Kredyty i pożyczki ratalne w Chorzowie – gdzie ich szukać?

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Chorzów ul.Hajducka 6

Nasza oferta

portfel
Kredyty
gotówkowe
i konsolidacyjne
icon2
Pożyczki
pozabankowe
rolnik
Kredyty
dla rolników
firma
Kredyty
dla firm
samochod
Kredyty
samochodowe
i leasing
ikona lokaty-01 (6)
Lokaty
serce
Ubezpieczenia

Wypełnij formularz

Oddzwonimy do Ciebie w 10 minut!
Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

*  Pola wymagane

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Chorzów

Adres

Hajducka 6

41-500 Chorzów

Godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Kontakt

Tel.: 32 733 28 92

Tel.: 506750492

E-mail: chorzow@operatorbankowy.pl

Odwiedź nas

Fines Chorzów

Hajducka 6

41-500 Chorzów
tel. 32 733 28 92 , 506750492
chorzow@operatorbankowy.pl

Chcesz porównać kredyty? Przyjdź do placówki i podejmij dobre decyzje finansowe z konsultantami Fines.

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Poszukiwanie idealnej oferty pożyczki ratalnej to dość skomplikowana kwestia. To samo tyczy się ofert kredytów gotówkowych ze stałym lub zmiennym oprocentowaniem. Jedno z biur kredytowych ogólnopolskiej sieci to właśnie punkt Fines w Chorzowie. Propozycja współpracy tego oddziału nie ogranicza się tylko do porównywania ofert wielu banków, ale także pomocy w zakresie dopełnienia formalności kredytowych. Kompleksowa obsługa, rzetelne podejście do każdego klienta oraz wiele możliwości finansowania pochodzących od banków i instytucji pożyczkowych. To wszystko mieszkańcy Chorzowa i okolic mogą otrzymać w placówce Fines Operator Bankowy.

Dla poszukiwaczy najlepszych źródeł finansowania skorzystanie z pomocy specjalisty kredytowego w punkcie Fines Chorzów jest prawdopodobnie najlepszym pomysłem. Za pomoc w zakresie doboru odpowiedniej oferty kredytu lub pożyczki nie trzeba płacić ani złotówki.

Jakie oferty kredytów dostępne są w punkcie Fines na terenie Chorzowa?

W placówce Fines Chorzów można natknąć się na wiele różnych ofert finansowania. Propozycje najczęściej pochodzą od kilku popularnych banków takich, jak np.:

Klienci mieszkający w Chorzowie i okolicach mogą też decydować się na pożyczki ratalne lub chwilówki udzielane przez firmy pozabankowe, do których zaliczamy: Smartney, Vivus, KredytOK oraz wiele innych popularnych firm pożyczkowych. Podczas spotkania z ekspertem kredytowym ten nie tylko przedstawia porównanie ofert wielu banków, ale także zajmuje się kompleksową pomocą na etapie wnioskowania o kredyt lub pożyczkę. Dzięki temu proces wnioskowania dla potencjalnych kredytobiorców staje się zrozumiały i o wiele łatwiejszy do zrealizowania. W ramach multioferty punktu Fines w Chorzowie pojawia się możliwość skorzystania z takich produktów bankowych i pozabankowych, jak:

 • Kredyty gotówkowe
 • Kredyty konsolidacyjne
 • Pożyczki krótko- i długoterminowe
 • Ubezpieczenia
 • i inne…

Oddział chorzowskiego oddziału jednego z ogólnopolskich biur kredytowych jest czynny w dni robocze do godzin popołudniowych. Przekłada się to na możliwość obsługi każdego konsumenta zainteresowanego możliwością poszukiwania ofert kredytów i pożyczek z pomocą eksperta. To szansa na wybór możliwie najlepszej opcji finansowania dla siebie. Dzięki temu można zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze ze względu na opcję podpisania najkorzystniejszej umowy pod względem całkowitych kosztów finansowania.

Dlaczego warto wybrać Fines w Chorzowie podczas poszukiwania kredytu?

Każdy, kto poszukuje kredytu gotówkowego ze stałym lub zmiennym oprocentowaniem powinien wziąć pod uwagę możliwość skorzystania z pomocy eksperta kredytowego Fines. Taka pomoc nic nie kosztuje, a może przynieść konsumentowi wiele korzyści. Oprócz możliwości znalezienia najlepszej oferty finansowania współpraca z Fines Chorzów to także oszczędność cennego czasu. Wyszukiwanie i porównywanie ofert przez specjalistę kredytowego jest znacznie szybsze, aniżeli wykonywanie takich czynności na własną rękę.

Procedura wnioskowania z udziałem eksperta kredytowego w punkcie Fines Chorzów przebiega niezwykle sprawnie. Wystarczy, że potencjalny kredytobiorca spełnia wymogi danej instytucji. Ukończony 18 rok życia oraz 100% zdolność do czynności prawnych to podstawa, która jest wręcz niezbędnym minimum do wnioskowania np. o pożyczkę pozabankową. Jeśli chodzi o produkty bankowe, jak np. kredyt konsolidacyjny – tutaj potrzebne będą dodatkowe informacje o dochodach oraz kompletna analiza historii kredytowej danej osoby. Na szczęście specjalista kredytowy pracujący w Fines na terenie Chorzowa odpowie na wszelkie niezbędne pytania oraz pomoże w załatwieniu formalności kredytowych tak, aby zmaksymalizować szansę na otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej.

0 0 oceny
 
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności