Jak otrzymać kredyt gotówkowy lub pożyczkę w Dębnie? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Dębno ul.Mickiewicza 3

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Dębno

Adres

Mickiewicza 3

74-400 Dębno

Godziny otwarcia

pn. – pt. 8.30–17.00

Kontakt

Tel.: 504 160 433

Tel.: 516 078 324

E-mail: debno@operatorbankowy.pl

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Dębno to niewielkie miasto, gdzie wszyscy mieszkańcy mogą korzystać z usług ekspertów kredytowych w dowolnie wybranym czasie w dni robocze. Fines Dębno jako biuro kredytowe proponuje swoim klientom przede wszystkim atrakcyjną multiofertę produktów bankowych i pozabankowych. Porównywanie ofert kredytów wielu banków to nie wszystko, na co można liczyć podczas wizyty w placówce Fines Operator Bankowy w Dębnie. Każdy z mieszkańców tej miejscowości może liczyć przede wszystkim na kompleksową pomoc w zakresie kredytów, pożyczek, a nawet ubezpieczeń.

Bardzo dużą zaletą jest to, iż pomoc specjalistów na miejscu jest w 100% darmowa. Oznacza to, że klienci nie są zobowiązani do płatności żadnych prowizji za korzystanie z pomocy ekspertów kredytowych. Procedury bankowe odnośnie np. kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych, a także firm pożyczkowych są często zupełnie inne, dlatego w Fines Dębno można uzyskać rzetelne doradztwo w zakresie dopełnienia formalności kredytowych, a także finalizacji transakcji z daną instytucją.

W jaki sposób wyszukać najlepszy kredyt w Dębnie?

Wyszukiwanie najlepszych ofert kredytów i pożyczek to główna działalność, jaką prowadzi punkt Fines w Dębnie. Jest to oddział należący do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych z wieloletnim doświadczeniem. Na miejscu specjaliści zajmują się nie tylko wyszukiwaniem najciekawszych ofert finansowania dostępnych dla potencjalnego klienta. Można powiedzieć, że dla mieszkańców Dębna i okolic w Fines przygotowana została naprawdę szeroka oferta produktów bankowych i nie tylko. W jaki sposób poznać wszystkie dostępne opcje? Wystarczy udać się na spotkanie z ekspertem w godzinach pracy placówki Fines Dębno, poprosić o przedstawienie aktualnych ofert kredytów i pożyczek, a następnie wybrać najrozsądniejsze źródło finansowania. Specjalista na miejscu pomoże nie tylko dokonać wyboru, ale także dopełnić wszelkich niezbędnych formalności kredytowych. Dodatkowo, aby uzyskać kredyt lub pożyczkę należy spełniać, chociażby podstawowe warunki finansowania dyktowane przez daną instytucję. Najczęściej dotyczy to takich kwestii, jak:

W większości przypadków wystarczy mieć ukończone minimum 18 lat, odpowiednio wysokie dochody oraz brak negatywnych wpisów w BIK i innych bazach dłużników. Dzięki temu zdobycie finansowania na określoną kwotę jest znacznie łatwiejsze.

Jakie oferty kredytów dostępne są w Fines na terenie Dębna?

W Dębnie specjaliści Fines przedstawiają oferty wielu banków i instytucji pozabankowych takich, jak:

 • Bank Pocztowy
 • mBank
 • BNP Paribas
 • Smartney
 • Super Grosz
 • Takto
 • i wielu innych…

Jeśli chodzi o propozycję finansowania – tutaj dostępne są naprawdę różne produkty finansowe. Można zdecydować się np. na kredyt gotówkowy ze stałym lub zmiennym oprocentowaniem, kredyt konsolidacyjny, kredyt hipoteczny, pożyczkę ratalną, a nawet leasingi dla firm. Każdy z mieszkańców Dębna i okolic poszukujący atrakcyjnych źródeł pozyskiwania gotówki lub finansowania dla firmy powinien udać się do placówki Fines. W tym miejscu specjaliści kredytowi zawsze dokładają wszelkich starań, aby przedstawić jak najlepszą propozycję i zadowolić klienta.

Kredyty od wielu banków w Dębnie – czy warto z nich korzystać?

Oferty kredytów i pożyczek pozabankowych stale się zmieniają. Głównie z tego względu eksperci kredytowi Fines Dębno stale aktualizują dane o bankach i firmach pożyczkowych. Dzięki temu każdy klient zyskuje pewność, że ma dostęp do aktualnej bazy kredytowej i może wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję finansowania. Usługi Fines Dębno są całkowicie darmowe – klienci mogą liczyć na pomoc z zakresu porównywania ofert kredytów wielu banków, a także dopełniania formalności kredytowych.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności