Jaka jest najlepsza oferta kredytu w Dobrym Mieście? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Dobre Miasto ul.Jana Pawła II 24 

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Dobre Miasto

Adres

Jana Pawła II 24 

11-040 Dobre Miasto

Godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Wiele osób w dzisiejszych czasach zadaje sobie pytanie, jakie są najciekawsze oferty kredytów i pożyczek w ich mieście. Fines Dobre Miasto to punkt kredytowy, gdzie pracują wykwalifikowani i doświadczeni eksperci kredytowi. Właśnie dzięki temu proces analizowania ofert, przedstawiania ich potencjalnym klientom oraz wnioskowanie o kredyty i pożyczki staje się dziecinnie proste. Od teraz żaden potencjalny kredytobiorca nie musi mieć doświadczenia w tym zakresie. Pomoc specjalistów Fines w Dobrym Mieście okazuje się nieoceniona. Dzięki temu wnioskowanie w bankach i firmach pożyczkowych o udzielenie finansowania zajmuje stosunkowo niewiele czasu, a formalności nie wydają się już tak skomplikowane, jak wcześniej.

Doskonale zlokalizowany punkt Fines Dobre Miasto w swojej ofercie ma wiele produktów finansowych. Jest to możliwe za sprawą tego, iż oddział należy do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych Fines. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dopasowanie ofert kredytów wielu banków i firm pożyczkowych do indywidualnych potrzeb konsumenta. Udając się na miejsce, wystarczy poinformować eksperta kredytowego o swoim zapotrzebowaniu finansowym, dochodach, a także preferowanym okresie spłaty. Na tej podstawie specjalista wyszuka najlepsze propozycje finansowania i dokona ich porównania. Mieszkańcy Dobrego Miasta i okolic z tego typu usług mogą korzystać całkowicie za darmo!

Kredyty, pożyczki i finansowanie fotowoltaiki – gdzie szukać ofert w Dobrym Mieście?

Zdecydowanie najlepsze propozycje finansowania i nie tylko można znaleźć w biurze kredytowym Fines Dobre Miasto. Wystarczy udać się na spotkanie z ekspertem kredytowym w czasie, kiedy funkcjonuje placówka. Na miejscu każdy ma szansę otrzymać rzetelną pomoc w zakresie porównania ofert wielu banków, a także dopełnienia formalności kredytowych. To nic nie kosztuje, a pozwala zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Oczywiście można samodzielnie wyszukiwać ofert od banków i firm pożyczkowych w zakresie finansowania dowolnego celu, ale czy warto? Z pomocą Fines Dobre Miasto proces ten jest znacznie łatwiejszy, co przekłada się na szybsze zdobycie finansowania w dowolnej instytucji.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę pozabankową lub kredyt gotówkowy w Dobrym Mieście?

Banki oraz instytucje pozabankowe mają różne wymogi jeśli chodzi o formalności kredytowe. W większości przypadków należy spełnić określone warunki:

To podstawowe warunki, jakie pozwalają na zdobycie finansowania w dowolnej formie. W Fines Dobre Miasto można ubiegać się o takie produkty, jak:

 • Kredyty gotówkowe ze stałym lub zmiennym oprocentowaniem
 • Kredyty konsolidacyjne
 • Pożyczki ratalne
 • Finansowanie fotowoltaiki
 • Kredyty dla rolników
 • Kredyty dla firm

Propozycje finansowania przedstawiane przez specjalistów kredytowych Fines Dobre Miasto, są naprawdę atrakcyjne pod względem całkowitych kosztów finansowania, ale nie tylko. Korzystając z pomocy eksperta można także porównać wszystkie dostępne opcje i wybrać taką, która ma najmniejszą prowizję, najkorzystniejszy okres spłaty zobowiązania, a także minimum formalności do zrealizowania.

Czy warto szukać pożyczek i kredytów w Fines Dobre Miasto?

Pomoc kredytowa Fines w Dobrym Mieście jest w 100% darmowa. Nie trzeba więc obawiać się o żadne dodatkowe koszty w tej kwestii. Korzystając z pomocy specjalistów na miejscu można zaoszczędzić swój cenny czas, a także zweryfikować wszystkie dostępne opcje finansowania. Współpraca z Fines Dobre Miasto to gwarancja doboru najkorzystniejszej opcji kredytu lub pożyczki. Wnioskowanie do konkretnych instytucji w tym przypadku także jest znacznie łatwiejsze, gdyż ekspert zawsze pomaga w uzupełnianiu dokumentacji, a także odpowiada na wszelkie pytania związane z finansami klienta.

5 1 ocena
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Klient
Klient
11 miesięcy temu
Twoja ocena :
     

Polecam , kompleksowe doradztwo w zakresie kredytów.

Aktualności