Pożyczki ratalne i kredyty w Człuchowie – porównaj najlepsze oferty!

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Człuchów ul.Os. Piastowskie 9 B

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

*  Pola wymagane

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Człuchów

Adres

Os. Piastowskie 9 B

77-300 Człuchów

Godziny otwarcia

pn. - pt. 8.00 – 16.00

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Mieszkańcy Człuchowa i okolic mogą skorzystać z pomocy firmy Fines w placówce agencyjnej pod adresem Osiedle Piastowskie 9B. Na Klientów czekają eksperci finansowi, którzy przedstawią kredyty bądź pożyczki dostosowane do indywidualnych potrzeb i założonych celów. Produkty finansowe dobieramy dla osób prywatnych, rolników oraz przedsiębiorców. Placówka mieści się w spokojnej okolicy w sąsiedztwie osiedla mieszkaniowego. W niewielkim oddaleniu znajduje się centrum miejscowości oraz Lasek Luizy z zabytkowym zamkiem.

Specjaliści kredytowi na miejscu mają odpowiednie doświadczenie oraz kwalifikacje, aby porównywać oferty wielu banków i jednocześnie przedstawiać je potencjalnym klientom. Załatwianie formalności kredytowych w stacjonarnym punkcie obsługi Fines w Człuchowie to czysta przyjemność. Za korzystanie z pomocy ekspertów nie trzeba nic płacić , co tylko przyciąga wielu mieszkańców Człuchowa i okolicznych wiosek.

Podczas wizyty w placówce należącej do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych każdy może zapoznać się z różnymi propozycjami finansowania. Naprawdę bogata multioferta produktów bankowych i pozabankowych pozwala na wyszukanie kredytu gotówkowego lub pożyczki ratalnej na atrakcyjnych warunkach. Z pomocą specjalisty pojawia się duża szansa, że wybrana ostatecznie oferta będzie tą najlepszą pod względem całkowitych kosztów. Dodatkowo w Fines Człuchów można liczyć na kompleksową pomoc w zakresie formalności kredytowych, dzięki czemu proces wnioskowania zawsze przebiega sprawnie i bez zbędnych komplikacji.

Kredyty gotówkowe dostępne w Człuchowie. Jakie banki ich udzielają?

Wszelkiego rodzaju kredyty gotówkowe, konsolidacyjne oraz inne produkty bankowe przedstawione w ofercie Fines na terenie Człuchowa to głównie propozycje od takich instytucji, jak:

 • Bank Pocztowy
 • Getin Bank
 • BNP Paribas
 • Alior Bank
 • i wiele innych…

Oczywiście klienci mieszkający w Człuchowie i okolicach mogą też korzystać z porównania pożyczek długo- i krótkoterminowych, które są udzielane przez najpopularniejsze firmy pożyczkowe w kraju, jak np. Friko lub SuperGrosz. Eksperci kredytowi w Fines Człuchów proponują swoim klientom takie źródła finansowania, jak:

 • Kredyty konsolidacyjne
 • Kredyty gotówkowe ze stałym lub zmiennym oprocentowaniem
 • Pożyczki na raty.

Dodatkowo każda osoba współpracująca ze specjalistami Fines może też skorzystać z atrakcyjnej multioferty ubezpieczeniowej. W tym przypadku dostępne polisy np. samochodowe pochodzą od najpopularniejszych towarzystw ubezpieczeniowych w kraju. Korzystanie z usług punktu Fines w Człuchowie to dobry pomysł dla każdego, kto ceni sobie wygodę wyszukiwania ofert pożyczek i kredytów, a także chce nieco zaoszczędzić na całkowitych kosztach finansowania. Z pomocą specjalisty finansowego wybór najciekawszej oferty jest prosty, a dopełnienie formalności kredytowych przebiega niezwykle sprawnie.

Ile trwa procesowanie wniosku o kredyt gotówkowy w Człuchowie?

Z pomocą eksperta kredytowego złożenie kompletnego wniosku do banku lub firmy pożyczkowej nie zajmuje zbyt wiele czasu. W większości przypadków formalności kredytowe to maksymalnie kilkanaście minut uzupełniania danych wraz ze sprawdzeniem ich poprawności. Warto mieć na uwadze fakt, iż każda instytucja finansowa ma inne wymogi odnośnie potencjalnych klientów. W Fines Człuchów ekspert odpowiada na pytania oraz udziela informacji o konkretnych wymogach na etapie wnioskowania np. o dodatkową gotówkę w ramach kredytu w banku. Najczęstsze wymogi stawiane kredytobiorcom, to:

 • Pełnoletność
 • Brak ograniczeń odnośnie zdolności do czynności prawnych
 • Odpowiednio wysoka zdolność kredytowa, czyli  stałe miesięczne dochody
 • Brak negatywnych wpisów w bazach dłużników.

Po spełnieniu powyższych warunków prawdopodobnie każda instytucja finansowa przedstawiona przez specjalistę Fines w Człuchowie chętnie rozpatrzy wniosek z pozytywnym skutkiem. Sama procedura wnioskowania jest dość prosta, o ile wnioskodawca korzysta z pomocy eksperta kredytowego. Dzięki temu kompletowanie niezbędnych dokumentów, uzupełnianie wniosków oraz analiza ofert przebiega szybciej i bez zbędnych komplikacji.

0 0 oceny
 
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności