Jak znaleźć najlepszą ofertę kredytu w Czarnkowie? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Czarnków ul.Wroniecka  24B

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Czarnków

Adres

Wroniecka  24B

64-700 Czarnków

Godziny otwarcia

pn. - pt. 8.00 – 17.00

Kontakt

Tel.: 512 313 501

Tel.: 600 623 716

E-mail: dorota.trafas@interia.pl

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Czarnków jest niewielkim miastem, gdzie na co dzień funkcjonuje placówka Fines, czyli część ogólnopolskiej sieci biur kredytowych z wieloletnim doświadczeniem w branży. Każdy, kto mieszka w Czarnkowie i okolicach może udać się do punktu kredytowego i skorzystać z naprawdę atrakcyjnej multioferty produktów bankowych i pozabankowych. Porównywanie ofert kredytów wielu banków oraz kompleksowa pomoc niemalże na każdym etapie wnioskowania o pożyczkę lub kredyt to podstawowa działalność oddziału Fines Czarnków.

Wystarczy udać się na miejsce bez konieczności wcześniejszego umówienia spotkania z ekspertem kredytowym. W oddziale Fines Czarnków dostępnych jest wiele ofert finansowania, które różnią się między sobą przede wszystkim:

Dla osób poszukujących wielu możliwości finansowania i praktycznie nieograniczonego wyboru w instytucjach bankowych i pozabankowych – biuro kredytowe w Czarnkowie będzie idealnym miejscem. Specjalista kredytowy dostępny na miejscu zajmie się każdą sprawą kompleksowo udzielając jednocześnie rzetelnych odpowiedzi na wszystkie pytania potencjalnego klienta.

Jakie banki udzielają kredytów w Czarnkowie?

Fines Czarnków to biuro kredytowe, gdzie ciekawe rozwiązania znajdą zarówno klienci indywidualni, biznesowi, a nawet rolnicy. W ofercie, którą przedstawiają eksperci finansowi znajdują się propozycje finansowania od takich banków, jak:

 • mBank
 • Getin Bank
 • Ikano Bank
 • i inne…

Oczywiście każdy z mieszkańców Czarnkowa i okolic może też sprawdzić jakie propozycje finansowania przedstawione są przez firmy pożyczkowe, do których zaliczamy:

W ramach wsparcia kredytowego przez ekspertów Fines Czarnków można zyskać pewność, że formalności z zakresu składania wniosku do banku lub instytucji pozabankowej będą dopełnione w 100%. Przekłada się to na szybkość weryfikowania wniosku przez daną instytucję oraz większe szanse na uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej. Specjalista kredytowy na w placówce Fines zawsze dokłada wszelkich starań, aby wspomóc klienta na każdym etapie poszukiwania źródła finansowania dla siebie.

Kredyty, pożyczki i inne produkty finansowe – rodzaje finansowania dostępne w Czarnkowie

W punkcie Fines Operator Bankowy na terenie Czarnkowa można liczyć przede wszystkim na przedstawienie aktualnej oferty kredytów i pożyczek, do których zaliczamy:

 • Kredyty gotówkowe ze stałym lub zmiennym oprocentowaniem
 • Kredyty hipoteczne
 • Kredyty dla rolników
 • Kredyty firmowe
 • Leasingi
 • Pożyczki, zarówno krótko- jak i długoterminowe

Warto mieć na uwadze też fakt, że placówka Fines Czarnków funkcjonuje jako punkt opłat, dzięki czemu każdy z mieszkańców tej miejscowości może wygodnie zapłacić swoje rachunki domowe i jednocześnie ubiegać się o kredyt z pomocą eksperta kredytowego. Oferty pożyczek i kredytów wielu banków w jednym miejscu to wygodna opcja, dzięki której można zaoszczędzić sporo czasu, a nawet pieniędzy. Szeroki zakres wsparcia na miejscu to główna cecha, która przyciąga uwagę potencjalnych klientów poszukujących finansowania dopasowanego do własnych potrzeb. Dla najbardziej wymagających osób specjaliści w Fines Czarnków przygotowują też wsparcie finansowe z zakresu fotowoltaiki oraz montażu PV.

Czy każdy może otrzymać pożyczkę na raty w Czarnkowie?

Niestety nie każdy będzie w stanie uzyskać pożyczkę ratalną lub kredyt w Czarnkowie, ale warto podkreślić, że wymagania nie są zbyt wygórowane. Banki oraz instytucje pozabankowe mają ściśle określone warunki, na jakich udzielają finansowania. Jeśli konsument ich nie spełnia to w takim przypadku decyzja na złożony wniosek prawdopodobnie będzie odmowna. Aby poprawnie dopełnić formalności i upewnić się, że dana oferta finansowania jest w ogóle dostępna warto udać się do placówki Fines Czarnków, sprawdzić porównanie ofert wielu banków i firm pożyczkowych oraz ostatecznie wybrać najciekawszą opcję dla siebie. Warto pamiętać, że ekspert finansowy przeanalizuje sytuację finansową klienta i w razie potrzeby podpowie, jak poprawić swoją zdolność kredytową.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności