Popularne oferty kredytów i pożyczek w Działdowie – jak je znaleźć?

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Działdowo ul.Górna 1 

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Działdowo

Adres

Górna 1 

13-200 Działdowo

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Fines Działdowo to miejsce, gdzie każdy ma szansę znaleźć ofertę finansowania dopasowaną do swoich potrzeb. Wystarczy spotkać się z ekspertem, aby przekonać się, że naprawdę warto dokonać porównania ofert kredytów wielu banków i nie tylko. Oddział na terenie Działdowa należy do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu eksperci kredytowi na miejscu są w stanie zaproponować ciekawą multiofertę produktów bankowych i pozabankowych.

Korzystanie z pomocy specjalistów działających w Fines Działdowo jest całkowicie darmowe i nie wymaga uiszczania żadnych opłat z tytułu prowizji. Na miejscu można liczyć na szybkie porównanie aktualnych ofert kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych oraz pożyczek ratalnych dopasowanych do klienta na podstawie jego preferencji finansowych. Podczas spotkania z ekspertem wystarczy podać potrzebną kwotę finansowania, a także preferowany okres spłaty. Specjalista na podstawie dochodów, preferencji oraz sytuacji rynkowej dopasuje rozwiązania finansowe wpisujące się najlepiej w oczekiwania klienta.

Jakie instytucje oferują kredyty i pożyczki w Działdowie?

Mieszkańcy Działdowa oraz okolicznych wiosek mogą praktycznie bez żadnych ograniczeń korzystać z możliwości, jakie proponują eksperci kredytowi w oddziale Fines Operator Bankowy. Propozycje finansowania dostępne na miejscu pochodzą głównie od instytucji takich, jak:

 • Ikano Bank
 • Alior Bank
 • BNP Paribas
 • Getin Bank
 • Smartney
 • Kredyt OK
 • Takto

Oczywiście to nie wszystkie banki i firmy pożyczkowe, jakich oferty przedstawiane są w formie porównania wykonanego przez specjalistów Fines Działdowo. W kwestii poszukiwania propozycji finansowania dopasowanych do indywidualnych potrzeb nie ma lepszej opcji, aniżeli współpraca z Fines Operator Bankowy. Brak kosztów za pomoc w dopełnieniu formalności kredytowych oraz wyszukiwaniu ofert to nie wszystko. Specjaliści kredytowi na miejscu odpowiadają na wszelkie pytania potencjalnych kredytobiorców. Dzięki temu nawet osoby bez jakiegokolwiek doświadczenia w kwestii kredytów i pożyczek są w stanie zrozumieć zasadę ich działania, by następnie poprawnie złożyć wniosek i cieszyć się z dodatkowej gotówki na swoim koncie.

Jak dostać pożyczkę w Działdowie?

Pozyskanie finansowania od banku lub firmy pożyczkowej na terenie Działdowa jest możliwe np. za pośrednictwem ekspertów kredytowych w placówce Fines. To wygodna opcja, która pozwala na rzetelną ocenę wszystkich dostępnych opcji oraz wybór tej najlepszej pod kątem całkowitych kosztów finansowania, prowizji, a także dostępnego okresu na spłatę zobowiązania. Aby otrzymać pożyczkę lub kredyt w Działdowie należy spełnić kilka podstawowych warunków, a mianowicie:

 • Mieć co najmniej 18 lat
 • Posiadać pełną zdolność do czynności prawnych
 • Wykazywać odpowiednią zdolność kredytową, czyli dochody akceptowane przez daną instytucję
 • Nie mieć negatywnej historii kredytowej w BIK.

Powyższe warunki są najpopularniejsze, choć nie każda instytucja je stosuje. W niektórych firmach pożyczkowych minimalny wymagany wiek to 21 lat lub więcej, a także nie wszystkie wymagają krystalicznie czystej historii kredytowej. Banki udzielające np. kredytów gotówkowych na wysokie kwoty do 300 000 zł często wymagają też dostarczenia dodatkowej dokumentacji, np. zaświadczenia o dochodach. Specjaliści kredytowi w Fines Działdowo zawsze informują klientów o ewentualnej konieczności dostarczenia dodatkowych dokumentów na etapie wnioskowania. Warto mieć na uwadze, że w Fines żaden klient nie pozostaje sam sobie z daną ofertą finansowania. Eksperci zawsze starają się pomóc w każdym zakresie formalności kredytowych tak, aby każdy mógł zdobyć dodatkową gotówkę na dowolny cel.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności