Jak wybrać najlepszą ofertę kredytu lub pożyczki w Chełmnie? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Chełmno ul.Rycerska 4 

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Chełmno

Adres

Rycerska 4 

86-200 Chełmno

Godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 – 16:30

Kontakt

Tel.: 797-371-542

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Osoby, które mieszkają w miejscowości Chełmno mogą bez żadnych ograniczeń korzystać z pomocy ekspertów kredytowych w punkcie Fines Operator Bankowy. Warto pamiętać, że specjaliści pomagający w doborze oferty kredytu lub pożyczki działają nie tylko w godzinach pracy placówki. Doskonale rozumieją potrzeby i możliwości klientów, więc są bardzo elastyczni co do godzin spotkań. Nie jest dla nich również problemem umówienie konsultacji kredytowej poza oddziałem – dojeżdżają do swoich klientów na wcześniej umówione spotkania. Eksperci porównują  kredyty wielu banków, a także ciekawe oferty od towarzystw ubezpieczeniowych np. na ubezpieczenie na życie lub komunikacyjne OC i AC.

Niezależnie od potrzeb eksperci Fines rzetelnie podchodzą do każdego klienta. Dzięki temu praktycznie każdy z mieszkańców Chełmna, Świecia oraz okolic jest w stanie wybrać dla siebie naprawdę atrakcyjną ofertę finansowania. Punkt Fines Chełmno należy do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych z wieloletnim doświadczeniem. Przekłada się to na wygodny dostęp do multioferty pożyczek, kredytów i innych produktów finansowych dopasowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem wideo z ekspertami kredytowymi z Chełmna.

Kredyty i pożyczki w Chełmnie – wszystko w jednym miejscu w placówce Fines

Mieszkańcy, którzy zastanawiają się nad wizytą w punkcie Fines Operator Bankowy w Chełmnie, powinni koniecznie zapoznać się z aktualną ofertą produktów. Do najchętniej proponowanych przez ekspertów, zaliczamy:

Wystarczy udać się na spotkanie ze specjalistą Fines, by przekonać się, że naprawdę warto skorzystać z darmowej pomocy podczas wyboru odpowiedniego źródła finansowania. Specjaliści kredytowi na miejscu proponują nie tylko ciekawe oferty pożyczek na raty i kredytów, ale także ubezpieczenia i finansowanie dla firm. Na miejscu obsługiwani są zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi, poszukujący źródła finansowania dla swojego przedsiębiorstwa.

Jakie banki i firmy pożyczkowe warto wybrać w Chełmnie?

Wiele osób w dzisiejszych czasach nie wie, na jaką firmę pożyczkową lub bank warto postawić. W Fines Chełmno eksperci kredytowi wskazują na kilka popularnych banków i instytucji pozabankowych. Zaliczamy do nich:

 • BNP Paribas
 • Getin Bank
 • Nest Bank
 • mBank
 • Smartney
 • i inne…

Jeśli chodzi o atrakcyjność poszczególnych propozycji od banków i firm pożyczkowych, wiele zależy od tego, jakie preferencje ma dany konsument. Im wyższa kwota finansowania, tym najczęściej więcej formalności do załatwienia. Większość banków oraz instytucji pozabankowych wymaga spełnienia, chociażby podstawowych warunków do udzielenia finansowania takich, jak:

 • Ukończone minimum 18 lat
 • Pełna zdolność do czynności prawnych
 • Odpowiednio wysoka zdolność kredytowa
 • Brak negatywnych wpisów w BIK i bazach dłużników

Co można zyskać szukając ofert pożyczek z udziałem Fines w Chełmnie?

Fines Operator Bankowy Chełmno proponuje przede wszystkim korzystne warunki finansowania w zakresie kredytów gotówkowych ze stałą lub zmienną stopą procentową, a także pożyczki na raty. Na miejscu każdy z mieszkańców Chełmna i okolic znajdzie coś dla siebie – także w kwestii ubezpieczeń oraz kredytów firmowych. Usługi Fines Chełmno to oszczędność czasu, pieniędzy oraz kompleksowa pomoc w formalnościach kredytowych.

Wizyta w biurze Fines nic nie kosztuje, a klientom poszukującym ofert finansowania może przynieść wiele dobrego. Porównanie ofert wielu banków pozwala na wybór jak najkorzystniejszego kredytu lub pożyczki pod względem całkowitych kosztów, ale nie tylko. Eksperci kredytowi w Fines Chełmno pomagają nie tylko w poprawnym złożeniu wniosku do banku lub firmy pożyczkowej, ale także informują potencjalnego kredytobiorcę o ryzyku oraz możliwych innych opcjach finansowania do wyboru. Ostateczna decyzja podpisania umowy kredytowej zawsze leży po stronie klienta, a specjaliści mają tylko za zadanie kompleksowo przedstawić aktualną propozycję możliwego finansowania.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności