych zobowiązań finansowych w placówce Fines Gdynia, zaliczamy:

  Warto mieć na uwadze fakt, iż pomoc eksperta kredytowego Fines Gdynia jest całkowicie darmowa. Nikt nie musi więc obawiać się koszty prowizyjne związane z pomocą uzyskania dodatkowej gotówki w ramach kredytu lub pożyczki.

  Jakie warunki trzeba spełniać do pożyczek i kredytów w Gdyni?

  Warunki, jakie dyktowane są przez banki na terenie Gdyni i okolic są takie same, jak w wielu innych polskich miastach. Ekspert kredytowy Fines Gdynia zawsze zna aktualne zasady przyznawania finansowania przez konkretne instytucje. Najczęściej spotykane wymogi, to:

  • Ukończenie co najmniej 18 roku życia
  • Brak ograniczeń odnośnie zdolności do czynności prawnych
  • Odpowiednio wysokie dochody pozwalające na wyliczenie zdolności kredytowej
  • Pozytywna historia kredytowa.

  Osoby spełniające powyższe kryteria mogą bez żadnego problemu wnioskować o wybraną ofertę kredytu, np. gotówkowego lub pożyczki. Najlepiej zrobić to z pomocą specjalisty kredytowego w Fines Gdynia, który nie tylko świetnie zna się na tej kwestii, ale także bezpłatnie pomaga kontrahentom w dopełnieniu formalności kredytowych niezależnie od poziomu ich skomplikowania. Czas weryfikacji wniosku kredytowego w dużej mierze zależy od poprawności jego uzupełnienia. Głównie z tego względu warto skorzystać z pomocy eksperta. Firmy pożyczkowe najczęściej rozpatrują wnioski w ciągu kilkunastu minut. Jeśli chodzi o banki – tutaj czas uzależniony jest od wnioskowanej kwoty zobowiązania, a także kompletności dokumentów pozwalających instytucji na wydanie decyzji kredytowej.

  Dlaczego warto wziąć pożyczkę w biurze Fines Gdynia?

  Jest wiele powodów, dla jakich warto nawiązać współpracę z ekspertem kredytowym Fines w Gdyni. Przede wszystkim to wygodny sposób na zdobycie najatrakcyjniejszych ofert finansowania i zebranie ich w jednym miejscu w celu porównania. Szukając dla siebie propozycji finansowania w bankach lub firmach pożyczkowych z pomocą specjalisty Fines Gdynia, zawsze można zaoszczędzić nieco czasu oraz pieniędzy.

  Biuro kredytowe Fines Operator Bankowy Gdynia zawsze ma aktualne oferty kredytów gotówkowych na dowolny cel, kredytów konsolidacyjnych, a także oferty pożyczek ratalnych dopasowanych do zmieniających się potrzeb konsumentów. Wystarczy spotkać się na miejscu z ekspertem i poprosić o dopasowanie oferty do własnych preferencji finansowych.

  0 0 oceny
   
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Twoja ocena
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Aktualności