Jakie kredyty i pożyczki można otrzymać na terenie Cieszanowa?

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Cieszanów ul.Cerkiewna 2 

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Fines Cieszanów

  Adres

  Cerkiewna 2 

  37-611 Cieszanów

  Godziny otwarcia

  pn. - pt. 8.00 – 16.00

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  Zawsze wtedy, kiedy pojawia się konieczność zdobycia dodatkowej gotówki z pomocą przychodzą specjaliści kredytowi z punktu Fines Cieszanów. Wszelkiego rodzaju oferty pożyczek ratalnych i innych form finansowania są dopasowane tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wystarczy udać się do oddziału Fines i poprosić o pomoc eksperta. Ten zajmuje się głównie porównaniem ofert kredytów wielu banków, ale także pomocą w załatwianiu formalności kredytowych.

  Na miejscu w Fines Cieszanów obsługiwani są klienci biznesowi oraz indywidualni. Punkt obsługi kredytowej to miejsce, gdzie każdy, kto ukończył 18 lat i ma pełną zdolność do czynności prawnych może wnioskować o pożyczkę pozabankową z pomocą eksperta. Dzięki temu formalności przebiegają o wiele szybciej i łatwiej, szczególnie dla niedoświadczonych osób zaciągających zobowiązanie pierwszy raz w swoim życiu.

  Jak wnioskować o pożyczki w placówce Fines Cieszanów?

  Na terenie Cieszanowa działa funkcjonalna placówka Fines będąca częścią ogólnopolskiej sieci biur kredytowych. Dzięki współpracy z wieloma instytucjami finansowymi na miejscu dostępne są wszystkie najciekawsze opcje finansowania dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Każdy kto mieszka w Cieszanowie oraz okolicach może w godzinach pracy oddziału Fines skorzystać z pomocy eksperta kredytowego. Wnioskowanie o pożyczkę lub kredyt jest proste i wymaga spełnienia kilku warunków:

  • Brak negatywnych wpisów w BIK
  • Odpowiedni poziom zdolności kredytowej
  • Ukończone co najmniej 18 lat (w niektórych instytucjach pozabankowych 21 lat lub więcej)
  • Pełna zdolność do czynności prawnych.

  Po spełnieniu tych kilku podstawowych warunków, praktycznie każdy może spróbować ubiegać się o kredyt gotówkowy na atrakcyjnych warunkach czy nawet o pożyczkę ratalną w placówce Fines Cieszanów. Nieco inaczej wygląda sprawa w kwestii kredytów na wysokie kwoty. Tutaj banki mogą wymagać potwierdzenia zdolności kredytowej poprzez zaświadczenia o dochodach od pracodawców lub wyciągi z konta bankowego. Eksperci kredytowi Fines zawsze przed rozpoczęciem wnioskowania uprzedzają konsumentów o konieczności skompletowania takiej dokumentacji.

  Jakie instytucje finansowe udzielają kredytów w Cieszanowie?

  W Fines Cieszanów dostępne są propozycje finansowania od takich banków, jak:

  Warto też dodać, że eksperci biura kredytowego podejmują też działania w zakresie porównania ofert pożyczek ratalnych od takich instytucji, jak:

  • Smartney
  • Friko
  • SuperGrosz
  • Takto
  • i innych…

  Udając się do świetnie zlokalizowanej placówki Fines Cieszanów, można przede wszystkim poznać w krótkim czasie wszystkie dostępne opcje kredytowania. Wiele w tym przypadku zależy od indywidualnych potrzeb kredytobiorcy. Im wyższe wymagania kwotowe, tym bardziej skomplikowany proces wnioskowania. Na szczęście ekspert kredytowy w Fines Cieszanów jest w stanie pomóc klientom w dopełnieniu formalności kredytowych oraz poinformuje o konieczności dostarczenia dodatkowych dokumentów np. finansowych, by otrzymać ostateczną decyzję od banku lub firmy pożyczkowej.

  Jak długo trzeba czekać na kredyt lub pożyczkę w Cieszanowie?

  Po złożeniu wniosku do banku lub firmy pożyczkowej o udzielenie finansowania należy wziąć pod uwagę też czas potrzebny instytucji na procesowanie wniosku. W Fines Cieszanów można załatwić formalności związane z pożyczkami pozabankowymi nawet w ciągu kilkunastu minut od czasu wyboru ostatecznej oferty. Dla kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych czas rozpatrzenia wniosku może być nieco dłuższy ze względu na konieczność dokładniejszej analizy danych potencjalnego kredytobiorcy.

  Osoby poszukujące wygody oraz oszczędności, koniecznie powinny zainteresować się opcją współpracy z ekspertami w Fines Cieszanów. Ten punkt dostępny jest dla wszystkich mieszkańców tej miejscowości oraz okolic. Jeśli liczy się szybkość działania i rzetelne podejście do dowolnego tematu związanego z kredytem lub pożyczką – placówka Fines w Cieszanowie to jedyny dobry wybór.

  0 0 oceny
   
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Twoja ocena
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Aktualności